VIDEO! Dr Helen Lasn: Eestil on võimalus WHO “pandeemialepingu” osas mängu muuta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. juuni 2023 kell 15:03Foto: ekraanikuva

Dr Helen Lasn ei ole võõras ühelegi Telegram.ee lugejale, kes meie vahendusel hoidis silma peal koroonakriisil. Nimelt oli tema üks julgemaid arste, kes alates 2021. aasta suvest avalikult küsimusi julges küsida, koroonameetmeid ja vaktsiinisurvet kritiseeris ning teeb seda tänaseni.

 

Dr Lasni eestvedamisel kutsuti käesoleva aasta aprilli lõpus ellu T1-s toimunud rahvusvaheline teaduskonverents “Tervisekriisist teadlaste ja arstide pilgu läbi”. MTÜ Ühinenud Meedikud ja Teadlased juhatuse liikmena on oma üheks ülesandeks sel aastal võtnud ka meedikute, teadlaste, poliitikute ja avalikkuse teavitamise kurikuulsa WHO nn pandeemialepingu osas.

Samuti saame intervjuust teada, mida arvab Helen nn viiruse hoaxi teooriast ehk paljude teadlaste ja arstide seisukohast, et viiruseid päris sellisel kujul, nagu peavooluteadus on dogmatiseerinud, ei eksisteeri.

VAATA VIDEOT: 

 

MTÜ Ühinenud Meedikud ja Teadlased kontakti ja toetamise võimaluse leiad siit: https://meedikud-teadlased.ee/kontakt/

Vaata ka konverentsi “Tervisekriisist teadlaste ja arstide pilgu läbi” ettekandeid, kus WHO pandeemialepingut puudutati (hetkel vaid inglise keeles, eesti keelsed subtiitrid on tegemisel):

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt