Eksperiment: Otsime tervet arsti, kes end kõrvuti taimetoitlasega proovile paneks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. november 2017 kell 17:46raivoTervise- ja kodanikuaktivist, kunagine profisportlane ja võitluskunstide treener Raivo Orgusaar on juba pikalt olnud vaid taimsel toidul ning karastanud end niivõrd, et võib ka südatalvel T-särgi väel õues käia. Kuna Orgusaare arvates on ta tervem, kui enamik Eesti arste, esitab ta väljakutse hea tervisega arsti(de)le, et ta (nad) ühes temaga 9 päeva (iga päev vaid pooleks tunniks) oma tervise proovile paneks, näiteks märgade jalanõudega metsas mütates või lumes supeldes.

 

Raivo üleskutse on järgmine:

“Ma olen kolm aastat lootusetult otsinud tervet ja tabletimeditsiini abil tervist taganõudvat arsti. Seni aga täiesti tulutult.

Nüüd pani minu otsingule õla alla Telegram :). Niisiis otsime me koos Telegramiga neid teadureid, kes on ära tõestanud, et naftast tehtud tabletid, formaldehüüdist, alumiiniumist ja ülimürgistest elavhõbedasooladest koosnevad “kaitsesüstid” ning kogu elundkonna keemiaga mürgitamine on tervendava mõjuga?

Me otsime arsti, kes on saanud kõik riigi poolt soovitatud vaktsiinid, võtnud alati parimaid tablette ja antibiootikume ning peab end täiesti terveteks.

Laiendame otsingut ka apteekritele, kes neid ravimeid kokku on segamas ja tabletiärimeest, kes ise seda kõike tarbides, seejuures päriselt ka ise terved on.

Enne eksperimendi algust palun nendel kõikidel ära teha gripivaktsiin ja võtta kaasa kõik vajalikud medikamendid. Kutsun nad 9 päeva jooksul, iga päev vaid pooleks tunniks, natuke karmimatesse oludesse kui tavalised töökabinetid ja vaatame jahedas, niiskes ja külmaski, kuidas nende kooliaja õppekavadest pärit toitumistarkuste ja riiklikult heaks kiidetud ravimikokteilide abil turgutatud tervis sellele kõigele vastu peab.

Palun jagage seda üleskutset, aidates meil leida päriselt tervet arsti, tabletiteadlast, apteekrit või tabletiärimeest.”

Kõik, kes soovivad eksperimendis kaasa lüüa, võtke palun ühendust Raivo Orgusaarega aadressil raivoorg@yahoo.com või Facebookis!

 

Foto: erakogu

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt