FDA avalikustas taas portsu Pfizeri dokumente, mis näitavad vaktsineerimisega kaasnevaid riske

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. aprill 2022 kell 10:44Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet (FDA) avaldas kohtumääruse alusel veel ühe partii Pfizeri sisedokumente, mis tõestavad taaskord, et Pfizer ja FDA teadsid ADE-st (antibody dependent enhancement) ja püüdsid seda varjata, vahendab Vanglaplaneet.

Oleme Telegramis varem FDA/Pfizeri dokumendi kohtusaagast kirjutanud ja dokumentide sisu avaldanud siin, siin, siin ja siin.

 

Esimene suurem ports, ehk 55 000 lehekülge avaldati 5. märtsil.

Kõige värskem, 1. aprillil avaldatud 11 000+ leheküljest koosnev dokumendipatakas paljastab, et mõlemad agentuurid teadsid, et vaktsiinid tekitasid antikehadest tingitud viiruse võimendumist ja püüdsid seda varjata väitega, et “uusi ohutusprobleeme pole tõstatunud”.

ADE tekib pärast seda, kui mRNA vaktsiin tekitab immuunsüsteemi potentsiaalse surmava ülereageerimise.

Pfizeri turustamisjärgses kogemuse aruandes, mis just redigeerimata kujul avaldati, on kirjeldatud mitmeid vaktsiiniga seotud võimendatud haiguste (VAED) juhtumeid:

Daily Exposé’st:

Valitsuse ametlike andmete uurimine on avastanud, et täielikult vaktsineeritud inimestel on kuni 3 korda suurem tõenäosus nakatuda Covid-19sse, 2 korda suurem tõenäosus Covid-19ga haiglasse sattuda ja kolm korda suurem tõenäosus Covid-19sse surra kui vaktsineerimata inimestel.

Küsimus on, miks?

Üks võimalus on see, et nagu kardetakse, põevad vaktsineeritud vaktsiiniga seotud võimendatud haigust, mis põhjustab selliseid haigusi nagu ADE ja hüpertsütokineemia. Tegelikult tähendab see, et viirusega kokkupuutel põhjustavad Covid-19 süstid vaktsineeritud inimese immuunsüsteemi ülekoormamist, tehes nii inimesele kahju ja süvendades haigust.

Kuid selgub, et see ei pruugi olla ainult võimalus vaid ka tegelik reaalsus. Viimane konfidentsiaalsete Pfizeri dokumentide kogum, mis avaldati 2022 aasta 1. aprillil, kinnitab, et nii Pfizer kui ka FDA teadsid, et vaktsiiniga seotud võimendatud haiguse esinemine oli mRNA Covid-19 süstide võimalik tagajärg, ja neil olid selle esinemise kohta tõendid, sealhulgas mitu surmajuhtumit, kuid nad pühkisid selle vaiba alla ja väitsid, et “uusi ohutusprobleeme pole tõstatunud”.

Suurem küsimus on, miks ei avaldanud Pfizer ja FDA toona neid murettekitavaid arve?

See võib seletada, miks püüdis Pfizer oma sisedokumente 75 aastat varjata – käik, mille föderaalkohtunik tagasi lükkas, seoses teabevabaduse seaduse hagiga, mille algatasid arstide ja teadlaste koalitsioon koos mittetulundusühinguga Public Health and Medical Professionals for Transparency.

 

Allikas: Vanglaplaneet, Infowars, lingid artikli sees

Foto: Zoltán Bencze / Adobe Stock

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt