Viis küsimust David Icke’ile

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. märts 2013 kell 16:00 

Telegram toob teieni 8. märtsil toimunud lühiintervjuu Inglismaa kirjaniku ja uurija David Icke’iga, keda küsitlesid tema Twitteri jälgijad.

 

 

Mida uut ja jahmatavat võime oodata su tulevasest raamatust?

Olen uue raamatu kallal tegutsenud viimase aasta. Wembley staadioni ürituse (David Icke pidas 27. oktoobril Londonis Wembely staadionil 10-tunnise loengu, mida külastas 6000 inimest – toim.) raames tegin väikese pausi, kuid alates novembrist olen raamatuga töötanud iga päev. Kui mu elu on mind üldse kuhugi viinud, siis just praegusesse hetke. Kogu pettus lendab vastu taevast, ma pole kunagi varem olnud millegi üle niivõrd entusiastlik kui praegu oma uue raamatu üle.

 

Millise poliitilise või religioosse isikuga sooviksid näost näkku väidelda?

David Cameroni, Tony Blairi, George Bushi ja Barack Obamaga ühes ruumis lukustatud uste taga ja salvestava kaameraga, et nad ühestki küsimusest kõrvale hiilida ei saaks. Ma küsiksin: miks te kõik järgite ühist tegevuskava, kuid teesklete, et esindate erinevaid huvisid?

Aga tegelikult ei ole mul neilt midagi küsida, sest ma juba tean vastust. Nad on kõik käpiknukud, kes töötavad ühiste ülemuste jaoks, kõik muu on pettus.

 

Milline on sinu nägemus inimese päritolu kohta? Kas arvad, et me pärineme tulnukrassidest?

Kõige masendavam on inimeste kaitsereaktsioon kõik need rohked asitõendid meie päritolu kohta kõrvale lükata. On ilmselge, et inimgeneetikaga on oluliselt manipuleeritud. Oma uues raamatus käsitlen seda põhjalikumalt kui kunagi enne.

Me peame vaatama palju kaugemale ideest, et meie geneetikaga mängimiseks on vaja lihtsalt seksuaalsel teel ristata inimesed ja “tulnukad”. See, kuidas seda tehti, on palju keerukam teema. Keha on energiaväli. Inimgeneetika on energiaväli. Kui sa muudad välja, siis muudad ka keha. Inimgeneetikat muteeritakse praegu toidu ja joogiga. Geneetiliselt muundatud toit on loodud meid geneetiliselt muutma.

Meiega manipuleeritakse lõputute mürkide kaudu, sealhulgas plasttaara kaudu. Selle mürgitamise eesmärk on alla suruda nn kolmanda silma avanemist, mis võimaldab tajuda enamat kui teadlik mõistus. See pole juhus, et fluoriid meie joogivees ja hambapastas lubjastab käbikeha. Kogu süsteem näeb vaeva, et hoida meid sügavas unes ja eemal teadvuse kõrgematest tasemetest.

 

Oskad sa midagi öelda hiljutise meteoriidi kohta Venemaal?

Me peame teraselt jälgima kõike, mis toimub, sest näiteks aastakümneid tagasi koostas saksa raketiteadlane Wernher Von Braun nimekirja võltsohtudest, millega plaaniti manipuleerida inimtegevust. Peale II maailmasõda oli ta USA-s tihedalt seotud operatsiooniga “Kirjaklamber” (Operation Paperclip), milles töötas kokku sadu natsiteadlasi. Nemad rajasid NASA.

Von Braun oli insaider, kes viis ellu ka Saturn 5 raketisüsteemi. Kui ta oli vähki suremas, ütles ta oma isiklikule lennundusspetsist assistendile, et me näeme peagi ridamisi võltsvaenlasi. Esmalt Nõukogude Liit, millele järgneb terrorism ja pöörased režiimid, mida me täna teame kui “murettekitavaid riike”. Järgnevad asteroidid ja lõpuks tulnukate invasioon. Ta ütles, et need kõik on pettus ja neid ei peaks uskuma, kui nad kohal on.

Tänaseks oleme me näinud Nõukogude Liitu, terrorismi ja “murepiirkondi”. Seega, me peame olema väga ettevaatlikud selle nimekirja suhtes, eriti kui asteroidi/meteoriidi jutud ja sündmused meieni jõuavad. Kõik need valed ja pettused, mis meile ette söödetakse, tähendavad, et me ei peaks uskuma mitte midagi, mis võimuorganid meile teatavad, enne kui näeme selgeid asitõendeid.

 

Kas hiljutised maavärinad ja tsunamid on seotud kliimamanipulatsiooniga?

Üks olulisemaid viise inimeste kontrollimiseks on maha suruda inimeste teadlikkust sellest, mis on tegelikult võimalik. Kui sa suudad inimesi manipuleerides panna nad uskuma, et mingi asi pole võimalik, ja ise teed just seda samal ajal, ei kahtlusta sind keegi. Just selline ongi olukord maavärinate, tsunamide ja ilmaga. Üha enam inimesi tajub HAARP-i potentsiaali ilmaga manipuleerimiseks, aga selle kõige juured ulatuvad palju sügavamale.

Ametlikud dokumendid kinnitavad, et USA ja Uus-Meremaa sõjaväed katsetasid “tsunami-pommi” II maailmasõja ajal. Mõelge, milleks on nad võimelised täna.

Väitsin kohe, et tsunami, mis räsis Jaapanit, oli näide kavandatud katastroofist, mille eesmärk oli Fukushima tuumajaamast valla päästa tohututes kogustes radioaktiivsust. Olen oma viimastes raamatutes selgitanud, miks nad tahavad hävitada Maa atmosfääri. See kõik on seotud tänaseks tunnistatud elektromagnetilise suduga, mida luuakse elektromagnetiliste tehnoloogiate abil. Soovitan kõigil vaadata filmi “Resonance – Beings Of Frequency” (2012), mis räägib elektromagnetiliste väljade transformatsioonist imelühikese aja vältel.

 

Vaata filmi “Resonance – Beings Of Frequency” siit.

 

Allikas: Boddhi Portal

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt