Ravitseja Veet Mano korraldab neljapäeval põneva energiaseminari

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. august 2016 kell 21:30veetmanoJuba homme, 18. augustil toimub Tallinnas Taevas ja Maa Keskuses Veet Mano tervendav energiaõhtu, kus tegeletakse kõige sellega, mis ei lase elust rõõmu tunda; puhastutakse minevikusündmusest, nende mõjust ning vabanetakse pingeist. Kursus õpetab, kuidas suurendada elus heaolu, tasakaalu ja kasvatada oma õnne.

 

Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks) sündis 1956. aastal USA-s. Mediteerimist alustas ta juba 16-aastaselt ning 21-aastaselt, pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist, suundus ta end täiendama Osho juurde Punesse, Indiasse. Pärast kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab “beyond mind” – teispool mõtlemist.

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma. Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne teistmoodi tajuma ehk n-ö lugema. Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 1990. aastal.

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist. Suurt tähelepanu pöörab Mano ka inimestevahelistele suhetele. Tema seminare iseloomustavateks lisamärksõnadeks on spontaansus ja intensiivsus.

 

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal ja mujal maailmas. Alates 2013. aasta maikuust ka Eestis.

 

Allikad ja lisalugemist: Veet Mano veebileht, Taevas ja Maa Keskus, R2 saade “Hallo, Kosmos!”

Foto: taevasjamaa.ee

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt