Kuidas me saame sõda ära lõpetada, kui rahu asemel tegeletakse sõjaga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. märts 2023 kell 20:08Foto: erakogu

Juba aasta aega on kestnud “sõda”, kus omavahel “sõdivad” osapooled, kes kõik müüsid oma rahvale koroonapettust ja nüüd on üheskoos oma riike muutmas Hiina-taoliseks kontrollühiskonnaks. WHO nn pandeemialeping, G20 vaktsiinipass, digi-ID, keskpankade programmeeritav digivaluuta CBDC, sotsiaalkrediidi süsteem, rohepööre on vaid üksikud ühised nimetajad, mida need jõud oma rahvale praegu juurde müüvad. Oluline tähelepanek on ka see, et erinevad “eksperdid” nii kodu- kui ka välismaal räägivad justkui ühest suust, et rahu saavutamiseks on vaja valmistuda sõjaks. Aga kes on see inimene, kes läheb sõtta?

 

Täna, 21.03.2023 ehk kolm aastat pärast koroonapettuse algust ja kolm aastat pärast seda, kui sai ilmsiks, et kogu koroonavärk on täielik pettus, kaunistavad maksumaksja kulul meie pealinna (ja ilmselt ka teisi linnasid) ühe “meid sõja eest kaitsva eksperdi” plakatid, kes väidab, et “vaktsiiniga on kindlam!”.

“Vaktsiin on nagu killuvest: kui koroona peaks taas plahvatama, siis pääsed tervema nahaga” seisab plakatil, mis müüb meile sõda ja hirmu nii mitmel rindel, et ma otsustasin need näited kõik ükshaaval välja tuua:

  • sõdur (ilmselt hirm sõja ees, sest muidu sa ei läheks ju sõduriks);
  • “killuvest” (taas vihje sõjale või laskemoonale, ma ei tea, misasi on killuvest, aga olen kuulnud kuulivestidest);
  • “plahvatama” (sõda ja hirm);
  • “vaktsiiniga on kindlam” (hirm haiguse ees).

 

Kogu aeg on mingi sõda.

Sõda “vaenlase” vastu. Sõda “viiruse” vastu.

Aga miks ei tegeleta rahuga?

Miks ei tegeleta tervisega, vaid manipuleeritakse endasse süstima eluohtlikke aineid?

Rahulikud ja rõõmsad inimesed on tugevama immuunsusega ja ei jää nii kergesti haigeks. Samamoodi ei soovi ükski päriselt rahul ja rõõmus inimene toetada sõda mitte ühelgi kujul.

Veider on aga see, et pärast kolm aastat kestnud koroonapettust pole too olend, kes meid justkui kaitsma peaks, aru saanud, et vaktsiiniga ei ole kindlam. Sõltub muidugi, mis on eesmärk. Meil on andmeid kõikjalt maailmast, et just vaktsineerimiskampaaniaga hakkasid tõusma liigsurmad.

Seega, küsimus suurele ringile on, et kas sina usaldad relvasid ja laskemoona inimeste kätte, kes pärast kolme aastat koroonapettust kutsuvad endiselt oma kaasmaalasi üles vaktsineerima?

See on äärmiselt oluline küsimus, sest selle n-ö sõjaga kaasneb niivõrd palju nonsenssi ja vasturääkivust, et tekib mulje, nagu eesmärgiks oleks sõjategevuse eskaleerimine, mitte selle lõpetamine.

Näiteks, kas sa mäletad, et möödunud sügisel kirjutas Business Insider, et Politico raporti kohaselt süüdistasid Euroopa kõrged ametnikud USA-d Ukraina sõjast kasu saamises, mis võib kahjustada Lääne ühisrinnet Venemaa vastu?

Või tead, et erinevalt eestlastest arvavad paljud tšehhid, et sõjategevuse rahastamine tuleks ära lõpetada? Nädalapäevad tagasi protestisid tuhanded inimesed valitsuse sõjamentaliteedi vastu.

Allikas: Youtube

Või kas oled kursis, et Pentagon väldib Haagi tribunaliga koostöö tegemist Venemaa sõjakuritegude lahendamisel, sest nad kardavad, et see võib ilmsiks tuua tõsiasja, et ka USA tegeleb sõjakuritegudega?

Või et koomiku rollist presidenti mängima hakanud Zelenskõid ei lubatud tänavusele Oscari tseremooniale rääkima, sest Ukrainas käib sõda ainult valge rassi inimeste vahel?

Või et Poola suursaadik ütles: kui Ukraina kukub, jätkab NATO sõda?

Või, et Zelenskõi soovib ka lapsed saata sõtta?

Allikas: Youtube

Arvestades kogu seda nonsenssi, siis kas tõesti suudavad selle konflikti ära lahendada tegelased, kes endiselt kutsuvad üles vaktsineerima?

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt