Kongress paneb tööseisaku lõpetamise asemel pidu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. oktoober 2013 kell 15:40USA Kongressi liikmed, kes peaksid Washingtonis töötama selle nimel, et valitsuse tööseisakut lõpetada, tunduvad end kogu riiki tabanud kaoses väga hästi tundvat. Pealinna lähedal asuvad baarmenid rääkisid kohalikele reporteritele, et kongressi liikmed on ennast valitsuse tööseisaku ajal hoidnud tegusana pidutsedes ja alkoholi juues. Parlamendihoones kongresmene intervjueerivad ajakirjanikud kaebavad aga, et vähemalt iga teine rahvasaadik lehkab alkoholi järele.

 

“Ma ei usu, et avalikkus oleks õnnelik, kui nad saaksid teada, et tegelikult kongresmenid naudivad seda aega,“ ütles üks töötaja Pennsylvania avenüül asuvast baarist. Ta lisas, et kongressi liikmed on end seal tuulutamas käinud terve nädala jooksul ja esimene erapidu toimus juba tööseisaku algusööl. Sarnast juttu rääkisid ka teised ümbruskonna baaripidajad.

Ühe baari mänedžer pajatas: “Oli kongressi liikmeid, lobiste, ametnikke… meil oli palju tegemist. Nad olid siin enne hääletust söömas ja aega veetmas.“

Tööseisaku teisest ööst on näiteks foto, kus kongresmen Steny Hoyer poseerib rõõmsalt koos näitlejanna Selma Hayekiga.

Eelmisel nädalal, tööseisaku algusööl, viitasid mitmed reporterid Twitteris, et kongressi liikmed olid alkoholi tarbimas nii enne ja pärast tähtsat hääletust. Enamus säutse kurtsid, et kuigi kell oli alles üheksa õhtul, lõhnasid paljud kongressi liikmed alkoholi järele.

 

 

Allikas: Infowars, USA Today

Foto: cqrcengage.com

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt