SUUR LUGU! Paljastus: FDA ja Pfizer teadsid, et COVID-vaktsiin põhjustab immuunsuse nõrgenemist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. aprill 2022 kell 16:211. aprillil 2022 avaldas USA Toidu- ja Ravimiamet veel ühe 11 000-leheküljelise Pfizeri dokumentidest aruande. Pfizeri uuringuandmed näitavad, et loomulik immuunsus on sama tõhus kui vaktsineerimine ja süsti kõrvalnähud on alla 55-aastastel raskemad. Kuna noorematel inimestel on raskelt põetava COVID-i risk oluliselt väiksem, oleks vaktsineerimisel pidanud piirduma ainult risikigruppi kuuluvate inimestega. Pfizeri endi uuringute põhjal on mRNA süstiga seotud kõrvaltoimete esinemissagedus peaaegu 1 : 800 ja müokardiidi esinemissagedus on 10 : 100 000 – seega palju suurem kui varem teatatud määr 2 : 100 000-st.

 

Oleme Telegramis varem FDA/Pfizeri dokumendi kohtusaagast kirjutanud ja dokumentide sisu avaldanud siin, siin, siin ja siin (ja siin). 

Antud dokumentidega annab USA toidu- ja ravimiameti (FDA) bioloogia hindamise ja uurimise keskus (CBER) esimest korda avalikkusele ligipääsu suurele osale andmetele, mille Pfizer esitas FDA-le kliiniliste uuringute kohta COVID-19 vaktsiinilitsentsi taotlemisel. Algselt soovis FDA need andmed 75 aastaks salastada, kuid USA ringkonnakohtunik Mark T. Pittmani otsustas aasta algusel, et andmed tuleb avalikustada 8 kuu jooksul. Agentuuri väitel oli 75 aastat osaliselt vajalik piiratud ressursside tõttu andmete töötlemisel. Ometigi jätkus väitevalt neid ressursse, et kokku erinevatel andmetel 329 000–450 000-leheline andmestik 2021. aastal vaid 108 päevaga läbi töötada ja müügiluba anda

Kohtusaaga sai alguse sellest, et 2021. aasta augustis taotles enam kui 30 riigi mainekamate ülikoolide akadeemikut, professorit ja teadlast ligipääsu andmetele ning teabele, mille Pfizer esitas FDA-le COVID-19 vaktsiini müügiloa saamiseks. Teadlaste, arstide ja akadeemikute ühendus Public Health and Medical Professionals for Transparency (PHMPT) avaldab kogu FDA-lt saadava teabe oma kodulehel phmpt.org.

 

Pfizeri nõusolekuvormis täpsustatakse, et vaktsineerimise mõju spermale, lootele ja imetatavatele lastele ei ole teada. Kuid tervishoiuasutused ja meedia on väitnud, et süst ei mõjuta reproduktiivtervist ega viljakust ning on rasedatele ja imetavatele emadele täiesti ohutu.

Pfizeri dokumendid näitavad, et nad ei ole välistanud antikehadest sõltuva negatiivse reaktsiooni ehk haiguse võimendumise ohtu. Vaktsiiniga seotud võimendatud haigus (VAED – vaccine-associated enhanced disease) on loetletud olulise potentsiaalse riskina. 2021. aasta 28. veebruari seisuga oli Pfizeril teada 138 VAED-i kahtluse juhtumit, millest 75 olid rasked, põhjustades haiglaravi, puude, eluohtlikke tagajärgi või surma – surmaga lõppes kokku 38 juhtumit ja 65 jäi lahendamata.

Pfizer ja FDA teadsid ka, et igas vanuses inimestel esines ühe nädala jooksul pärast esimest doosi mööduvat immuunfunktsiooni pärssimist.

 

Järjekordse 11 000 leheküljest koosneva Pfizeri dokumendiseeriaga, mis avaldati 1. aprillil 2022, on endised kahtlused saanud uut tuge. Nagu teatas “Rising” saatejuht Kim Iversen, on esimene suur uudis see, et loomulik immuunsus toimib ja Pfizer on seda kogu aeg teadnud.

Kliiniliste uuringute andmed näitasid, et varasema COVID-nakkusega patsientide ja süsti saanud uuritavate kaitsemehhanismides ei täheldatud mingeid erinevusi. Kumbki rühm ei nakatunud tõsiselt ja loomulik immuunsus oli ka nakatumisohu poolest statistiliselt identne vaktsineeritutega.

 

Nooremad täiskasvanud kogevad tõenäolisemalt kõrvaltoimeid

Teine avastus avaldatud dokumentide põhjal on see, et vaktsiinisüstidest tulenevad kõrvaltoimed olid noorematel (18–55-aastastel) raskemad kui 55-aastastel ja vanematel inimestel. (Kõrvaltoimete risk suurenes ka täiendavate doosidega, seega oli risk pärast teist doosi suurem kui pärast esimest.)

Nagu paljud meist on kogu aeg öelnud, on raske COVID-i risk noorematel inimestel oluliselt väiksem kui üle 60-aastastel, mistõttu on kõrvaltoimete risk vastuvõetamatu.

Nagu märkis The Naked Emperor: “Kuna vaktsiin põhjustab noorematel inimestel sagedamini ja raskemaid reaktsioone ja kõrvaltoimeid, oleks vaktsineerimisel pidanud piirduma nendega, kellel on tegelikult oht saada tõsine COVID-19.”

Pfizeri dokumendid näitavad suurt müokardiidi esinemissagedust

Huvitaval kombel sisaldab Pfizeri dokumentatsioon ka meditsiinilist teavet, mida peavoolumeedia ja faktikontrollijad on nimetanud valeinformatsiooniks või desinformatsiooniks. Pediaatrilise nõusoleku vorm loetleb mitmed võimalikud kõrvaltoimed, sealhulgas müokardiidi esinemissagedus 10 : 100 000-st – palju suurem kui varem teatatud 1 : 50 000 (st 2 juhtu 100 000-st).

Te

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt