Saksa ringhääling: vaktsineerimine EI kaitse raskelt haigestumise ja pika Covidi eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. november 2022 kell 21:01Foto: Canva.com

Koroonatõde lekib aeglaselt ka avalik-õiguslikesse ringhäälingutesse: Covid19 mRNA süstil pole mitte ainult palju tõsise(ma)id kõrvalmõjusid, kui alguses tunnistati, vaid see on ka täiesti ebatõhus Covid-19 ohjeldamisel, kirjeldas Saksa ringhäälingu MDR saates dr Alexander Kekulé. Sajandi kuritegu muutub üha nähtavamaks.  

 

Professor ja meditsiinidoktor Alexander S. Kekulé on koroonaekspert, Halle-Wittenbergi Martin Lutheri ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia ja viroloogia professor ning Halle bioloogilise ohutuse uurimise instituudi direktor. Saates rääkis ta väga selgelt Covidi vaktsineerimisega seotus libateadusest: 

“See (koroona vaktsineerimine) on tõesti jabur kõigi jaoks, sealhulgas ka minu jaoks, kes arvab, et vaktsineerimine on oluline. Andmed näitavad väga selgelt, et koroona vastu vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimestel ei ole teise, kolmanda ega ka neljanda haigestumise korral statistiliselt tõestatavat erinevust järgneva haiguse raskusastmes. Teisisõnu – see, kas keegi on vaktsineeritud või mitte, ei ole muutnud tema riski haigestuda uuesti raskelt või haigestuda kuue kuu pärast pika Covidi sarnasesse haigusse.”

 

Allikas: Philosophia Perennis

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt