Puust ja punaseks: EUrokraatide ajakava ülemaailmse tervisetürannia rakendamiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. märts 2022 kell 17:46Foto: kollaaž + Canva.com

Üks asi, mida õpite pärast aastaid vandenõurealistide ruumis veetmist: kui globalistid ütlevad teile, et midagi hakkab juhtuma, on parem uskuda, et nad teevad kulisside taga kõvasti tööd, et see “ennustus” tegelikkuseks muuta. Näiteks kui 11. septembri terrorirünnakute kahtlusalune Philip Zelikow avaldas poliitlehe Foreign Affairs lehekülgedel artikli, et hoiatada “katastroofilise terrorismi” väljapaistva ohu eest, mis “nagu Pearl Harbor”, mis “jagab meie mineviku ja tuleviku eraldiseisvaks”, siis võite olla kindlad, et tema neokonidest kaaslased hakkavad avalikkusele 11. septembrit korraldama. 

 

Kui Bill Gates “hoiatab” meid, et “me pole valmis” selleks, mida ta nimetab “järgmiseks epideemiaks”, on parem uskuda, et ta kasutab globaalse “tervise” monopoliseerimist COVID-i kelmuse pumba käivitamiseks.

Kui Vladimir Putin ja Xi Jinping teevad ühisavalduse, milles lubavad “kiirendada ÜRO säästva arengu tegevuskava 2030 elluviimist”, tehes koostööd “võtmevaldkondades” nagu “vaktsiinid ja epideemiakontroll, arengu rahastamine, kliimamuutused, säästev areng, sealhulgas roheline areng, industrialiseerimine, digitaalse majanduse ja infrastruktuuri ühendumine”, siis võite olla kindlad, et nad teevad aktiivselt koostööd tehisintellektil põhineva neljanda tööstusrevolutsiooni globalistliku tegevuskava edendamisel oma WEF-i sõpradega.

Ja kui globalistid avaldavad üksikasjaliku ajakava, mis ütleb teile täpselt, millised on järgmised sammud globaalse biojulgeoleku kasutuselevõtul, siis võite olla kindlad, et nad teevad kõvasti tööd selle orjastamisvõrgustiku püstitamisel.

Meie õnneks ei pea olema mõtetelugejad ega ennustajad, et teada saada, mida globalistid meie düstoopilise tuleviku jaoks ette valmistavad. Peame lihtsalt nende dokumente lugema. Ja ohsa poiss! Nad on viimase kuu jooksul välja andnud mõned tõeliselt hullupanevad dokumendid: need on kolm dokumenti, millel on täpne ajakava ja ülevaade sellest, mida nad loodavad saavutada ja kuidas nad seda saavutada loodavad.

Uurimegi siis neid dokumente, et saaksime paremini aru, millega me silmitsi seisame, ja koostame tõhusa plaani selle kontrollikava rööbastelt väljasõitmiseks.

 

Dokument nr 1: Euroopa Ülemkogu käepärane infograafiline ajaskaala

Selle kuu alguses avaldas Euroopa Ülemkogu dokumendi, milles sätestatakse EUrokraatide enda ajakava ülemaailmse tervisetürannia rakendamiseks. Pealkirjaga “Infograafik – pandeemiatevastase rahvusvahelise lepingu poole” teeb kogu selle keerulise teema lihtsasti mõistetavaks ja vähendab juriidiliselt siduva ülemaailmse pandeemialepingu keerukust madalaima ühisnimetajani: “infograafikani”.

Kui see “keeruline” trikk valmis, ei raiska Euroopa Ülemkogu aega oma asja kallale asumisega, teatades meile, et “3. märtsil 2022 võttis nõukogu vastu otsuse, millega lubatakse alustada läbirääkimisi pandeemia ennetamist ja valmisolekut käsitleva rahvusvahelise lepingu ja reageerimise üle”, enne kui patsutab endale õlale oma rolli eest ülemaailmse pandeemialepingu idee väljapakkumisel.

 

Ühesoos tugevamad

Pandeemia ennetamine ja sellele reageerimine nõuavad globaalset lähenemist, et järgmine kord, kui pandeemia puhkeb, oleks maailm paremini ette valmistatud.

Pandeemiate alase rahvusvahelise vahendi väljatöötamise ettepaneku tegi esmakordselt Euroopa Ülemkogu president Charles Michel Pariisi rahufoorumil 2020. aasta novembris.

„Oleme koos WHO peadirektori dr Tedrosega teinud ettepaneku sõlmida rahvusvaheline pandeemiate leping, mille juured on WHO põhiseaduses. Peame looma keskkonna, kus iga teadlane, tervishoiutöötaja ja valitsus saavad ühineda ühise eesmärgi nimel. Koos töötades, et luua uusi lahendusi, kaitsmaks kõige väärtuslikumat – meie tervist ja elusid.

Charles Michel, World Health Summit, 25. oktoober 2021

Pole üllatav, et see on täpselt selline ümmargune jutt “ülemaailmsest lähenemisest” bla-bla-blaa “ühine põhjus” yadda yadda “tervise kaitsmise” mull, mida võikski eeldada, et globaalne tehnokraatlik klass kasutab sellises dokumendis.

Seejärel tutvustavad nad uskumatult lühendatud ajalugu, kuidas oleme jõudnud ülemaailmse tervisetürannia ettepanekuni.

Pange tähele, et see uudishimulikult kä

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt