Eksklusiivintervjuu! Lille Lindmäe: koroonaviirus kinnitub hirmuenergia külge

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. november 2021 kell 15:38Foto: lille.ee + Canva

Sensitiiv Lille Lindmäe on öelnud, et 2021 on ülisuurte muutuste aasta ning paljudele inimestele antakse just tänavu Kõigekõrgema poolt andeid ja oskusi, millest neil varem aimugi ei olnud. Lille märgib, et temagi on oma anded elu jooksul saanud. Näiteks ley-liinide parandamise ja Maa energiavälja puhastamise oskuse sai ta alles seitsmekümneselt. Tuleb vaid uuele avatud olla.

 

Lille on ehe näide sellest, et vägevad anded võivad avalduda igas eas. Inimesi tervendama hakkas ta neljakümne kaheksa aastaselt. Ley-liine parandama ning sellega seoses mööda maailma rändama seitsmekümneselt. Hiljaaegu tuli universumilt teade: liinid on terved ja nüüd on aeg uuteks väljakutseteks.

Kaheksakümneselt sai sensitiiv ülesande – talle on antud avada üheksa iidsel ajal suletud portaali energiad Maa pühades paikades. Kaks portaali neist on juba avatud ning nüüd ootab Lille juhendeid järgmiste avamise kohta.

Maa energiaväljade parandamisega hakkas Lille tegelema üksteist aastat tagasi, kui ta 2010. aasta lõpus kutsuti ta Helsingisse ühe meediumi, Sinikka Sihvoneni, kanaldusseansile. Sinikkale jagab teateid Jakatzi-nimeline valgusolend Plejaadidelt, kes ütles, et Lille peab hakkama Maa energiaid parandama – pole mõtet raisata oma energiat üksikute inimeste ravimiseks, kui ley-liine korras hoides ja Maa energiat puhastades saab ta aidata palju rohkem inimesi.

Niisiis sai Lillest seitsmekümneaastaselt suur maailmarändur, kes on käinud ley-liine parandamas ning valgussambaid ehitamas 40 riigis. Näiteks seitse korda Indias, viis korda Dubais, Brasiilias, palju-palju kordi Venemaal ja mõistagi suuremas osas Euroopa riikides.

Info selle kohta, millist ley-liini on vaja parandada, tuleb erinevate meediumide kaudu. „Aga vahel tuleb informatsioon mulle ka endale mõttena. Näiteks teen hommikul silmad lahti ja tuleb mõni koht maailmas silma ette ning koha nimi pähe, siis tean kohe, et seal on ilmselt midagi lahti. Ei lähe kaua mööda, kui mõni kanaldaja helistab ja ütleb täpselt sama – vaja just seda kohta vaadata. Kuna erinevate kanaldajate kaudu tuleb sama info, sii

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*)
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt