Video: Anti Kallaste 24.07 Vabaduse väljakul: kas meditsiinitöötajad alustavad sügisel meie laste ajude pesemisega?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. august 2021 kell 9:15Foto: Reigo Jõe + Canva

24. juulil tuli üle maailma rohkem kui sajas linnas tänavatele miljoneid inimesi, et seista meeleavalduse Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0 raames üheskoos inimõiguste ja vabaduse eest. Oma panuse sellesse andsid ka Vabaduse väljakule kogunenud ligi 500 eestimaalast. Ülemaailmse aktsiooni World Wide Demonstration 3.0 lehel seisab, et meeleavaldused on rahumeelsed ja apoliitilised. Eelmised sündmused toimusid käesoleva aasta 20. märtsil ja 15. mail

 

Avaldame viimasena meeleavalduse kõige esimese kõne – Anti Kallaste on 24. juulil Vabaduse väljakul toimunud meeleavalduse peakorraldaja ning juhib ka projekti ”Eesti vabaks”, mille eesmärgiks on peatada uue maailmakorra kehtestamine Eestis.

Kõne tekst:

Me ei soovi sellist sügist, nagu me näeme, mis on tulemas. Kui asi samamoodi edasi läheb, siis sügisel oleme olukorras, kus teie 7-aastane laps tuleb koolist koju ja teatab rõõmsalt, et ta sai koroonavaktsiini. Ning ta võis selle üle täiesti ise otsustada, kuna arstitädi ütles, et ta on juba piisavalt kaalutlusvõimeline. Täna saab 12-aastane laps minna ja lasta teha Covid-süsti ilma lapsevanema loata. Sügisel plaanib Pfizer alandada seda vanusepiiri seitsme peale.

Probleem on selles, et meie meditsiinitöötajatele on välja antud õiguskantsleri kantselei poolt “lapspatsiendi teavitatud nõusoleku infoleht”, kus kirjutatakse selgelt, et kui laps on piisavalt kaalutlusvõimeline, siis võib ta ise otsustada enda tervise üle ning lasta endale vaktsiini teha. Lapspatsiendi teavitatud nõusoleku infolehe järgi võib tervishoiutöötaja hinnata ka 4-aastast last kaalutlusvõimeliseks. (Võlaõigusseadus. 766 lg.4)

Qvalitase lehel on immunoprofülaktika ekspertkomisjon otsustanud, et kui alaealine on TTO hinnangul võimeline poolt- ja vastuväiteid vastutustundeliselt kaaluma, võib vaktsineerimise läbi viia alaealise teavitatud nõusoleku alusel (isegi juhul, kui vanemad või seaduslik esindaja on vaktsineerimise vastu) ehk kui lapsevanem on vastu sellele, et tema laps teeb Covidi vaktsiini, siis jääb peale lapse vastus. See tähendab, et sügisel võime olla olukorras, kus meditsiinitöötajad tulevad koolidesse ja alustavad massilise laste ajude pesemisega. Ja kui nad saavad laste käest jah-sõna, siis ongi meil olukord, kus laps tuleb koju ja teatab, et ta sai Covidi vaktsiini.

Kahjuks on ohus ka need pered, kes on võtnud oma lapsed koduõppele, sest kui me ei suuda peatada seda, mis praegu toimub, siis sügisel me seisame silmitsi olukorraga, kus vaktsineerimata inimesed tunnistatakse ohtlikeks ning neid võidakse kodudest ära viia. Meeldetuletuseks: kevadel võeti Riigikogus järjest vastu seadusemuudatuse eelnõud, mis just eelpool kirjeldatut lubavad teha. Seda me ei taha.

Seda enam, et maailmas on üle 30 000 vaktsiinisurma. Ja seda teadmise juures, et selliseid teateid teatatakse ainult ühel juhul kümnest. Seega, see surmade arv on kindlasti suurem. Pärast eksperimentaalset vaktsiini on USA-s surnud teadaolevalt 11 940 inimest. Uurimistöö kohaselt teatatakse kõrvaltoimete andmebaasi Vaersi vaid 1% juhtudest.

EMA ehk Ravimite kõrvaltoimete Euroopa andmebaasi 31.07.2021 seisuga on Euroopas Covidi vaktsiini tagajärjel registreeritud 20 595 surma.

Moderna: LINK 

Pfizer: LINK

AstraZeneca: LINK

Johnson & Johnson: LINK

👉 lingile jõudes valige ülevalt paremalt eelviimane aken Number of individual cases for selected Reaction ja siis tuleb vasakul üleval valida kõrvaltoimete grupp ning seejärel all paremal näeb graafikut, kus on kirjas, mitmel inimesel lõppes kõrvaltoime SURMAGA ehk FATAL!

Tegemist on vaktsiinidega, millel puuduvad täielikud müügiload, st neil on ainult tingimuslikud müügiload. Ja kuidas nad need tingimuslikud müügiload said? Nad tsenseerisid täielikult kõikvõimalikud alternatiivravimid. Neil on tingimuslik müügiluba, kuna ohutusuuringud kestavad veel kaks aastat:

https://bit.ly/3k9h5rZ

https://bit.ly/2VoNy37

https://bit.ly/3r8GBPB

https://bit.ly/3kaV9wR

 

Seega, kõik inimesed, kes lasevad endale selle Covid vaktsiini teha, sisuliselt osalevad meditsiinikatses. Seda enam ei taha me seda oma lastele ja mis veel hullem, viimasel ajal propageeritakse seda sama Covidi vaktsiini ka rasedate peal. Kuigi meil on uurimistöö, kus on kirjas, et 5-st neljal naisel rasedus katkes.

Oleme siin, et vältida seda olukorda, et sügisel tulevad meditsiinitöötajad koolidesse ja hakkavad meie lapsi vaktsineerima eluohtlike vaktsiinidega.

 

Tutvu ka Anti Kallaste projektiga “Eesti vabaks”.

See portaal avaldab ametlikel allikatel põhinevat infot, mida peavoolumeedia varjab! Meie eesmärk on peatada uue maailmakorra kehtestamine Eestis!

Kirjuta meile: info@eestivabaks.ee

Leia meid FB-s:

https://www.facebook.com/paastameeestilapsed/

https://www.facebook.com/eestimaavabaks/

https://www.facebook.com/Eestimaataasvabaks/

https://www.facebook.com/estoniaworldwide/

Samuti liitu meiega tsensuurivabas Telegrami kogukonnas: https://t.me/estoniaworldwide

 

Foto: Reigo Jõe + Canva

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt