Vernon Coleman: mitte koroonaviirus, vaid valitsus ohustab meie elusid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2020 kell 10:47Foto: By Emily Husband Mortimer – A meeting in a hotel, Devon, Public Domain, Wikimedia Commons

Vernon Coleman on briti kirjanik, endine perearst ja õppejõud, kes on koroonapettuse teemadel palju sõna võtnud ning kelle videoid on Youtube’ist agaralt kustutatud. Üle saja raamatu kirjutanud ning ainuüksi Suurbritannias üle 2 miljoni eksemplari müünud professori sõnul on koroonakriisi puhul tegemist ajaloo suurima poliitilise pettusega ning ta usub, et mitte koroonaviirus, vaid valitsus ohustab meie elusid.

 

Alljärgnev on 9. mail 2020 Vernon Colemani Youtube’is avaldatud video transkriptsioon:

Millal need ignorandid lõpetavad meile valetamise selle viiruse kohta? Selle fiasko alguses ma ei suutnud otsustada, kas kogu see koroonaviiruse paanika on ebakompetentsuse või vandenõu tulemus.

Poliitikud ja nende nõunikud on võimelised tegema palju rumalaid otsuseid, kuid praegune olukord on väljunud tavalise ebakompetentsuse raamidest. On mõeldamatu, et nii paljud juhid saavad teha nii mitmeid asju valesti, kui sellel rumalusel pole just varjatud põhjust. Niisiis, meile on jäetud ainult vandenõuteooria, kuna nad on võtnud maailma oma kontrolli alla ja valitsevad seda halastuseta.

Enam ei saa olla kahtlust selles osas, mis tegelikult toimub – nagu ma juhtisin sellele tähelepanu juba aastaid tagasi: kui poliitikud tõesti arvaks, et tegu on niivõrd ohtliku haigusega, oleksid nad korraldanud masstestimise ja pannud karantiini haiged, mitte terved inimesed.

Nad aga ei korraldanud masstestimisi, sest kui nad oleksid seda teinud, siis nad teaksid, et inimesed on põdenud seda haigust ilma suuremate sümptomiteta ja see poleks neile kuigivõrd mugav olukord. Oma viimases videos juhtisin ma tähelepanu peidetud agendadele, mis on riikide lukustamise, rahva rõhumise ja politseiriigi kehtestamise taga.

Minu veebilehel on pikk nimekiri peidetud agendadest ja kui te pole veel jõudnud neid vaadata, siis tehke seda. Need

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt