Rumeenia senaator: Türgi maavärina põhjustas geoloogiline relv

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. veebruar 2023 kell 17:26Foto: ekraanikuva / Canva

Rumeenia senaator Diana Iovanovici rääkis hiljuti parlamendis, et tema hinnangul on “globalistid” pandeemiateateid, vaktsiiniprogramme ja ülemaailmset tsensuuri kasutanud  genotsiidi läbiviimiseks. Maailma Majandusfoorumi (WEF) liikmed on aastaid väitnud, et Maa on ülerahvastatud ja et inimkonda tuleb planeedi eesmärkide saavutamiseks vähendada. Iovanovici sõnul korraldati viimatised maavärinad kättemaksuks Türgi presidendile, kes on jäänud Venemaa-Ukraina sõjas erapooletuks.

 

Rumeenia senaator Diana Iovanovici usub, et need “dementsed ja psühhopaatsed inimesed” põhjustavad sõdu, kasutades looduskatastroofe enda kasuks, tekitades samal ajal inimtegevusest tingitud katastroofe, et kõrvaldada võimalikult palju inimesi. Ta väitis ka, et need psühhopaadid kasutavad “geoloogilisi relvi”, et põhjustada katastroofilisi maavärinaid.

“Mulle on väga selge, et praegusel hetkel on rahvusvahelisel tasemel asjad käest ära läinud, lollid mängivad jumalat ja arvavad, et on mängu võitnud.” Iovanovici ütles, et “need dementsed ja psühhopaatsed inimesed, kes põhjustavad ebakonventsionaalseid relvi kasutades sõdu ja kataklüsme”, peavad inimesi “ainult numbriteks, millest on võimalik vabaneda”.

 

Tõendid geoloogiliste relvade kohta Türgis 

Allikas: Twitter

Lugupeetud kolleegid senaatorid,” alustas Iovanovici oma kõnet. “Me oleme kolm aastat kogenud tõelist massitapmise kampaaniat kogu maailmas, kas väidetavate pandeemiate ja vajadusega süstida inimesi tapvate testimata vaktsiinidega või sõdade kaudu, mis vähendavad maailma rahvaarvu, kuid korraldavad ümber rahvusvahelise poliitika, joondavad ümber jõujooned ja muudavad piire. Oleme olnud tunnistajaks maavärinate toimumisele, mille taga on tegelikult maailma suurimate jõudude rünnak Türgi vastu,“ rääkis ta.

Iovanovici jätkas veendunult: „Türgi president on jäänud Ukraina-Vene sõjas erapooletuks. Erdoğan on püüdnud jääda erapooletuks, selle asemel, et sõda eskaleerida ja hukkunute arvu suurendada. NATO suuruselt teise sõjalise jõuna on president Erdoğanil võimalik Ukraina sõda eskaleerida, kuid ikka ja jälle on ta üles näidanud vaoshoitust. Ta keeldus laiendamast NATO kohalolekut Venemaa piirile ja blokeeris isegi Rootsi liitumise NATO-ga. Nüüd näib, et psühhopaadid üritavad pidada sõda omaenda liitlaste vastu, sundides rohkem maailma liidreid osalema kolmandas maailmasõjas…“

Iovanovici väidab, et geoloogilised relvad on eksperimentaalsetel eesmärkidel “väga pikka aega eksisteerinud”. Ta väidab, et neid kasutatakse praegu Türgis president Erdoğanile kättemaksuks.

 

Maavärin nõudis ligi 33 000 inimese elu

Viimane 7,8-magnituudine maavärin, mis tabas Lõuna-Türgit ja Süüriat, nõudis ligikaudu (tänaseks juba) ligi 37 000 inimese elu. Veel kümned tuhanded on saanud tõsiseid vigastusi pärast tugevat järeltõuget, mis tundusid nagu Armageddon.

Ülalt alla, vasakult paremale: 1. Gaziantep, 2. Adıyaman, 3. Hatay, 4.  Gaziantep, 5. Hatay, 6. Diyarbakır.

Foto: Wikimedia Commons / European Commission

 

Iovanovici sõnul on maavärin tekitanud “150 järeltõuget… ilma epitsentri olemasoluta” piirkonnas, mida on “geoloogiliste relvadega kunstlikult stimuleeritud”. Türgi salateenistus uurib praegu kriminaalset sekkumist ahelreaktsiooni sündmustesse, mis destabiliseerisid piirkonna tektoonilised platvormid.

“Nüüd on see ellu viidud. Kui vaatame hoolikalt Türgi kaarti, näeme, et see on täis vagusid gaasi- ja naftajuhtmetest, mis on tegelikult üks eesmärke: nende hävitamine,” ütles ta. „Kuid 10 sekundit enne niinimetatud maavärina toimumist sulgesid türklased need torujuhtmed. Lisaks kutsus 10 riiki 24 tundi enne maavärinat oma suursaadikud Türgist tagasi. Viis päeva enne maavärina toimumist andis Rumeenia välisministeerium Rumeenia kodanikele Türgis reisimise hoiatuse, kuigi ohtu ei olnud, seda tehti ka teistes riikides…“ avaldas ta.

Iovanovici ütleb, et seisab Rumeenia riigi ja rahva suveräänsuse, kaitse ja rahu eest, et neid ei kasutataks psühhopaatide sõjas kahurilihana.

 

Allikad: naturalnews.com, Twitter, thegatewaypundit.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt