Pfizeri avalikustatud dokumendid näitavad šokeerivat liigsuremust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. märts 2022 kell 16:21Sel kuul alustas USA toidu- ja ravimiamet (FDA) kohtu nõudmisel BioNTech/Pfizeri koroonavaktsiini heakskiitmisega seotud dokumentide avaldamist, vahendab veebileht Endpoints News. Enamiku meediakanalite – isegi vaktsiinikriitilisemates – põhjal tundub, et vähesed viitsivad vaeva näha nende kümnete tuhandete dokumentide mäe läbitöötamisega. Ja loomulikult pole aega nende dokumentidega tutvuda ka kõigil nendel teadlastel ja “ekspertidel”, kes on viimased kaks aastat lootusetult eksinud vaktsiinide turvalisuse ja vajalikkuse osas, ülistades neid testfaasis olevaid geeniteraapia süste. Millegipärast me ei näe Karmen Jollerit, Irja Lutsarit, Tanel Kiike, Arkadi Popovi jt koroonaterroriste kommenteerimas FDA avalikustatud BioNTech/Pfizeri dokumentide surmastatistikat.

 

N-ö koroonavaktsiinide kui geeniteraapia ohtlikkus oli ilmselge juba enne FDA poolt avalikustatud dokumentide sisu analüüsimist – seda kinnitas ülemaailmselt registreeritud liigsuremus, mis sai kõikjal alguse pärast vaktsiinikampaania lahtirullumist.

Üks šokeerivamaid avastusi, mis dokumentide esialgsest analüüsist selgus, oli 22–44-aastaste suremuse jahmatav 84-protsendiline tõus pärast vaktsineerimise algust. Samuti on tohutult suurenenud fertiilses eas naiste arv, kes on sattunud haiglasse aju hematoomi tõttu.

Raportid näitavad ka USA sportlaste juhtumeid (üle 350!), kes olid vaktsineerimise tõttu kannatanud südameprobleemide käes.

Eks ole näha, millised on veel lapsekingades oleva töö tagajärjed – vähemalt USA-s, kus kohtud, erinevalt EL-ist, näivad olevat skeptilised ravimifirmade mahhinatsioonide suhtes.

 

Allikas: endpts.com

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt