Vandenõumaailma superstaar David Icke juba kolme nädala pärast Eestis!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. oktoober 2016 kell 16:52DAVID_ICKE_BILDERBERG_2013_portrait_BW_

Fotod: swarwemen.com, promo

Vähem kui kuu aja pärast, 12. novembril 2016 esineb Tallinnas Tondiraba jäähallis legendaarne vandenõudeuurija David Icke Inglismaalt. Maailma üheks kõige vastuolulisemaks kõnelejaks peetud Icke tuleb Eestisse oma maailmaturnee “World Wide Wake Up Tour“ raames. 

 

David Icke on autor, kes on viimased veerandsada aastat uurinud globaalseid vandenõusid. Sel aastal toimub tema maailmaturnee suurim esinemine mitte miljonilinnades, vaid Tallinnas: juba aasta aega tagasi läks müüki 5800 piletit, regiooni ainukesele showle on oodata tema loomingu austajaid ka mujalt Baltikumist, Soomest, Rootsist ja Venemaalt. Icke on “World Wide Wake Up Tour“ raames esinenud juba Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Tšehhis, Itaalias ja läheb peale Eestit veel näiteks Hollandisse, Iirimaale, Islandile, Inglismaale ja Kanadasse.

david plakat“Ma olen viimased seitse-kaheksa aastat tegelenud läbirääkimistega, et oma ala korüfee Eestisse tuleks ja lõpuks see juhtubki ning veel nii võimsalt! Tegemist on maailma ühe peamise vandenõude uurija ja nendest teemadest teavitajaga, kelle esinemine on ligi kümnetunnine pikk ja põhjalik ülevaade uusimast infost selle kohta, mis toimub meie maailmas tegelikult,“ sõnab sündmuse korraldaja ja kirjastuse Matrix juht Mati Nigul ning lisab, et David Icke on külastanud edastatava informatsiooni hankimiseks rohkem kui 50 riiki.

Piletid hinnaga alates 30 eurost on müügil kodulehel davidicke.ee, esinemine tõlgitakse nii eesti kui vene keelde ja edastatakse saali FM-sagedusel – kuulamiseks võib kaasa võtta ka oma taskuraadio või telefoni ja kõrvaklapid!

David Icke´i teoseid on Eestis müüdud üle 10 000, populaarseim oli kirjastuse Matrix andmetel korduvalt välja müüdud bestseller “Matrixi lapsed“, aga ka mullune triloogia “Meelepetted“ on palju lugejaid leidnud. Esinemise päevaks ilmub eesti keeles ka Icke´i uus raamat “Näiline Mina”.

 

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõuteoreetik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 20 raamatut ja kogunud endale aja jooksul üleilmse lugejaskonna. Inglismaal Leicesteris sündinud Icke tegi noorena karjääri jalgpallurina, mis jäi aga üsna lühikeseks, sest tal diagnoositi vasaku põlve reumaatiline artriit. 1971. aastal abiellus Icke oma esimese naise Lindaga, kellega ta sai kolm last. Samal ajal algas ka tema ajakirjaniku karjäär: kõigepealt töötas ta kohalikus Leicesteri lehes, seejärel BBC spordikommentaatorina. 1980-ndate lõpus sisenes ta ka poliitikamaastikule Briti Rohelisse Partei eestkõnelejana.

1990. aastast algas tema elus suur muutuste aeg. Davidi üks esimesi tähtsamaid kohtumisi oli selgeltnägija ja ravitseja Betty Shine’iga, kes ennustas talle, et mees saab kuulsaks ja paljastab maailma kohta palju suuri saladusi. Teine tähtis punkt Icke’i ärkamisprotsessis oli tema reis Peruusse, kus ta koges jällegi üleloomulikku kogemust, mille käigus sai ühenduse kõrgemate teadvustasanditega. Sellele järgnes tema elus omapärane “türkiisi periood”, mil ta kanaldas infot ja ärkas veelgi rohkem kõrgetele teadvustasanditele. Ta lõpetas oma poliitiku karjääri ja pühendus aina rohkem raamatute kirjutamisele. Tähtis verstapost on kindlasti ka tema kuulus intervjuu, mille ta andis Terry Woganile BBC saates “Terry Wogan show” – too revolutsiooniline sõnavõtt šokeeris paljusid inimesi ning Icke muutus otsekohe naerualuseks, kelle üle tänaval lakkamatult irvitati. Sealt edasi jätkas Icke kirjaniku ametit, mida peab tänaseni. Ta on  välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad –  2014. aasta oktoobris Wembely Arena’l kuulas tema kümnetunnist esinemist 5000 inimest. Tänaseks on tal miljoneid lugejaid ja fänne, ta on käinud esinemas ja loenguid andmas kõikjal üle maailma ning tema raamatuid on tõlgitud ligi 20 keelde.

Kirjastus Matrix on eesti keeles ilmutanud David Icke raamatud “Mina olen mina! Ma olen vaba!” (2003), “Ajasilmus” (2004), “Matrixi lapsed” (2005), “Ääretu armastus on ainus tõde: kõik muu on illusioon” (2007), triloogia“Meelepetted“ (2014) ja “Näiline Mina” (12. november 2016), viimasest saab peatükki lugeda ka värskest Telegrami paberajakirjast.

Ta on olnud ka Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!“ külaline:  kuula eesti keelese tõlkega 1 osa  ja 2 osa, inglise keeles 1 osa ja 2 osa.

Vaata ka 18. oktoobril Tallinna TV eetris olnud värsket videointervjuud Davidiga.

Sündmust korraldab kirjastus Matrix, toetavad Telegram, “Hallo, Kosmos!”, Nõmmeraadio, Vanglaplaneet.ee, Tartu Hoiu-laenuühistu.

 

David Icke´i esinemine 2014. aastal Londonis, Wembley Arenal, mis mahutab peaaegu sama palju inimesi, kui Tondiraba jäähall:

31

59

113

76

146

 

Lisainfo: Davidi Tallinna esinemise FacebookDavid Icke´i WWW tuuri Tallinna koduleht, WWW tuuri koduleht, David Icke´i koduleht, Matrix Kirjastuse Facebook

Fotod: swarwemen.com, promo

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Ingrid PeekKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt