Vandenõudeuurija David Icke tuleb Eestisse! Intervjuu Telegrami uues ajakirjas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. oktoober 2015 kell 13:37DAVID_ICKE_BILDERBERG_2013_portrait_BW_Järgmisel sügisel, 12. novembril 2016 esineb Tallinnas Tondiraba jäähallis legendaarne vandenõudeuurija David Icke Inglismaalt. Maailma üheks kõige vastuolulisemaks kõnelejaks peetud Icke tuleb Eestisse oma maailmaturnee “World Wide Wake Up Tour“ raames. Piletid tulevad müügile sel pühapäeval, 1. novembril kell 12. Järgmisel nädalal poodidesse ja kioskitesse jõudvas Telegrami 2. ajakirjas on Icke´ga eksklusiivintervjuu, kus ta räägib oma Eesti esinemisest, uuest raamatust, poliitikutest, pagulastest ja paljust muust.

 

David Icke on autor, kes viimased veerandsada aastat on uurinud globaalseid vandenõusid. Järgmisel sügisel toimub tema maailmaturnee suurim esinemine mitte miljonilinnades, vaid Tallinnas: pühapäeval läheb müüki 5800 piletit, regiooni ainukesele showle oodatakse tema loomingu austajaid ka mujalt Baltikumist, Soomest, Rootsist ja Venemaalt. Icke esineb “World Wide Wake Up Tour“ raames Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Hollandis, Saksamaal, Itaalias, Eestis ja lendab siit edasi Rumeeniasse ja Inglismaale.

david plakat“Ma olen viimased seitse-kaheksa aastat tegelenud läbirääkimistega, et oma ala korüfee Eestisse tuleks ja lõpuks see juhtubki ning veel nii võimsalt! Tegemist on maailma ühe peamise vandenõude uurija ja nendest teemadest teavitajaga, kelle esinemine algab kell 10 ja on ligi kümnetunnine pikk ja põhjalik ülevaade uusimast infost selle kohta, mis toimub meie maailmas tegelikult,“ sõnab sündmuse korraldaja ja kirjastuse Matrix juht Mati Nigul ning lisab, et David Icke on külastanud edastatava informatsiooni hankimiseks rohkem kui 50 riiki.

Piletid hinnaga alates 30 eurost tulevad müügile sel pühapäeval, 1. novembril kell 12 kodulehel davidicke.ee, esinemine tõlgitakse nii eesti kui vene keelde.

David Icke teoseid on Eestis müüdud üle 10 000, populaarseim oli tema raamatuid välja andva kirjastuse Matrix andmetel korduvalt välja müüdud bestseller “Matrixi lapsed“, aga ka mullune triloogia “Meelepetted“ on palju lugejaid leidnud. Tallinna esinemise päevaks ilmub eesti keeles ka Icke´i uus raamat.

 

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõuteoreetik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 20 raamatut ja kogunud endale aja jooksul globaalse lugejaskonna. Inglismaal Leicesteris sündinud Icke tegi noorena karjääri jalgpallurina, mis aga jäi üsna lühikeseks, sest tal diagnoositi vasaku põlve reumaatiline artriit. 1971. aastal abiellus Icke oma esimese naise Lindaga, kellega ta sai kolm last. Samal ajal algas ka tema ajakirjaniku karjäär: kõigepealt töötas ta kohalikus Leicesteri lehes, seejärel BBC spordikommentaatorina. 1980-ndate lõpus sisenes ta ka poliitikamaastikule Briti Rohelisse Partei eestkõnelejana.

Alates 1990. aastast algas tema elus suur muutuste aeg. David Icke’i üks esimesi tähtsamaid  kohtumisi oli selgeltnägija ja ravitseja Betty Shine’iga, kes ennustas talle, et mees saab kuulsaks ja paljastab maailma kohta palju suuri saladusi. Teine tähtis punkt Icke’i ärkamisprotsessis oli tema reis Peruusse, kus ta koges jällegi üleloomulikku kogemust, mille käigus sai ühenduse kõrgemate teadvustasanditega. Sellele järgnes tema elus omapärane “türkiisi periood”, mil ta kanaldas infot ja ärkas veelgi rohkem kõrgetele teadvustasanditele. Ta lõpetas oma poliitiku karjääri ja pühendus aina rohkem raamatute kirjutamisele. Tähtis verstapost on kindlasti ka tema kuulus intervjuu, mille ta andis Terry Woganile BBC saates “Terry Wogan show” – too revolutsiooniline sõnavõtt šokeeris paljusid inimesi ning Icke muutus otsekohe naerualuseks, kelle üle tänaval lakkamatult irvitati. Sealt edasi jätkas Icke kirjaniku ametit, mida peab tänaseni. Ta on  välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad –  2014. aasta oktoobris Wembely Arena’l kuulas tema kümnetunnist esinemist 5000 inimest. Tänaseks on tal miljoneid lugejaid ja fänne, ta on käinud esinemas ja loenguid andmas kõikjal üle maailma ning tema raamatuid on tõlgitud ligi 20 keelde

Kirjastus Matrix on eesti keeles ilmutanud David Icke raamatud “Mina olen mina! Ma olen vaba!” (2003), “Ajasilmus” (2004), “Matrixi lapsed” (2005), “Ääretu armastus on ainus tõde: kõik muu on illusioon” (2007) ja triloogia “Meelepetted“ (2014), viimasest oleme mitmeid peatükke avaldanud ka Telegramis.

Ta on olnud ka Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!“ külaline:  kuula eesti keelese tõlkega 1 osa  ja 2 osa, inglise keeles 1 osa ja 2 osa.

Sündmust korraldab kirjastus Matrix, toetavad Telegram.ee, Hallo, Kosmos!, Nõmmeraadio, Vanglaplaneet.ee, Tartu Hoiu-laenuühistu.

David Icke´i esinemine 2014. aastal Londonis, Wembley Arenal

31 59

113

76

146

 

Lisainfo: David Icke´i WWW tuuri Tallinna koduleht, WWW tuuri koduleht, David Icke´i koduleht, Matrix Kirjastuse Facebook

Fotod: swarwemen.com, promo

 

Toimetasid Ingrid Peek ja Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt