David Icke Infowarsile päevakajalistest sündmustest ja transhumanismist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuli 2014 kell 18:10alex davidHiljuti andis alternatiivse uudisteportaali Infowars.com vedaja Alex Jonesi argipäevasele raadiosaatele “Infowars” intervjuu inglise kirjanik David Icke, kes on mitukümmend aastat uurinud maailma toimimise telgitaguseid. Vestluse teemadeks olid päevakajalised sündmused Lähis-Idas, globalistide edasised plaanid ja transhumanism.

 

Alex: Mis on praegu maailmas toimumas?

David: ISIS olukord Lähis-Idas on kindlasti uue suurejoonelise vaatemängu algus. Pole kahtlustki, et üha enam inimesi näeb sellest läbi, sest kokkuvõttes on ju tegu ainult tajude pettusega. See on inimestele ettenähtud reaalsuse tajumise programmeerimine.

Pettus Lähis-Idas on organisatsioon ISIS, mis tuli järsku mitte kusagilt päevavalgele ja tajude pettus on see, et meile öeldakse, et tegemist on järjekordse islami püha sõjaga. Inimeste tajusid Lähis-Idas petetakse sotsiaalmeedias, kus neid julgustatakse hakkama terroristideks ja liituma džihaadiga. Nad mängivad oma rolle, hävitades kõike seda, mille eest nad näiliselt võitlevad ehk kogu Lähis-Ida piirkond ja islami usk. Tajude pettus käib igal rindel – näiteks inimeste tekitatud kliimamuutus, mis on tegelikult teaduslik nonsenss. Seega, meil jääb valida, milline on meie tajude pettus. Kas me laeme oma tajudesse selle info, mida võimud ja kõikvõimalikud eksperdid meile sisendada üritavad või võtad sa ise kontrolli oma mõistuse üle? Filtreerid selle läbi, kontrollid kõiki fakte, uurid alternatiivseid infoallikaid ja siis teed oma järeldused – selles ongi vahe! Sa kas oled vabamõtleja, kes ei pea kaitsma ühtegi uskumust; kes ei tõrju põhimõttega tagasi mõnda muud infoallikat, mis võiks su tõekspidamisi ümber lükata – näiteks, et “seda infot ma ei usu, sest vastasel korral on minu senised uskumused osutunud valeks”. Või oled sa ususüsteemi inimene, kes tõrjub tagasi absoluutselt kõike, mis su tõekspidamistele väljakutse esitab. Kui sa nendest kastidest välja pääsed, siis hakkad oma peaga mõtlema.

ISIS on selle kabaali (Icke ja paljud teised nimetavad nii globaliste – toim.) religiooni ühe kuninganna nimi. Nimetades seda organisatsiooni ISIS-eks, on uudistelugejatel saabunud võimalus kasutada nende endi keelt, nagu näiteks “ISIS-e väed on võtnud kontrolli alla Mosuli”, “ISIS-e väed on saabunud Bagdadi lähistele”, “ISIS seda ja ISIS toda” – organiseerijad irvitavad selle peale. Tegemist on sümbolitega, mis pole midagi muud kui informatsiooniväli. Sümbolismi tähtsus tuleb välja, kui me hakkame mõistama reaalsuse olemust. Kui mina sinuga räägin ja sina kuuled sõnu, siis tegelikult ei liigu need sõnad minu juurest sinuni, vaid minu häälepaelad genereerivad vibratsioonilise informatsioonivälja, mis liigub sinuni. Kui sinu aju selle lahti kodeerib, siis tajud sina sõnu. Sümbolid on samuti informatsiooniväljad, mis sisenevad meeltesse mitte läbi kõrvade, vaid läbi silmade. Ning enamik informatsioonist, mis me vastu võtame, tuleb läbi nägemismeele. Kui keegi sulle midagi ütleb, siis sa oled sellest teadlik, sest sa kuuled seda. Kuid sümbolismi informatsiooniväli siseneb sinusse läbi silmade. Visuaalne informatsioon, mida me reaalselt näeme ja registreerime ning mis jõuab ajuni, on jahmatavalt väike selle tohutu visuaalse informatsiooni kõrval, mis jõuab meie alateadvusesse. See on informatsioon, millest me pole teadlikud ja siin tulebki mängu sublimaarne reklaam ja sublimaarsed sümbolid. Seega neid sümboleid ei topita kõikjale naljapärast, vaid me laeme selle sublimaarselt endale alla. Ja selles Lähis-Ida ja ISIS-e olukorras tuleb vaadata veel ühte suurt elevanti meie elutoas – Iisraeli. Millal iganes miskit Lähis-Idas toimub, siis sellised inimesed nagu Netanyahu hakkavad kohe hädaldama, et appi, Iisrael on ohus, kuid seekord räägib ta teistsugust juttu. Jerusalem Postile antud intervjuus räägib ta, et USA peaks sõjaolukorrast eemale hoidma ja ISIS ja Iraan võiksid omavahel tülid ära klaarida. Miks peaks Iisraeli peaminister sellist juttu rääkima, kui Iisrael on ISIS-e peamine sihtmärk? Mina näen, et Lääne ja USA kabaal, kes miljardite dollaritega ja tohutu sõjaarsenaliga ise ISIS-t toetab, soovib näha ISIS-e võimu kasvu Lähis-Idas, et siis viimases hädas minna kogu jõuga Iisraelile appi.

Ja vaatame Albert Pike’i stsenaariumi, mille ta kirjaga saatis ja mis nägi ette, et moslemid tuleb ajada sõtta poliitiliste sionistidega, nagu tema seda nimetas, et tekitada III maailmasõda. Ja me hakkame nüüd nägema, et võimalikud stsenaariumid liiguvadki just selles suunas. Ja vaatame Iraani, ma olen juba aastaid oma raamatutes kirjutanud, et plaan on tekitada tohutu sõda moslemimaades šiiade ja sunniitide vahel. Nüüd me näemegi, kuidas väidetav sunniitide rühmitus ISIS on vastuseisus šiiade valitsusega Bagdadis Iraagis. 89% iraanlastest on šiiad, seega plaan on tirida ka Iraan šiiade ja sunniitide konflikti sisse.

 

Alex: Tegemist on Saudi Araabia, NATO ja globalistide organiseeritud tohutu armeega, mis moodustati ja mida treeniti Türgis, Jordaanias ja Lääne-Iraagis. USA väed treenisid neid, neile anti üle sõjabaasid kogu varustusega. Iraagi sõjaväele anti käsk mitte sekkuda ISIS-e tegevusse, USA väed ei sekkunud, nagu eelmine kord 1991. aastal Highway Of Death intsidendis Kuveidis. Obama ütles, et me ei saa midagi parata, et nii on. Tegemist on ametliku algatusega hävitada Iraak. Võimalik, et Iraak mängib kokku globalistidega. Seega, plaani järgi saab Saudi Araabia endale tükikese. Sealt edasi saab anda löögi ka Süüriale. Ja siis ütlevad nad, et läänemaailm pole selles mängus osaline. See on suur ja täiesti läbinähtav plaan, kartkem kõik ISIS-t.

Miks Cheney räägib, et valmistuge uueks 9/11-ks ja Obama ütleb, et hoidke end seenepilvede eest Manhattanil? Mis juhtub järgmiseks?

David: Kahtlemata on tegemist progressiooniga. Kui minna ajas tagasi ja vaadata, mida kirjutasid George Orwell “1984” ja Aldous Huxley “Hea uus ilm” raamatutes, siis nemad ei kirjutanud neid raamatuid oma kujutlusvõimest lähtuvalt, vaid neil oli ligipääs kavandatavasse agendasse. Me näeme panuste suurendamist ja üha tugevamat survet. GMO-toitu hakatakse üha enam peale suruma, kiirguse agenda, meie elame tehnoloogilise kiirguse tsoonis, mis on miljoneid kordi tugevam kui 50 aastat tagasi. 9/11 oli ehe näide, kuidas kõike üha kiiremini meile peale surutakse. Ja kui Cheney räägib nüüd, et hoidke alt uue 9/11 eest või kui Lindsey Graham avab oma suu, siis nad räägivad meile globalistide agendast. Siin, minu kodumaal Suurbritannias käib täpselt samasugune värk, peaminister David Cameron räägib, et peame tõhustama oma turvameetmeid, sest terroristid on tagasi suundumas Suurbritanniasse. Liam Fox, Briti poliitik, kelle puhul on tegemist lihtsalt Iisraeli agendiga, tema tuli täna välja ja ütles, et turvameetmeid tuleb tõhustada, et Suurbritanniasse saabuvaid džihadiste tabada. Ja siin oleme meie, inimesed, kes mõtlevad oma peaga, ja siis need inimesed, kes usuvad kõike, mida valitsus neile ütleb. Me nägime, kuidas nende plaan Süüria invasiooniks luhtus, sest inimesed üle maailma seisid sellele vastu ning globalistide agenda ebaõnnestus.

Meiesugustel inimestel üle maailma, meie eesmärk ei ole saada tõestust, et see, mis me räägime, on tõsi, vaid et globalistide agenda ei õnnestuks. Meie levitatav informatsioon takistab globalistide tegevust. Piltlikult öeldes: mitte nii, et ma ju ütlesin, et sinna ehitatakse katus, vaid me peame takistama selle katuse ehitamist.

See, mis toimub moslemimaades, on klassikaline jaga ja valitse näide: poliitikud tülitsevad omavahel, religioonid on omavahel vastuseisus, teaduslikud ususüsteemid on aetud tülli religioossete ususüsteemidega. Me peame selle omavahelise jagelemise lõpetama ja vaatama suuremat pilti, mis siin toimub. Me kõik oleme üheskoos globalistide fašistliku agenda sihtmärgiks. Kui me ei suuda omavahel kokku tulla ja leida seda, mis meid kõiki ühendab, siis me saame kõik üheskoos peagi vangilaagrites juurelda selle üle, kellel on parim religioon, kellel parim poliitik jne. Aga siis on juba liiga hilja.

Kui sa ründad suurt hulka inimesi, siis selleks, et see õnnestuks, tuleb kasutada jaga ja valitse metoodikat, ja kahjuks langeb enamik inimesi pidevalt selle tehnika konksu. Vaadakem Lähis-Ida, inimesed sõdivad omavahel sajandeid vana vaidluse üle, et kes peaks olema Muhamedi õiglane järeltulija. Kas me oleme lapsed? Vaadates Lähis-Idas toimuvat, siis ma isegi palun vabandust laste nimel, et ma neid analoogiana võrdluseks välja toon. Aga nii toimub kõikjal üle maailma, kus inimesed omavahel tülitsevad täiesti mõttetute asjade üle. Sel ajal, kui meie peal toimub jaga ja valitse metoodika, toimub tegelikult meie kõigi vangistamine. Meie võiduks vajalik võti on meie käes, aga me saame seda kasutada ainult siis, kui me omavahel ära lepime ja tuleme kokku. Mind ei huvita, mis religiooni sa usud; mind ei huvita, millist poliitikat sa ajad; mind huvitab, kas sind huvitab vabadus kõigile – vaid siis on meil võimalus.

 

Alex: Miks vohab valitsuses nii palju kurjust? Miks nad rahastavad terroriorganisatsioone? Miks räsivad valitsusi pedofiiliaskandaalid? Miks on nii paljudes Hollywoodi supersangarite filmides nagu “X-Men”, “Captain America” jne kirjeldatud libaoperatsioone ja maailma salavalitsusi – kõik see, millest meie oleme kõik need aastad rääkinud?

David: Mida me usume, seda me tajume ja see, mida me tajume, seda me kogeme. Kui sa programmeerid kedagi midagi uskuma, siis sellest saab nende reaalsus. Ja kui inimesi panna kollektiivselt midagi uskuma, siis sellest saab kollektiivne reaalsus. See on täpselt nagu illusionist, kes lava peale kutsutud inimesed ära hüpnotiseerib ja need omakorda võivad siis näha alasti inimest või elevanti publiku seas, keda seal tegelikult pole. See allalaaditud uskumus, manifesteerib nende inimeste kogetud reaalsuse. Juba aastaid kirjeldab Hollywood filmide kaudu sellist maailma, mida nad (maailmavalitsejad) luua tahavad – see on New World Order (uus maailmakord). Ühel tasemel laevad inimesed selle filmide kaudu endale alateadvusesse ja see teeb oluliselt tõenäolisemaks seda kollektiivselt manifesteerida. Ma kordan: see, mida me usume, seda me tajume ja see, mida me tajume, seda me kogeme. Seega, meie endi ümber see orwellilik maailm sünnibki, ja kuna see ei toimu päevapealt, siis ei taju sellega kaasnevat šokki.

 

 

Alex: Mis seos on sellel kõigel transhumanismi agendaga?

David: See tore transhumanismi agenda, mida meile peale määritakse, on fundamentaalne lüli. Nad plaanivad inimese keha ristata tehnoloogiaga.

Meie oleme ennekõike teadvus, mitte inimvorm, see on ainult meie hetke kogemus. Kui inimesed kogevad surmalähedast kogemust (near death experience), siis nad tajuvad erinevaid reaalsusi üheaegselt. Ja kui hing oma kehasse tagasi tuleb, siis ta suleb su sellesse pisikesse lainetesagedusse nimega nähtav valgus. Kui sa oma kehast väljud, siis sa väljud ka piiridest, mille füüsilises kehas oleks sulle seab. Ning just seda tahavad maailmavalitsejatest manipuleerijad teha – pärssida meie teadvust ja teadlikkust, et me ei laieneks kaugemale sellest imepisikesest lainesagedusest. Sest niipea, kui sa laiened kaugemale, tajud sa maailma hoopis teisiti. Kuna enamik inimesi on täielikult keskendunud vaid viiele meelele, siis nende ainukeseks informatsiooniallikaks on ainult see informatsioon, mida nad oma viie meelega tajuda suudavad – enamjaolt ainult silmad ja kõrvad ehk kuulmis- ja nägemismeel. Ja kes seda kontrollib? Haridussüsteem, meedia ja teised inimesed, kes juba on haridussüsteemi ja meedia poolt programmeeritud. Ja kui sa oledki ära programmeeritud, siis sa ei ole palju enamat kui lihtsalt üks arvutiterminal. Aga kui sa laiendad oma teadlikkust kaugemale viiest meelest, hakkad sa reaalsust teisiti tajuma, sul tekivad aistingud ning hakkad asjadest läbi nägema. Siis hakatakse sind hulluks nimetama, sest sa näed reaalsust, mida enamik teisi inimesi ei näe. Me elame hullumajas! Ja kui sa sünnid hullumajas ja kasvad ka üles hullumajas, siis on hullus sinu jaoks mõistlikkus. Ja kui sa kohtud inimesesega, kes suudab näha midagi enamat ja julgeb välja öelda, et see on hullus, millega te tegelete, siis just see inimene on sinu joaks ise hull. Kontrollijad tahavadki meid hoida viie meele reaalsuses. Kui vaadata maailma, siis kõik ongi keskendunud ainult viiele meelele. Puuduta seda, nuusuta toda, vaata sinna – transhumanismi agenda ongi välja lülitada kuues meel kunstliku teadvuse loomisega.

 

Alex: Mis on globalistide lõplik plaan?

David: Eesmärk on luua ühiskond, kus inimesel puudub igasugune võimalus vabamõtlemisele. Mõtteid hakatakse neile alla laadima ja inimesed hakkavad armatama sellist servituuti ja orjust. Nagu Aldous Huxley kirjutas oma raamatus “Hea uus ilm”: inimeste mõistusi manipuleeritakse nii võimsalt, et nad hakkavad seda nautima. Transhumanismi pooldajad räägivad, et “kui sa tunned end hästi, siis miks mitte liituda maatriksiga?”. See tähendaks, et selline inimrass, mida meie teame, oleks jäädavalt kadunud. Meil puuduks võimalus oma peaga mõelda ja luua lahendusi. Meist saaksid bioloogilised robotid, mis reageerivad ainult stimulantidele.

 

Alex: Miks on meiesugused inimesed edukad selles, mida me teeme? Sina, mina, Ron Paul ja paljud teised on nii palju inimesi üles äratanud. Mäletad seda aega, kui keegi ei suutnud uskuda, et Föderaalreserv on erapank ja et globalistide plaan on ellu viia New World Orderit? Nüüd on see kõik avalik, inimesed on meiesuguseid kuulama hakanud – nad ei pruugi paljugagi nõustuda, mida me räägime, kuid nad siiski kuulavad meid nüüd. Me elame ulmelises õudusfilmis, kuid samal ajal on meie ümber kõik see ilu, meie pered, loodus, loomad. Paljud inimesed ütlevad, et neid ei huvita, mida NWO ette näeb, et nemad elavad lihtsalt oma elu edasi, kuid nõnda me laseme globalistide kurjusel üha kasvada. Kui me keskendume ainult sellele kurjusele, mida maailmavalitsus korraldab, siis hakkab see pessimism meie endi sees vohama, kuidas leida tasakaal kogu selle kurjuse ja ilu vahel?

Ma näen, et oleme jõudnud kõige võimsamasse inimarengu etappi ajaloos, mis otsustab meie saatuse üle mitte ainult siin Maa peal, vaid kõikjal Universumis. Mul on siiralt kahju nendest inimestest, kes süsteemi teenivad, sest nad ei saa aru, millega nad tegelevad, süsteem on nad täielikult ära killustanud.

David: See on tõepoolest uskumatult killustunud, ja kui see nõnda ei oleks, siis see ei toimiks. Inimesi tuleb hoida ämblikule ülimalt lähedal, et nad ei oleks võimelised aru saama, mis siin toimub. Kui sa keskendud ainult teemadele nagu panganduspettused ja lavastatud sõjad, siis sa kõnnid ainult n-ö jäneseuru läheduses. Et reaalsuse olemusest aru saada, tuleb enne aru saada, mis siin üldse toimub. Ühiskond, haridus, peavooluteadus jne veenavad inimesi, et kõik, mis me näeme, on päris ja me elame tahkes reaalsuses, kuigi kvantfüüsika on ära tõestanud, et nii ei saa see olla. Meile väidetakse, et aatomid moodustavad tahke maailma, mis sest, et aatomid ise ei ole tahked – see on illusioon. Ja kui sa aru saad, et tegemist on illusiooniga, siis saad aru, et informatsioon dekodeerib informatsiooni. See on nagu traadita internet, mida me silmaga näha ei saa. See on täiesti naeruväärne, kui pisike on nähtav valgus –  inimesed on praktiliselt pimedad.

Miks meie oleme oma töös olnud edukad? Sest me oleme järjepidevad. Kui sa ei lepi sellega, kui sulle öeldakse “ei”; kui sa isegi ei kaalu võimalust allaandmiseks; kui sa tead, et siis, kui sa ühel hetkel siit reaalsusest lahkud, siis teed sa ikkagi oma asja ja pingutad endiselt; kui sind naeruvääristatakse ja mõnitatakse selle eest, mida sa teed; sa tead, et allaandmine ei tule kõne allagi, siis selle asemel, et ennast haletseda, sa liigud pidevalt edasi. Kui sa seda kõike teed, siis hävitad enda ümbert igasugused müürid. Ning kõige võtmeks on see, et aastate möödudes on nii palju, mis me oleme rääkinud, saanud tõeks. Kui mind 1990-ndatel avalikult mõnitati ja naeruvääristati, siis ma teadsin, et kui see, mis ma räägin, vastab natukenegi tõele, siis ühel hetkel seda ka nähakse. Kuigi minu naeruvääristamine pole täielikult lõppenud tänaseni, leidub üha enam inimesi, kes taipavad, et see, mis ma rääkisin aastaid tagasi, on realiseerumas. Kui sa peidad ennast ja vaikid, sest sa kardad teiste inimeste reaktsioone, siis ei hakka sind kunagi keegi kuulama. Kui meil pole selgroogu, rääkimaks oma tõde, mis iganes see tõde ka poleks, siis kuidas saab keegigi meist rääkida vabadusest? Suurim vabadus on võimalus rääkida oma tõde. Ilma sellise fundamentaalse vabaduseta ei ole olemas ka muid vabadusi.

 

Kuula kogu intervjuud siit.

Vaata lisaks: David Icke’i koduleht, Infowars

Fotod: indiafuturesociety.org, ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt