Chris Kala vlogi #33: Kuidas pöörata lockdown enda kasuks ja jääda iseendaks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2021 kell 15:20Foto: erakogu

Chris Kala videoblogi uus osa keskendub kahele olulisele aspektile: kuidas jääda ja olla sõltumatu ning mitte mõjutatav teiste inimeste arvamusest ja teiseks, miks järjekordne isolatsioon ja lockdown tegelikult hea on.

 

“See, mida teised arvavad meist, ei muuda seda, kes me oleme,” rõhutab Chris uues videos, milles ta keskendub teemale, kas me peaksime teiste inimeste arvamusest sõltuma. Chris toob näiteid eelmise video tagajärgedest, rääkides sellest, kuidas olukorras, kus vastumeelsust on palju, on võimalik jääda rahulikuks, iseendaks ja keskmesse.

Video alguses meenutab Chris, kuidas me tegelikult eelmise aasta lock-down’i üle elasime ja pakub välja, et ka praegune uus, esialgu kuu aega kestev piirangute keskel elamine on meile hoopis hea. “See praegune situatsioon paneb meid vaatama endasse, küsima küsimusi, mida me endalt või ühiskonnalt pole varem küsinud ning suunab meid õppima olema vaikuses iseenda seltsis, mis nii paljudele näib olevat peaaegu võimatu ülesanne,” selgitab Chris.

 

Vaata ka: Chris KalaAusad Mehed podcast

Foto: erakogu

 

Toimetas Chris Kala

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt