VIDEO: Austraalia parlamendis tunnistati, et Pfizer varjas vaktsineerimisuuringus surmajuhtumeid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. juuni 2024 kell 17:19Foto: tkp.at

Austraalias ei avaldatud mRNA-ravi uuringus kuut surmajuhtumit: hiljutine Austraalia parlamendi ärakuulamine näitas, et Pfizer manipuleeris Covid19 mRNA-ravi uuringutulemustega.

 

Endine Austraalia parlamendiliige Craig Kelly nimetab olukorda massimõrvaks. Ebateaduslikku protseduuri selgitas dr. Jeyanthi Kunadhasan, arst ja anestesioloog, kes on samuti Covidi meetodite kriitika tõttu repressioonide all – Kunadhasan väitis, et kliinilise uuringu käigus varjati surmajuhtumeid.

“Kuue avalikult teatatud surmajuhtumi asemel raviti nelja platseeboga ja kahte vaktsiiniga, mis viitab vaktsineerimisest saadavale kasule. Tegelikkuses oli surmajuhtumeid üksteist, kusjuures surmade arv oli suurem vaktsineeritud inimeste rühmas. Kuut surmajuhtumit ei avaldatud, peamiselt selle kliinilise uuringu vaktsineeritute rühmas.

Kunadhasan esitab seetõttu küsimuse: “Kui kliiniline sponsor suudab varjata surmajuhtumeid ja lahkamise tulemusi, ignoreerida signaale täiskasvanute südame äkksurma ja kliinilises uuringus kardiaalsete sündmuste kohta ning regulaator viib selle läbi, siis mida nad veel varjavad?”

Siin on väljavõte kuulamisest:

 

Parlamendiliige: see pole lihtsalt kuritegelik hooletus

Craig Kelly, endine Austraalia parlamendiliige, võtab juhtunu kokku:

“Asjaolu, et heaks kiideti uus ravim, mis põhjustas ravirühmas rohkem surmajuhtumeid kui platseeborühmas, on täiesti mõeldamatu, see oli kriminaalne hooletus. Ja nende vabanduseks oli väide, et vaktsineeritud rühma surmad ei olnud vaktsiiniga seotud – kuid paljud neist surmadest olid seletamatud äkksurmad, mille puhul lahkamist ei tehtud. Vabandus, et vaktsineeritud grupi surmad ei olnud seotud vaktsiiniga, toodi välja ilma tõenditeta – mis oli samuti kriminaalne hooletus. Ja nüüd on meil kümneid tuhandeid üleliigselt surnud austraallasi – täpselt seda näitasid Pfizeri uuringu tulemused. Nii et see pole lihtsalt kuritegelik hooletus, vaid teadlik massimõrv.”

 

Allikas: tkp.at

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt