Video: milline on WHO ja Bill Gatesi plaandeemiakava kuni aastani 2030

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2023 kell 17:08Foto: ekraanikuva / rumble.com

Kuigi Maailma Terviseorganisatsioon on COVID-pandeemia praktiliselt lõppenuks kuulutanud, on WHO ametlikku tegevuskavasse sisse kirjutatud järgmise kümne aasta plaandeemia, ühtlasi näitavad suurte “koroonakangelaste” avalikud sõnavõtud, et nn pandeemiat heegeldati kokku juba paar aastat enne selle “puhkemist”. 

 

Alljärgnevas videos paljastab WHO viroloog Marion Koopmans* muu hulgas järgmise kümne aasta plaandeemiakava ning ühtlasi toob välja tõendid selle kohta, et  Covid-pandeemia oli planeeritud ja ka avalikustatud vahetult enne selle väljakuulutamist, aastail 2017 ja 2018.

 

Vaata videost, kuidas plaandeemiaid tehakse:

Allikas: rumble.com

 

Ligi tuhandest arstist koosnev rühm Saksamaal Doctors for Information, mida toetab enam kui 7000 spetsialisti, sealhulgas advokaadid, teadlased, õpetajad jt, tegi riiklikul pressikonverentsil šokeeriva avalduse, öeldes, et koroonapaanika on detailsel lavastatud näidend – sulaselge kuritegelik pettus.

Meditsiiniekspertide rühm annab välja nädalalehte, mille tiraaž on 500 000 eksemplari, et hoiatada avalikkust peavoolumeedias levivat valeinformatsiooni eest koroonaviiruse kohta.

Korraldatakse ka massimeeleavaldusi, milles osalevad miljonid inimesed kogu Euroopas.

 

Arstid tõe eest

Ka Hispaanias tegutsev 600 arstist koosnev rühmitus „Arstid tõe eest“ tegi pressikonverentsil sarnase avalduse: „Covid-19 on valepandeemia, mis on loodud poliitilistel eesmärkidel. See on meditsiinilise vabandusega kogu maailma allutada sooviv diktatuur. Me nõuame tungivalt, et arstid, meedia ja poliitilised võimud lõpetaksid selle levitamise.“

 „Doctors for Information“ ja „Doctors for Truth“ on ühendanud maailma arstide liidus jõud samal seisukohal olevate arstidega kogu maailmas. See ajalooline liit ühendab enam kui 100 000 meditsiinitöötajat kogu maailmas.

Selle kohta, et tegu on suure pettusega, tuuakse hulgaliselt kindlaid teaduslikke tõendeid.

Vaata lisaks: https://www.stopworldcontrol.com/proof

 

* Maria Koopmans oli Maailma Terviseorganisatsiooni teadus- ja arendustegevuse kava projekti teadusliku nõuanderühma (SAG) liige. Ta nimetati Euroopa Komisjoni COVID-19 nõuandekogusse ja vastava ekspertrühma liikmena on ta andnud COVID-19 ajal 27 liikmesriigile soovitusi.

 

Allikad: Global Research, Stop World Control

 

Toimetas Revo JaansooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt