Nike peatab suhted Kyrie Irvinguga tema “antisemitismi” tõttu, kuid jätkab koostööd kommunistliku Hiinaga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. november 2022 kell 13:46Foto: ekraanikuva / thegatewaypundit.com/

Kas juutide vandenõu on päris? Viimasel ajal on mitu avaliku elu tegelast langenud kriitika alla või saanud lausa tühistuskultuuri osaliseks just juuditeemaliste arvamuste levitamise eest. Mäletatavasti sai David Icke möödunud nädala lõpul 2-aastase Euroopa Liitu sisenemise keelu väidetavalt antisemiitse ideoloogia eest, kuid mehe enda sõnul oli tal kavas rääkida WEF-ist ning koroona- ja kliimapettusest. Tühistamise ohvriks on langenud ka megastaar Kanye West, kes väidab, et meelelahutustööstust juhivad juudid ning selle info levitamise eest ähvardatakse ta eluks ajaks hullumajja panna. Nüüd tühistatakse agaralt NBA tähte Kyrie Irwingut tema dokumentaalfilmi propageerimise tõttu, mida kriitikud on nimetanud “antisemiitlikuks”.

 

Kyrie Irwing on tuntud oma julgete sõnavõttude poolest, mees on varem teatanud näiteks, et tema arvab, et Maa on lame ning samuti keeldus ta vaktsineerimishullusega kaasa minemast.

Nüüdseks kustutatud säutsus postitas elukutseline korvpallur oma Twitteri kontole lingi Ronald Daltoni raamatust “Hebrews to Negroes: Wake Up Black America” (“Heebrealased neegritele: Ärka üles, must Ameerika”) 2018. aasta filmitöötlusele.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt