Intervjuu mehega, kes suhtleb surnutega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. mai 2013 kell 11:05 

28. veebruaril andis raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Ralph Steiner, kes on üle 30 aasta töötanud ajakirjanikuna, keskendudes eelkõige peidetud tegelikkuse paljastamisele. Ta on kirjeldanud muu hulgas ka tehnoloogilisi võimalusi, kuidas suhelda surnutega Thomas Edisoni leiutiste abil. Kõnealuses saates rääkis ta ka ühest omapärasest seadmest nimega Luminator, mis pildistab inimestest kummalisi fotosid, kus võib näha ka pildistatuga seotud vaime.

 

Steineri huvi surnutega suhtlemise vastu sai alguse keskkooliajast. Ta räägib, et tal oli sõbranna, kellega nad olid väga lähedased. See neiu tegi enesetapu, millest Ralph sai teada alles hiljem.

 

Unenägu surnud sõbrannast

Ühel öösel nägi ta unes, et seesama sõbranna hõljus ta kohal ja veenis teda, et ta jätaks oma keha ning läheks koos temaga lendama. Ta kuulis tüdruku häält väga selgelt ja vaidles temaga, kuni ärkas üleni higisena üles, tundes tohutut energialaengut oma kehas. Nädala aja pärast sai ta teada, et too sõbranna oli sooritanud enesetapu.

Ralph oli uurinud teoreetilist füüsikat ja tundis huvi kvantmehaanika vastu, teades, et energiaväljadega maailm on keeruline nähtus. Ta hakkas uurima surnud inimestega suhtlemist meditatsiooni kaudu, lähtudes filosoofiast, et inimese teadvuses ja ajus peitub peale elektriliste impulsside veel midagi.

 

Surnutega suhtlemine elektroonika abil

1877. aastal leiutas Thomas Alva Edison fonograafi, mis oli kasutusel helisalvestusseadmena ja millega sai hiljem ka heli taasesitada. 1901. aastal tegi USA etnoloog Vladimir Bogoraz uurimisretke Siberisse, külastades ka üht tšuktši šamaani ja jälgides vaimude väljakutsumise rituaali pimendatud ruumis. “Kui valgus kustus, ilmusid mõne aja pärast ruumi vaimud, kes hakkasid šamaani palvel fonograafi toru juures vene ja inglise keeles rääkima,“ kirjeldas Bogoras.

See oli esimene teadaolev eksperiment, kus “väljakutsutud” vaimude hääled salvestati elektrilisele salvestusseadmele.

Elektroonikuharidusega professor Mark Macy on spetsialiseerunud hingedega suhtlemisele elektrooniliste seadete kaudu nagu magnetofonid, faksid, telerid ja arvutid. Tema varustuse hulka kuulub ka Luminator – seade, mille leiutas 1983. aastal Patrick Richards. See posti sarnane leiutis avab väidetavalt energiaväljad, mis on seotud inimese kehaenergiaga ning võimaldab surnutel ilmutada end polaroidfotodel. Kujutis lahkunu hingest ilmub inimese kõrvale, kuid enamasti tekib see pildistatava inimese näole.

 

 

Polaroidfotod koos vaimudega

2002. aastal osales Mark Macy konverentsil The New Science and Ancient Wisdom, kus esines ka Ralph Steiner. Macy esitles seal oma raamatuid ning tal oli kaasas ka Luminator. Steiner, kes oli juba varem polaroidfotodega tutvunud, pildistas koos Macyga selle seadmega konverentsi külastajaid.

 

 

 

 

Foto Steineri sõbrannast viis uurijad hämmingusse: sellel oli nimelt selgelt näha naise kahe nädala eest surnud vanaema, kes kandis kaelas kullast krutsifiksi. Samas pildistati ka üht väga glamuurset daami, kes enne foto tegemist kutsus kõiki vaime pildile. Fotol oli tema mõlemal õlal näha erinevaid nägusid, kellest ühel oli peas kuldne tiaara. Järgmist pilti tehes palus naine vaimudel lahkuda ja ilmutatud fotole oli jäänud vaid tema ise.

 

 

Kuula raadiosaadet siit.

Ralph Steineri koduleheküljed: The Edge of Science, Timeless Dreams

Mark Macy kodulehekülg.

Pildid: spiritfaces.com, macyafterlife.com, lifehistory-by-pari.blogspot.com,1.bp.blogspot.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt