Lekkinud Pentagoni dokumendid tõestavad, et kolmandat maailmasõda on plaanitud juba aastaid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. aprill 2023 kell 14:39Foto: ekraanikuva

The New York Times vahendab, et viimastel nädalatel internetti lekkinud Pentagoni dokumentide kohaselt on sõda ja konflikte kavandatud juba aastaid. Märgisega “Top Secret” (ülisalajased) dokumendid hõlmavad teemasid Ukraina konfliktist Lähis-Ida ja Hiina julgeolekuküsimusteni. Lekke ulatust ja allikat pole praegu kinnitatud.

 

„Sotsiaalmeedias ilmus reedel uus kogus salastatud dokumente, mis näivad kirjeldavat USA riikliku julgeoleku saladusi Ukrainast Lähis-Ida ja Hiinani, tekitades Pentagoni ärevust ja segadust olukorras, mis näib olevat Bideni administratsiooni ootamatult tabanud,”  kirjutab The New York Times.

“USA ametnike sõnul võib lekke ulatus ja dokumentide endi tundlikkus olla tohutult kahjulik,” märgiti raportis. Jutt on umbes 100 dokumendist.

Aruande kohaselt kirjeldas kõrge luureametnik leket kui “viie silma õudusunenägu”, viitena USA, Ühendkuningriigi, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa vahelisele luureandmete jagamise liidule.

The Times kirjutab: “Kuid lekkinud dokumendid näivad ulatuvat palju kaugemale salastatud materjalist Ukraina sõjaplaanide kohta. Turvaanalüütikud, kes on sotsiaalmeedia saitidele sattunud dokumente üle vaadanud, väidavad, et üha suurenev hulk hõlmab ka tundlikke briifinguslaide Hiina, India-Vaikse ookeani, Lähis-Ida ja terrorismi kohta.”

Pentagoni leke paljastab, et NATO sõdib juba Venemaaga, et Pentagon, mitte Ukraina vastutab USA vahendatud sõja kõigi aspektide kavandamise eest ja et kolmas maailmasõda tundub olevat kavandatud stsenaarium ehk täpselt see, mille eest David Icke jpt on juba kümmekond aastat hoiatanud.

See seletab ka, miks pole sõdivad osapooled huvitatud rahust ja miks soovib Eesti uus valitsus pikendada sõjaväeteenistuses viibimise aega.

 

Allikad: nytimes.com, overton-magazin.de

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt