Koroona salatoimikud: kõike, mida peeti vandenõuteooriaks, kinnitas Saksamaa terviseamet suletud uste taga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. märts 2024 kell 17:38



Foto: ekraanikuva

Saksa ajakirjaniku Paul Schreyeri uus artikkel väljaandes Multipolar põhineb intensiivsel uurimistööl ja mitmetel kohtuasjadel, mis algatati FOIA (teabevabaduse seadus) alusel. See artikkel näitab selgelt, et CDC Saksamaa vaste, Robert Kochi Instituut (RKI, sisuliselt terviseamet), põhines kuni 16. märtsini 2020 reaalteadustel, teavitades avalikkust, et koroonaviirus pole midagi muud kui gripp, kuid nad muutsid üleöö oma häälestust. 16. märtsil otsustas üks RKI kõrgetasemeline liige, WHO hääletoru, et nüüd on põhjust seni kahjutut olukorda eskaleerida ja hirmutada elanikkonda, et panna proovile nende kuulekus. See juhtus ilma igasuguse teadusliku aluseta. Rohkem kui 200 dokumendis on tekst RKI poolt suures mahus määral mustaga üle trükitud loetamatuks muudetud.

 

Kuigi mõned lõigud avaldatud dokumentides on mustaga üle trükitud, annavad need põhjaliku ülevaate plaandeemia ajal otsuste tegemisest. 17. märtsil 2020 tõstis Robert Kochi Instituut (RKI) Saksamaal inimeste tervisega seotud riskiotsuse „mõõdukalt“ „kõrgele“. Päev varem oli dokumentides kirjas, et uus riskihinnang tuleks koostada ja nüüd “tõsta”. See ütleb sõna-sõnalt: “Riskihinnang avaldatakse niipea, kui (nimi redigeeritud) annab märku.” On ebaselge, kes täpselt klassifitseerimise eest vastutas. RKI-l oli nimi varjatud.

 

Robert Kochi Instituudi plahvatusohtlikud koroonaprotokollid

Multipolar järeldab, et riskianalüüsi eest ei vastutanud mitte RKI, vaid asutuse väline isik. Veebiväljaanne kirjutab: „Riskihinnangu karmistamine „mõõdukalt“ tasemelt “kõrgele” – kõigi sulgemismeetmete ja kohtuotsuste aluseks – ei tuginenud vastupidiselt seni arvatule RKI eksperthinnangule, vaid välise parteiosalise poliitilistele juhistele.

“Reegleid ei tohi kuidagi kahtluse alla seada” oli üks koroonapettuse perioodi kõige määravamaid lauseid. Robert Kochi Instituudi toonane juht Lothar Wieler ütles selle lause täpselt 28. juulil 2020. Asjaolu, et RKI-s küsitleti ja isegi sisemiselt kaheldi, on nüüd kirjas sisedokumentides, mille põhjal ajakiri Multipolar hiljuti hagi esitas. Enam kui 1000 lehekülge viitavad sellele, et sulgemisotsused ja meetmed olid teadusega nõrgalt põhjendatud ning seega peamiselt poliitilist laadi.

Kui “RKI protokollidesse” jäädvustatud laused loetaks kodanikele tänaval ilma kontekstita ette, arvataks, et need pärinevad ilmselt “teisitimõtlejate” suust ehk nn “koroona eitajatelt”. Ja ometi tulevad need otse tervishoiuministeeriumile alluvast instituudist. Ja need andsid talle volitused drastiliste meetmete võtmiseks koroonapettuse perioodil.

Sisekommunikatsiooni ja ametiasutuse juhi Wieleri avaliku esinemise lahknevus näitab, kuivõrd oli RKI lõppkokkuvõttes juhistega seotud ning et lõpuks edastati eelkõige see osa tekstist, mis kantseleile sobis.

“Reegleid ei tohi kuidagi kahtluse alla seada” – RKI toimikutest selgub ennekõike üks: sisesuhtluses kinnitust leidnud väited ja faktid vaidlustati lihtsalt väliselt.

Järgmised näited selgitavad seda.

 

1.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt