Uuringu vigade parandus: esimesel 20 rasedusnädalal tehtud Covid-vaktsiin võib maksta lapse elu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. november 2021 kell 16:49Kui lapseootel naised lasevad ennast esimese 20 rasedusnädala jooksul SARS-CoV-2 vastu mRNA vaktsiiniga vaktsineerida, võivad sellel olla oodatava lapse surmaga lõppevad tagajärjed: uue uuringu kohaselt kaotab 80 kuni 90 protsenti sündimata lastest elu (embrüod ja looted, alates 9. rasedusnädalast). See on nüüd kindlaks tehtud. Aga kuidas sellise järelduseni jõuti, analüüsib dr. Jochen Ziegler veebiportaalis achgut.com. 

 

Meditsiiniajakiri New England avaldas suvel artikli, mille autorid Shimabukuro ja tema kolleegid väidavad, et rasedate naiste vaktsineerimine on ohutu, kirjutab dr. Jochen Ziegler (meditsiiniteemaliste kirjutiste autori pseudonüüm portaalis) veebiportaalis achgut.com. “Kirjutist analüüsides kahtlustasin tollal raseduse esimesel poolel vaktsineeritud naiste puhul 80-protsendilist abortide määra, kuid ma pidin oma artikli tagasi võtma, sest ei olnud arvestanud oluliste aspektidega,” kirjutab Ziegler.

Allpool analüüsib ta teemat põhjalikumalt. Avaldame artikli tõlke.

 

Nüüd on kaks Uus-Meremaa teadlast, Aleisha Brock ja Simon Thornley, minu viga vältinud ja eelmainitud ajakirjas avaldatud uuringu täiesti õigesti ümber hinnanud. Nende arvestuste kohaselt on abordimäär isegi kõrgem minu tulemusega võrreldes: 80–90 protsenti lastest sureb. Uute argumentide kohaselt

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt