Sõda ei saa võita relvadega, samamoodi nagu viirusest ei saa jagu vaktsiinidega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. märts 2022 kell 15:16Foto: reddit.com

Ükspäev niisama guugeldasin Burt Reynoldsi vuntse. Esimesel saidil, millele jõudsin, avanes suur pop-up-bänner tekstiga “Putin is crazy and WW3 is here” (Putin on hull, III ms on alanud). Mõtlesin, et WTF, miks mulle seda sõda nii retsilt kogu aeg müüakse?

See on üleskutse Eesti rahvale: tuleme mõistusele ning lõpetame ära selle sõjahüsteeria.

 

Me kogesime viimased kaks aastat ülemaailmset koroonapettust, kus enamik teadlasi, eksperte, poliitikuid, avaliku elu tegelasi ja suurem osa rahvast langes koroonahirmu hüpnoosi, mille põhjustas peavoolumeedia oma lakkamatute hirmu-uudiste avaldamistega. Kõik haigused ristiti ümber koroonaks ja rahvas hakkas kandma näomähkmeid. Lamemaalased ütlesid kohe, et see tsirkus kestab senikaua, kuni rahvas seda kaasa mängib.

Tänaseks on selge, et näomähkmetest ja vaktsiinidest polnud mitte mingit kasu ning eksperdid ja peavoolumeedia on pidanud hakkama oma sõnu sööma. Sõjaga on täpselt sama olukord – see pull kestab senikaua, kuni rahvas seda mängu kaasa mängib, sest seda sõda on korraldamas too sama seltskond, kes korraldas koroonapettuse.

 

Uudiseid laiast maailmast (loe: sõjapropaganda)

Nüüd, mil USA rahastatavate biolaborite olemasolu Ukrainas on saanud Ameerika Ühendriikide poliitikaküsimuste aseministri Victoria Nulandi poolt kinnitust, on ka Hiina hakanud nõudma ülevaadet ja selgitust selliste laborite olemasolu kohta, vahendab Hiina tabloid Global Times:

“Hiina on vastu USA ühepoolsetele sanktsioonidele ja pikaajalisele jurisdiktsioonile ning kaitseb otsustavalt Hiina ettevõtete ja üksikisikute seaduslikke õigusi ja huve,” ütles Hiina välisministeeriumi infoosakonna direktor Zhao Lijian esmaspäeval, vastates väidetele, et Hiina hoidus kõrvale sanktsioonidest Venemaa vastu.

Zhao Lijian ütles, et USA on levitanud Hiina kohta valeinformatsiooni Ukraina küsimuses kurjakuulutavate kavatsustega, rõhutades Hiina järjekindlat positsiooni mängida rahukõneluste edendamisel konstruktiivset rolli.

Samal ajal on teada, et õhus on ka Balti riikide ja Läänemere vallutamise stsenaarium, mida esitles Venemaa televisioonis keegi kolonel Igor Korotšenko.

Ning Poolas on väidetavalt valmimas USA tuumavõimekusega raketibaas, mille eesmärgiks pidavat olema “riigikaitse”, aga sama hästi saab seda kasutada ka “rünnakuna”. Kuid see tähendab, et seda raketibaasi on ehitatud ja plaanitud juba aastaid ning väidetavalt on nüüd õhus lausa võimalik tuumasõda.

Ka Saksamaa soetab tuumaheidutuseks sõjalennukeid.

Ning lisaks väidavad mõned uudistekanalid, et sõda Ukrainas on meedia poolt ülevõimendatud ning kasutatud on isegi kriisinäitlejaid.

 

Tegelikult valmistub pool maailma praegu sõjaks

Pole vahet, millises inforuumis sa liigud – praktiliselt võimatu on mitte sõjauudistega pihta saada.

Meenutab väga 2020 kevadet, mil oli võimatu mitte pihta saada koroonauudistega.

Jääb mulje, et eesmärgiks on hoida rahvast lakkamatus hirmus – sellises olekus ei suuda inimene loogiliselt mõelda, sest keha on võitle või põgene režiimis.

Võitle või põgene reaktsioon on automaatne füsioloogiline reaktsioon sündmusele, mida peetakse stressi tekitavaks või hirmutavaks. Ohu tajumine aktiveerib sümpaatilise närvisüsteemi ja käivitab ägeda stressireaktsiooni, mis valmistab keha ette võitlema või põgenema.

Ja kas kõik need riigid mitte polnud juba koroonapettusega rahast tühjaks imetud?

Teatavasti loodi viimase kahe aasta jooksul “õhust” raha juurde rohkem kui viimase 100 aasta jooksul kokku, sest maailm oli koroonast väsinud ja pankroti äärel ning mõnda “sektorit” oli vaja aidata.

Aga nüüd käib enneolematu võidurelvastumine, üksteise vastu infoga manipuleerimine ning rahast pole üldse puudust, et kogu seda teatrit üleval pidada…

Veel paar kuud tagasi rääkisid analüütikud, et päris sõjalist rünnakut Ukrainas ei tule, sest analüütikud lähtuvad loogikast ja tervest mõistusest. See, mis Putin teeb, on aga ebaloogiline ja terve mõistuse vastane. Venemaale kehtestatud sanktsioonid lähevad Venemaale rohkem maksma kui mis iganes potentsiaalne võit Ukraina territooriumi vallutamisega.

 

Seega, miks Putin seda teeb ja kuidas on kõigil järsku raha ja jaksu seda mängu kaasa mängida?

Kui vaadata ajalugu ja sõjatööstuse hiigelkasumeid, siis n-ö sõda on intsident, millest võidavad kõik parteid ja kõik valitsused, täpselt samamoodi, nagu lõikasid koroonapettusest kasu kõik parteid ja kõik valitsused nii Eestis kui ka välismaal. Kaotajaks on pea eranditult rahvas.

Siinkohal on väga oluline eristada, et tavaline Ukraina inimene tõepoolest kannatab ja vajab abi, kuid Lääne ja Ida suhte mustvalgena nägemine ei aita olukorra lõplikule lahendamisele kaasa. Sõda ei ole kunagi õige vastus.

Sõjaga on samamoodi nagu n-ö viirusega.

Viirust pole olemas sellisena, nagu meile seda esitletakse, aga olemas on piirangutest tingitud kahjud.

Püramiidi tipus pole sõda, aga kannatajaks on ühiskonna madalam kiht.

Kõik valitsused mängivad selles pettuses kaasa ning massidel on mälu ainult kahe nädala jagu… parimal juhul.

 

Kui paljud üldse enam mäletavad, et 9/11 oli USA sisetöö, millega tõmmati terve maailm kaasa?

Enamik inimesi käitub emotsioonide pealt, kogu nende elu toimib läbi ekraani tuleva ettesöödetud info taktis. Näomähkmeid kandvad massid usuvadki, et olemas on nähtamatu vaenlane, kes võib tema keha sekundiga üle võtta.

Nad kannatavad hallutsinatsiooni all.

Ja kui neile söödetakse ette uudiseid ükskõik millisest vaenlasest, siis see ongi tema jaoks tõsi.

Mõtted dikteerivad sinu reaalsust ning maailmavalitsejad on musta maagia võlurid, kes suudavad panna massid nipsuga oma pilli järgi tantsima.

See on lausa imetlusväärne.

Pole vahet, millised riigid on sõjas, kõikide riikide valitsused ja parteid lõikavad sellest kasu, kuid rahvas mitte kunagi.

Ühel pool on botox’it täis pumbatud Putin, keda kujutatakse kui kõva (kuigi hullumeelset) venda. Teisel pool on 10 x botox’iga Joe Biden, kellel on raskusi lausete lõpetamisega, vend on reaalselt seniilne. Ja need kaks tüüpi on maailmajuhid? See on naeruväärne.

 

Kas Klaus Schwab ja Maailma Majandusfoorum on riigijuhid ja valitsused üle võtnud?

Koroonapettusega astus rambivalgusesse varem suhteliselt madalat profiili hoidnud salapärane Klaus Schwab ja tema juhitud Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum), kellel oli kohe “pandeemia” saabumisega ette näidata detailne plaan kaosest väljumiseks – Great Reset ehk Suur Lähtestamine. Tegemist on plaaniga, mida on sepitsetud aastakümneid ja mis näeb ette ajaloo suurimat varade ümberkantimist, keskklassi kaotamist, väikeäride väljasuretamist, sotsiaalse punktisüsteemi rakendamist ja täielikku kontrollühiskonda, kus transhumanistlik indiviid on 100% pandud sõltuma süsteemist. Klaus Schwabi tulevikunägemust iseloomustab filosoofia “Sa ei oma midagi ja sa oled selle üle õnnelik”. Küll aga omab Schwab kontrolli riikide valitsuste üle ja ta ei häbene seda välja öelda.

Koroonaga nägid kõik, kes ei hoia oma pead seal, kus päike mitte kunagi ei paista, et praktiliselt kõikide riikide valitsused ja erakonnad hakkasid päevapealt mängima süsteemi pilli järgi. Konservatiivid, liberaalid, tsentristid, sotsiaaldemokraadid, vabariiklased, demokraadid, rohelised, vasakpoolsed, parempoolsed jne – absoluutselt kõikide poliitiliste vaadetega parteid-erakonnad-poliitikud võeti üle nii Eestis kui mujal maailmas.

Kui kõikide riikide valitsused hakkasid päevapealt koroonapilli järgi mängima, siis kas n-ö ühine maailmavalitsuse kontseptsioon tundub ikka veel ulmeline?

Tagatipuks, kui mees, kellel oli kohe ette näidata plaan koroonast väljumiseks, isegi uhkeldab, et ta on valitsused üle võtnud, siis millest me üldse räägime, kui teemaks on riikide iseseisvus?

  1. aastal selgitas Klaus Schwab, et väga paljud maailmajuhid pärinevad tema koolkonnast, sh ka Vladimir Putin.

Schwab ütleb täiesti avalikult, millega ta tegeleb ja kuidas mäng käib, kuid massid ei suuda endiselt punkte omavahel ühendada.

Kui kõiki riike juhitakse ühest ja samast kohast, võimupüramiidi tipust, siis kuidas saab olla Ida ja Lääne vahel päris sõda?

Mõtle nüüd korra loogiliselt!

 

Ukraina sõja eesmärgiks oli juhtida tähelepanu eemale täielikult läbi kukkunud koroonapettusest ja liikuda Suure Lähtestamise faasi nr 2.

Massid ja isegi peavoolumeedia said lõpuks aru, et mingit pandeemiat pole ning kõikjal maailmas said lisasurmad alguse alles siis, kui algas massvaktsineerimine.

Nüüd räägib Lääs ühest suust, et me ei aktsepteeri Venemaa käitumist, me hakkame agressoritele vastu, kuigi kõik riigid ise käitusid viimased kaks aastat oma rahvaga nagu täieliku kõntsakihiga. Mõnes piirkonnas ei lubatud isegi oma kodust lahkuda. Venemaal tohtis ühistranspordis olla ainult maski ja kummikinnastega.

See on kõige ehedam terrorism ja vaimne sõda inimkonna vastu.

Lääs võtab sõna Ida käitumise vastu, aga vaatab kõrvale sellest, et on kaks aastat omaenda rahvale näkku sülitanud.

Ja Ida teeb täpselt sama.

 

Seega on riikide valitsustele teist korda kahe aasta jooksul kätte antud sama stsenaarium, lihtsalt nüüd on teine vaenlane.

Lääs: “Putin on paha, meie oleme head.”

Putin: “Lääs on paha, meie oleme head.”

Me oleme alati olnud sõjas Euraasiaga – George Orwell, “1984”

Kahjuks pole üle 90% neist, kes on Orwelli lugenud, sellest raamatust mitte midagi aru saanud.

Biden, Trump, Putin, Trudeau ja Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi, need on kõik näitlejad. Samamoodi nagu Kaja Kallas. Sa kuulad nende juttu ja mõtled, kuidas on võimalik sellist väga sarnast mula suust välja ajada? Sest nad on WEF-i poolt koolitatud “juhid”. Ukraina juht oli isegi professionaalne näitleja ja stsenarist enne, kui hakkas presidenti mängima. Kogu asi on teater ja neil on inimestest täiesti savi. Koroona tõestas seda.

Kuna koroonapettus on täiesti avalik, siis nüüd on enda perse kaitsmiseks ehk tähelepanu kõrvale juhtimiseks loodud uus vaenlane.

Kui see sõjapettus neil läbi ei lähe, siis tuuakse kõik koroonaterroristid kohtu ette, sest meil on piisavalt tõestusi, et nad on ajaloo suurima pettuse ja genotsiidi korraldajad. Sellepärast on see sõja narratiiv neile äärmiselt oluline, propagandist-arstidele samuti.

 

Me polegi kunagi vabad olnud

See reaalsus, kus me elame, on alati olnud ühise võimu all, me ei liigu New World Orderi alla, vaid see on alati olnud NWO. Me ei tea, mis on vabadus, sest me pole seda kunagi kogenud.

Kui massid soovivad sellest kaosest välja tulla ja n-ö sõjategevusest pääseda, siis ainus võimalus selleks on tunnistada avalikult, et kõiki riike juhitakse ühest ja samast kohast ning kõikide riikide valitsused ja parteid määrisid oma rahvale pähe koroonapettuse. Ning Ukraina intsidendi eesmärgiks on sellest tähelepanu kõrvale juhtimine.

See võitlus ei ole kunagi olnud Ida vs Lääs, ega viirus vs rahvas, vaid maailmavalitsejad vs rahvas.

Me saame sõda vältida ainult nii, kui tuleme ülemaailmselt kokku ja ütleme, et me ei mängi teie mänge enam kaasa.

 

Hando Tõnumaa

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt