Telegrami FB live (12.04.2022): julgetest EP liikmetest, viirustest ja piirangutest Shanghais

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. aprill 2022 kell 12:0012. aprillil tegime Facebook live´i Telegrami tellijatele mõeldud kinnises grupis. Rääkisime julgetest Euroopa Parlamendi liikmetest, kes pööravad tähelepanu koroonakriisist alguse saanud aina süvenevale tervisediktatuurile ja pisut Arvamusfestivalist, poliitikast, vaktsineeritud inimeste haigestumise statistikast ja muust päevakohasest.

 

Lisaks tegime juttu värskelt ilmunud olulisest dokfilmist “Terrain”, mille kohta teeme varsti Telegramis ka kokkuvõtte, ent kes tahab ise vaadata, leiab selle siit: https://terrainthefilm.com/.

Kõne all oli ka Irja Lutsari eelmisel nädalal ERR-ile antud intervjuu, kus ta arvas, et covid tuleks ümber defineerida hooajaliseks viirushaiguseks ning tõi välja, et inimuuringud maskide tõhusust viiruse leviku ohjeldamiseks ei toeta. Samuti võtsime põgusalt ette NETS II, sõjateemad ja koroonaolukorra Shanghais.

Vaata live´i salvestust siin:

 

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt