Jeb Bush pürgib USA presidendiks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. märts 2013 kell 11:45jeb bush

Endine Florida kuberner Jeb Bush on vihjanud võimalusele, et 2016. aasta presidendivalimistel võib temast saada kolmas sellele ametipostile kandideeriv Bush. Kuigi tema venda Georg W. Bushi on tugevasti kritiseeritud, hindab Jeb teda kõrgelt, öeldes Fox Newsile, et ta on Bushiks olemise üle uhke.

 

“Minu meelest pole olemas sellist asja nagu “Bushi taak”. Ma armastan oma venda ja olen uhke tema saavutuste üle. Ma armastan oma isa ja olen uhke, et olen Bush,” sõnas Jeb. Mees lisas, et juhul, kui ta peaks 2016. aastal presidendiks kandideerima, teeb ta seda oma perekonna nimel. Bushide perekonnal on tihedad sidemed nii poliitilistes ringkondades kui ka julgeolekuagentuurides, kütuse- ja sõjaäris.

Kui Jeb Bush otsustab kandideerida, saab tema suurimaks vastaseks ilmselt teine poliitikute suguvõsa – Clintonid. Hillary Clintonit peetakse üheks tugevamaks kandidaadiks järgmistel presidendivalimistel.

 

Vaata intervjuud Fox Newsile siit.

Allikad: Infowars, CNN

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt