Telegram FB live (22.03.22): Kas inimkonnal on üldse enam lootust? Kuulajate arvates on!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. märts 2022 kell 16:47Foto: ekraanikuva

22. märtsil läksime taaskord Facebookis otse-eetrisse, teemaks konformism – kas Yes-man´idel on lihtsam elu kui lamemaalastel? Oled sa kunagi mõelnud nagu Cypher filmis “Matrix”, et lihtsam oleks lihtsalt võtta see sinine kapsel ja elada edasi õndsas teadmatuses? Või tegelikult on parem olla ikkagi teadlik?

 

Vaadates viimase 2 aasta jooksul toimunud on lihtne kaotada lootust, kuid FB live´i vaatajate arvates lootust siiski on! Mida arvad sina: kas teadusnõukoja juht Toivo Maimets on ise ignorantne või loodab ta lihtsalt, et rahvas on loll?

Vaata teaserit (täispikk live nähtav ainult tellijatele):

 

PS. Hetkel on käimas Telegrami kevadkampaania – aastatellimusega (50 eurot) saad kingituseks Ecoshi D-vitamiini kanepiõliga (väärtus 16 eurot). Vaata lisaks SIIT.

Täispikk FB live nähtav Telegrami tellijatele siin all. Teeme ka väikese ülevaate live-video alla kirjutatud kommentaaridest (avaldame need toimetamata kujul video all).

Tagasisidet ootame info@telegram.ee või Telegrami Facebooki postkasti. Siin aga Telegrami Facebooki live Hando T

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt