Telegrami 5. paberajakiri: Tallinna neiu ravis ravimatut haigust kanepiga!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. oktoober 2016 kell 11:33IMG_0009Sellest nädalast on kõikjal üle Eesti saadaval kauaoodatud Telegrami 5. paberajakiri, mille kaaneloos räägib Tallinna neiu Karin, kuidas ta arstide ja meditsiinisüsteemi poolt ravimatuks tembeldatud reumaatilise liigesepõletiku kanepiõli abiga kontrolli alla sai. 

 

“Mind ravinud arstide puhul jäi läbivaks teemaks kinnitus, et ma pean elu lõpuni jääma sööma nende kirjutatud tablette ning juhul kui ma seda ei tee, halveneb mu seisund kuni invaliidistumise ja surmani,” jutustab Karin, kes otsustas haigusega leppimise asemel kanepiravi proovida. “Sellest kogemusest sain ma aga hindamatu õppetunni, et lootust ei tohi kaotada ning et me peame võitlema, et muuta ravikanep patsientidele päriselt kättesaadavaks. Nüüd tundub minu jaoks eriti absurdne, et tegelikult on olemas minu haigust raviv ja leevendav preparaat, kuid patsiendid ei pääse sellele ligi. Ilmselt mängib siin rolli farmaatsiatööstuse huvi hoida suurt inimgruppi kogu elu nende toodetavaid tablette tarbimas, kuid loodetavasti see muutub peagi.” Kanepiravist ja sellega seotud tahkudest tuleb juttu ka mitmes teises artiklis.

Suure tähelepanu osaliseks saab 21. sajandi suurim religioon teadusism (eesti k. ka saientism või stsientism – toim.) ehk teaduse vandenõu. Samuti teeme põhjaliku ülevaate dinosauruste pettusest – oled sa kindel, et ka pärast selle artikli lugemist nende eksistentsi kui 100% kindlat fakti võtad? Lisaks saavad põhjalikult läbi hekseldatud 9/11 terrorirünnakute videokaadrid ja tuleb nentida, et tegu võib olla võltsingutega.

Toidublogija ja pikaaegne vegan Sandra Vungi tutvustab oma uut kokaraamatut, mõtiskleb toiduäri ja maailmapildi teemadel ning jagab lugejatega ka retsepte: 5 vegan-lõunasööki, mida on mugav ka tööle/kooli kaasa võtta. Ajurveeda praktik Aet Sillaste räägib aga toitumisest ja loodusteraapiast vastavalt kehatüübile ja annab kätte ka mõned ajurveeda ilu- ja tervisenipid.

Telegramil on au avaldada esimesena Eestis katkend David Icke´i uuest raamatust “Näiline Mina”. Tuletame ka meelde, et Icke jõuab juba vähem kui kuu aja pärast, 12. novembril oma turneega “World Wide Wake Up Tour” Tallinnasse Tondiraba jäähalli.

Lõbusa ent siiski tõsiseltvõetava vahepalana pakub räppar Abraham ehk Lennart Lundve ajakirja veergudel skeptikutele võimalust 9/11 ametliku teooria ära tõestamisel endale saada 10 000 eurot.

Ja nagu ikka leiab ajakirjast Ingrid Peegi kolumni, uue blogi ashtanga-jooga õpetaja Jocke Salokorpi sulest, suure pildigalerii festivalist Burning Man ja palju-palju muud. PS. Sel korral on ka ajakirja sisuosa värviline!Telegram_nr5_esikas

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt