Miks loobus Bill Gates ootamatult kliimakatastroofi narratiivist?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. september 2023 kell 15:55Fotokollaaž: Wikimedia Commons + Pixabay (GDJ) + Canva

Koroona- ja kliimaterrorist Bill Gates, raamatu “Kuidas vältida kliimakatastroofi” autor, hoiatas eelmisel kümnendil avalikkust, et maailm on ülerahvastatud ja ähvardas eelseisva kliimakatastroofiga. Planeedi päästmiseks peame Gatesi sõnul saavutama “2050. aastaks süsiniku netonullheite”.

 

Samal ajal jätkab Gates oma eralennukitega mööda maailma lendamist, paisates ühe aasta jooksul välja rohkem süsinikdioksiidi heitkoguseid kui keskmine inimene kogu oma elu jooksul.

 

Gates: “Ükski parasvöötme riik ei muutu elamiskõlbmatuks”

Kas sellepärast, et üha rohkem inimesi näeb kliimamuutuse fassaadist läbi ja mõistab, kuidas globalism nende elu ära kasutab, on Bill Gates nüüd äkki muutnud oma häälestust kliima hukatusliku narratiivi osas? New Yorgis Timesi keskuses toimunud otseettekande ajal tegi Gates järsu kannapöörde ja teatas: “Ükski parasvöötme riik ei muutu elamiskõlbmatuks.”

Gatesi viimased kommentaarid on teravas vastuolus avalike seisukohtadega, mida ta väljendas vaid kaks aastat tagasi, kui tema raamat kliimahukust esmakordselt avaldati. 2021. aasta Fox Newsi intervjuus Chris Wallace’iga ütles Bill Gates: “Rändest, mida nägime Süüriast välja kodusõja tõttu ja mis oli mõnevõrra ilmast sõltuv, on meil nüüd 10 korda suurem ränne, sest ekvatoriaalalad muutuvad elamiskõlbmatuks.” Nüüd arvab ta aga äkki, et vastupidine on tõsi…

Hirmust juhitud maailmalõpu kliimamuutuste hukatuse narratiiv ei tööta enam masside peal ja Gates teab, et inimesed näevad manipuleerimisest ja ärakasutamisest läbi, seega kohandab ta oma sõnumit. Oma viimases avalikus kõnes ütles Gates: “Kui proovite kasutada kliimamuutust toore jõuga, leiate inimesi, kes ütlevad: “Mulle meeldib kliima, kuid ma ei taha neid kulusid kanda ja oma elatustaset vähendada.” Teisisõnu, Gates teab, et tema kliimainvesteeringud aitavad hävitada miljonite inimeste elatustaset kogu maailmas.

 

Gatesi kliimamuutuste poliitika räsib vaeseid ja töölisklassi

Just vaesed ja töölisklass on need, keda globalistide nullheite-kliimamuutuse poliitika ning globaalselt toimuv uus roheline energianormatiiv ja rahapesu mõjutavad kõige enam.

Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni keskne põllumajanduse ja energiatootmise planeerimine on mõlemad rahvast lämmatavad, tõstes toidu- ja energiakulusid ning vähendades paljude inimeste elatustaset. Nüüd on aga rahvas hakanud protestima sotsialismi, uute roheliste tehingute ja keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisskeemide (ESG) vastu, mis on imbunud korporatsioonidesse ja valitsustesse üle kogu maailma. Need poliitikad on aeglustanud majanduskasvu, suurendanud energiakulusid ja raisanud miljardeid maksumaksjate dollareid.

Nn fossiilsed kütused moodustavad endiselt ligikaudu 80 protsenti USA energiatoodangust ja -tarbimisest, nii et Bideni režiimi katsed torujuhtmeid sulgeda on kahjustanud ainult vaeseid ja töölisklassi, kes sõltuvad lihtsalt hakkamasaamiseks taskukohastest energiahindadest. USA-s on Bideni uue rohelise kokkuleppega loodud 27 miljardi dollari suurune National Climate Bank kaasa toonud ainult raiskamise, pettuse, kuritarvitamise ja otsese sotsialismi.

 

Globalistid on reaalsusest irdunud

Valitsuse kesksetel planeerijatel (nagu kliimatsaar John Kerryl) on õigus valida majanduses võitjad ja kaotajad, lämmatades turuinnovatsiooni ning mõjutades lugematul hulgal töökohti ja elatist. Samal ajal muudab see Ameerika energia ja innovatsiooni enesehävitamine USA haavatavamaks selliste välisriikide suhtes nagu Venemaa. Kas Venemaa, kes ei ole osa ÜRO kliimamuutuste hüsteeriast ja rahvastikukontrolli poliitikast, on oma energiatootmis- ja transpordisüsteemidega saavutamas mõjuvõimu USA ja Euroopa üle?

Just nendel põhjustel on Bill Gates ja rohepöörde entusiasmist uut lepingut nõudvad globalistid reaalsusest irdunud. Need poliitikad mitte ainult ei muuda tavainimestel raskemaks toidulaua katmist, tööle sõitmist ja kodu jahutamist/kütmist, vaid see silmakirjalik poliitika lõhub ka riikide suveräänsust, muutes nad haavatavamaks ja maailma tervikuna vähem turvaliseks.

 

Allikas: naturalnews.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt