VIDEO! Intrigeeriv lugu: kas Kanye West paljastab juutide vandenõud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. november 2022 kell 15:50Kanye West on maailma üks kuulsamaid inimesi, viimase 20 aasta kõige edukam mustanahaline muusik ja produtsent, kes on võitnud 24 Grammy auhinda ja kellel on vara hinnanguliselt miljardites dollarites. Aastatel 2014–2022 oli Kanye abielus seltskonnastaar Kim Kardashianiga, kellega tal on neli last. Nüüd on Kanye tulnud välja sõnavõtuga, et meelelahutusmaailma ja muusikatööstust kontrollivad juudid ning et selle väljaütlemise eest ähvardatakse teda eluks ajaks hullumajja panna.

 

Juudi päritolu inimesed on läbi aegade olnud väga paljude edukate ettevõtete ja tööstusharude juhid, aga see pole iseenesest ju mingi saladus – vähemasti mitte n-ö vandenõukultuuris. Ilmselgelt on juudi rahvusest inimesed tihtipeale väga andekad ja pühendunud ning edukad inimesed teevadki ilmselt oma tööd tipptasemel. Probleem on pigem selles, miks nendest teemadest justkui rääkida ei tohi?

Kanye West on lisaks oma muusikalistele saavutustele sattunud ajakirjanduse huviorbiiti ka oma kohati ebastabiilse käitumise ja kummaliste sõnavõttudega ning mees on varem olnud mentaalsete probleemide tõttu ka ravil. Kuid West ise väidab, et talle pandi valediagnoos ning selle valediagnoosi pani talle juudist psühhiaater.

Mõned nädalad tagasi oli Kanye West külaliseks podcast’is “Drink Champs”, kus mees rääkis, et juudid kontrollivad meediat ja muusikatööstust ning selle info levitamise eest võidakse talt võtta isegi elu. Lisaks mainib West üht tegelast, nimelt juudi päritolu meest nimega Harley Pasternak, kes on tema endine eratreener, ning ennustab, et Pasternak võib saata ta hullarisse.

See saade võeti üsna ruttu Youtube’ist maha.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt