Telegrami uudised (16/22): vaktsineerimise tagajärjed, maskikorruptsioon ja piirangute tõendatud kahjulikkus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. aprill 2022 kell 11:01Foto: kollaaž / Canva.com

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 18.-24.aprill. Luubi all on vaktsineerimise tagajärjed, võimalik nanotehnoloogia koroonavaktsiinides, maskimüügilt kasu teenivad poliitikud ja maskikohustuse ebaseaduslikkus, Bologna sotsiaalse krediidi süsteem, Postimehe arvamustoimetuse huvitav suhtumine faktidesse ning 400 uuringut, mis tõestavad koroonameetmete kahjulikkust.

 

Head vaatamist:

 

1

Alustame kohe kõige põletavamast teemast:

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/suur-galerii-ja-videod-kas-vaktsiinides-leidub-nanotehnoloogiat

Kas vaktsiinides leidub nanotehnoloogiat?

Oleme viimase kahe aasta jooksul näinud, kuidas praktiliselt kõik vandenõuteooriad on muutunud reaalsuseks ehk vandenõuteooriast on saanud fakt: olgu selleks esialgu “vabatahtlik” sundvaktsineerimineinimõiguste piiraminePCR-test, mis ei sobi haiguse või nakatumise tuvastamiseksmajanduse süstemaatiline kokkukukutaminesotsiaalse krediidi süsteemgrafeenoksiid vaktsiinides jne. Esmapilgul tundubki, et “vaktsiinid sisaldavad nanotehnoloogiat” teooria ei olnud veel ainukesena kinnitust saanud. Kuni praeguseni.

Uus-Meremaal asuv rahvusvaheliste murelike kodanike, teadlaste ja arstide rühm on n-ö koroonavaktsiinides avastanud šokeerivaid ja üllatavaid mikroskoopilisi nähtusi, mida võib seostada nanotehnoloogiaga.

Nad kutsuvad üles ka teisi teadlasi asja uurima – nii analüüsima nende tehtud videoid ja fotosid, kui ka ise mikroskoobi taha istuma.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/uus-meremaa-andmed-naitavad-et-topeltsustitutel-on-6-korda-suurem-toenaosus-haigestuda

Uus-Meremaa andmed näitavad, et topeltsüstitutel on 6 korda suurem tõenäosus haigestuda

2021. aasta tõi kaasa märgatava liigsuremuse, ent koroonasurmade tõus Uus-Meremaal jõudis kätte alles 2022. aastal. Kas möödunudaastased surmad olid põhjustatud koroonapiirangutega seonduvast või hoopis millestki muust? Ja miks haigestuvad Uus-Meremaal kaks süsti saanud tõenäolisemalt kui üks või kolm süsti saanud või üldse mitte-vaktsineeritud?

Seal toimuval on hea silma peal hoida, kuna muust maailmast eraldatud saareriik on nagu katselabor.

 

3

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/saksamaa-uuring-15-covidi-vastu-vaktsineeritutest-koges-raskeid-korvaltoimeid

Saksamaa uuring: 15% Covidi vastu vaktsineeritutest koges raskeid kõrvaltoimeid

Ka Saksamaal on tähelepanu all vaktsiinide ebatõhusus või lausa kahjulikkus. Uuringufirma INSA küsis üle 1000-lt Saksamaal elavalt täiskasvanult, kas nad on vaktsineeritud ja kas neil esines selle tagajärjel kõrvaltoimeid – tervelt 15% vastanutest kinnitas, et kogesid tugevaid või raskeid kõrvaltoimeid. 57,6 miljoni vaktsineeritud inimese kohta teeb see kokku potentsiaalselt 8,64 miljonit ravimikatsete vahetut kannatanut.

15% on märkimisväärne näitaja, eriti selles kontekstis, et viimastel kuudel on suremus teinud hüppelise kasvu, mida ei ole võimalik COVIDi abil seletada. Kõigist ravimikatsetustes osalenutest teatas 45%, et neil esines kergeid kõrvaltoimeid ning vaid 40% väitis, et neil ei esinenud ühtegi kõrvaltoimet.

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/maskiskandaal-saksamaal-parlamendi-liikmed-teenisid-naomahkmete-muugiga-miljoneid

Maskiskandaal Saksamaal: parlamendi liikmed teenisid näomähkmete müügiga miljoneid

Saksamaa tervishoiuministeerium (BMG) Jens Spahni juhtimisel kokku kaitseriietust ja desinfektsioonivahendeid, mille vahendamisel teeniti kümnetes miljonites eurodes vahendustasu.

Müügitehingutega olid teiste hulgas seotud 40 parlamendiliiget, kellest ametlikult teenisid sellest tulu vaid kaks.

Preemia Hesseni tekstiilifirma Lomotex maskide müügi korraldamise eest Baieri liidumaa tervishoiuministeeriumidele, föderaalvalitsusele ja siseministeeriumile oli kokku ligi 63 miljonit eurot. Kuid Müncheni kõrgema ringkonnakohtu ja nüüd ka föderaalse riigiprokuratuuri hinnangul oli see tehing seaduslik. JOKK!

Kas oled juba uurinud, millised Eesti riigiametnikud ja poliitikud on pandeemia pealt teeninud?

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/usa-kohtunik-maskimandaat-uhistranspordis-on-ebaseaduslik-cdc-uletas-volitusi

USA kohtunik: maskimandaat ühistranspordis on ebaseaduslik, CDC ületas volitusi

Florida föderaalkohtunik Kathryn Kimball Mizelle tühistas möödunud nädalal ühistranspordis maskikandmise kohustuse.

“Maskikandmise kohustus ületab CDC seadusjärgseid volitusi. Kuna meie süsteem ei luba agentuuridel tegutseda ebaseaduslikult isegi soovitud eesmärkide saavutamiseks, siis kohus lõpetab maskikandmise kohustuse,” teatas kohtunik oma otsuses.

Maskikandmise kohustus USA-s sai alguse valitsuse korraldusest, millel on sarnaseid jooni ka Eesti valitsuse korraldusega nr 305, millega kehtestati 2021. aasta septembris maskikandmise kohustus avalikes siseruumides.

USA kohtuotsuse valguses tuleks ka meie Terviseameti ja valitsuse volitused ning maskinõude seaduslikkus üle vaadata.

 

6

https://www.telegram.ee/arvamus/postimehe-arvamustoimetus-vooglaiu-kohta-valetamine-on-lubatud

Postimehe arvamustoimetus: Varro kohta valetamine on lubatud

Viimasel kahel kuul meedias toimunud poolte võtmine ja tõe väänamine võtab aina uusi mõõtmeid.

Näiteks ilmus Postimehe arvamusrubriigis Meelis Oidsalu artikkel, kus too väitis, et Varro on soovitanud Eesti astumist Venemaa koosseisu.

Vooglaid saatis seepeale väljaandele protestinoodi, millele arvamustoimetuse juhataja Martin Ehala vastas, et kuigi Varro tõesti ei ole kunagi kusagil soovitanud Eesti astumist Venemaa koosseisu, mahtuvat Postimehe arvamusküljel vastupidise väite avaldamine “harjumuspärase arvamusvabaduse” piiresse.

Seega tunnistas Ehala sisuliselt, et valetamine on lubatud juhul, kui vale on võtnud sellised mõõtmed, et avalikkus seda juba niikuinii tõe pähe võtab.

Ka meie artikli pealkirja ei tasu Postimehe toimetusel südamesse võtta. See on ainult arvamus.

 

7

https://www.telegram.ee/maailm/il-primo-grande-reset-bologna-linn-votab-sugisel-kasutusele-sotsiaalse-krediidi-susteemi

Il primo Grande Reset: Bologna linn võtab sügisel kasutusele sotsiaalse krediidi süsteemi

Aeg on kätte jõudnud: sügisel rullitakse Euroopa pinnal lahti esimene sotsiaalkrediidi süsteemi “pilootprojekt” – Itaalias, Bolognas. Vooruslik käitumine teenib punkte, mida saab preemiate vastu vahetada: hea käitumise eest tasutakse, sõnakuulmatuse eest karistatakse. Heaks käitumiseks saab nimetada ka näiteks kohustusliku vaktsiini aktsepteerimist. Kui selline projekt õnnestub Itaalias, siis on ainult aja küsimus, millal see ka meie uksele koputama hakkab. Ning kui arvestada inimeste senist käitumist koroonapettuses, siis ilmselgelt jõuab sotsiaalse krediidi süsteem meieni pigem varem kui hiljem, sest enamus läheb kõigega kaasa, mida valitsus ja “eksperdid” soovitavad.

Euroopa Komisjon tegutses koroonapandeemia varjus äärmiselt ambitsioonikalt. “Euroopa ID-rahakoti” väljatöötamisega tegeleva Thales Groupi sõnul soovib komisjon, et 2023. aasta sügiseks saaks sellist äppi pakkuda igale EL-i kodanikule.

 

8

https://www.telegram.ee/maailm/enam-kui-400-uuringut-kinnitavad-koroonameetmetest-ja-piirangutest-oli-rohkem-kahju-kui-kasu

Enam kui 400 uuringut kinnitavad: koroonameetmetest ja -piirangutest oli rohkem kahju kui kasu

Suur hulk tõendeid ja võrdlevad uuringuid näitavad, et COVID-19 sulgemised, nn koroonahotellide poliitika, koolide distantsõpe ja kohustuslikud maskid on ebaõnnestunud vahendid, et piirata viiruse levikut või vähendada surmajuhtumeid. Enam kui 400 uuringut näitavad, et need piirangud olid ebatõhusad, põhjustades tohutut kahju, eriti ühiskonna vaesematele ja haavatavatele. Mahuka kokkuvõtte leiab iga eestlaste heaolust huvituv riigiametnik, riigikogu saadik, valitsuse minister ja teadusnõukoja liige Brownstone´i instituudi lehelt. Soovitame tutvuda, sest kaalul on kogu meie rahva heaolu.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt