Koroonaleke Saksamaal, 4. osa: Elanikkonna teadlik ürgsete hirmudega manipuleerimine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. juuni 2020 kell 14:18Saksamaa koroonalekke käigus ilmus välja veel üks plahvatusohtlik dokument (esimese dokumendi kohta saad lugeda järjejutu esimesest, teisest ja kolmandast osast). Saksamaa Liitvabariigi siseministeerium koostas 17-leheküljelise strateegiadokumendi pealkirjaga “Kuidas me saame COVID-19 kontrolli alla“ ning edastas selle 18. märtsil teistele ministeeriumitele ja liidukantslerile.

 

Strateegiadokument (viide originaaldokumendile artikli lõpus – toim.) sisaldab kokku 4 punkti. Lehekülgedel 14 ja 15, punktis “4. järeldused meetmete ja avatud kommunikatsiooni jaoks“ antakse järgmisi soovitusi, et oleks võimalik COVID-19 viiruse vastaseid meetmeid elanikkonna hulgas ilma suure vastuseisuta läbi suruda.

Selgituseks veel kord: järgnevalt toodud punktid ei vasta tegelikkusele. Saksamaa siseministeerium kasutab neid propagandavahendina oma elanikkonna vastu!

 

„4 a. Worst case´i selgitamine!

Me peame loobuma surmajuhtumite arvule keskendunud kommunikatsioonist. Protsentuaalselt ebaolulisena tunduva suremuse korral, mis puudutab eelkõige vanemaid inimesi, mõtlevad paljud alateadlikult ja endale teadvustamata: “Nojah, nii saame me lahti vanadest inimestest, kes kisuvad me majandust alla. Inimesi on maakeral niigi juba liiga palju ja kui hästi läheb, saan ma oma päranduse ka veidi varem kätte”. Sellised mehhanismid on varem kindlasti aidanud kaasa epideemia suuruse vähendamisele.

Soovitud šokimõju saavutamiseks tuleb selgitada konkreetseid mõjusid, mis avalduvad kogu elanikkonna nakatumisel:

  1. Sugulased viivad oma raskes seisundis koroonahaiged lähedased haiglasse, aga nad saadetakse tagasi ning nad surevad piineldes ja õhku ahmides kodus. Lämbumine või ebapiisavalt õhu saamine on iga inimese ürgne hirm. Samuti olukord, kus ei ole võimalik teha midagi oma eluohtlikus olukorras lähedase abistamiseks. Pildid Itaaliast on häirivad.
  2. “Lapsed ei kannata epideemia all peaaegu üldse”: Vale. L
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt