Kirjanik Brad Olsen oleviku näilisusest ja tuleviku esoteerikast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. aprill 2013 kell 12:47Future-Esoteric-12-cover

Brad Olsen on ajakirja World Explorer toimetaja, tema tööks on reisida ümber maailma ja kirjutada nähtust-kogetust. Ta on mitme menuka reisiraamatu autor. Olsen on äsja valmis saanud suuremahulise raamatu “Future Esoteric – The Unseen Realms” (tõlkes Tuleviku esoteerika – ennenägematud alad), mis keskendub põnevatele teemadele, mis Telegrami lugejatele kindlasti huvi pakuvad.

24. märtsi raadiosaatele “Coast To Coast AM” antud intervjuus räägib Olsen, et oli 1997. aastal tunnistajaks paranormaalsele nähtusele, mis muutis ta elu igaveseks ning mees hakkas universumi müsteeriume lähemalt uurima.

 

Brad ja tema sõbrad olid matkamas Oregoni osariigis Crateri järve ääres, kui nad nägid laserkiirt meenutavat ülieredat valgusnoolt, mis sööstis otse järve. Ta kirjeldab seda kui interdimensionaalset paranähtust, sest see valguskiir oli nii hele, et ei saanud olla pärit meie dimensioonist. Minut aega hiljem nägi ta koos kaaslastega samasugust laserkiirt sööstmas ka lähedalasuvasse mäkke. Olsen usub, et see reaalsus, mis massimeedia ja haridussüsteem meile loonud on, on vaid väike osa. Olemas on ka teisi reaalsusi ja ajaruume, millest tavainimestele meelega ei räägita. Sellest kõigest kirjutabki ta oma raamatus “Future Esoteric”.

Kuigi kõik need saladused, inimestega manipuleerimine, elu varjuküljed, vandenõud, kontrollmehhanismid ja ka võimalik maavälise rassi kokkumäng maailmavalitsusega, mis käesoleval ajal avalikkuse ette tulevad, on tavainimese jaoks liig mis liig, on Brad inimkonna tuleviku suhtes vägagi optimistlik.

“On ilmselge, et pangandussüsteemil on inimeste üle laiahaardeline võim. Kui seda nüüd edasi uurida, siis hakkame aru saama, kuidas nad meie poliitikuid ära ostavad – demokraatiat ja vabariiki kui sellist pole enam ammu. Globalistid tahavad juurutada võimast fašistlikku süsteemi üle planeedi, kuigi neid niiditõmbajaid ei ole sugugi palju: Council of 300, Bilderbergi grupp, CFR, trilateraalne komisjon,” loetleb Olsen.

Tema sõnul ei ole tegu rahva poolt valitud ametnikega, vaid rahaeliidiga: “Nad tuleb vastutusele võtta! Nad tegutsevad illegaalselt ja teevad asju, mis on ülimalt ohtlikud tavainimeste jaoks. Mina arvan, et käes on aeg sellele lõpp teha. Seda saab teha nii, et tuleb hakata avalikult rääkima, millega see seltskond tegeleb. Infot on vaja levitada, et kõik oleksid võimelised tegema omad järeldused.”

 

ufo

 

Miks varjab eliit UFO-nähtusid ja maavälist elu tavainimeste eest?

UFO-de ja tulnukate teemat on raske mõista, kui me ei seosta seda inimkonnaga. Inimkäsi on kindlasti sees suuremas mängus. UFO-teemad on kõikjal kuulutatud ülimalt salajaseks, kuna tegemist on ülikõrgelt arenenud tehnoloogiaga, mida soovitakse iga hinnaga inimeste eest varjata.

Meie eest varjatakse vaba energiat terve planeedi ulatuses, antigravitatsiooni tehnoloogiat, kosmoselende ja võimalust ajas rännata. Ja jutt ei käi kuude või aastate pikkustest reisidest teisele planeedile või teise aega, vaid momentaalsest teleportatsioonist. Selle kõik saaks me saavutada kohe, kui too blokaad eemaldada inimeste ja valitsuse vahelt. Kui see on tehtud, lõpevad igaveseks kõik sõjad ja tülid planeedil Maa. Aga panganduse ja valitsuse soov on sellele vastu seista iga hinnaga. Vaadakem, mis juhtus Abraham Lincolni ja John F. Kennedyga, kes sellele türanniale vastu hakkasid. Põhiseadus ütleb, et rahva käes on võim, aga kas see on nii?

Pangandus kuulub täielikult erasektorile, aga inimesed ei ole sellega kursis, sest meedia ei räägi nendel teemadel. Ainus võimalus õiget infot saada on alternatiivmeedia ja interneti kaudu. Olen väga tänulik kõigile inimestele, kes alternatiivmeedia vahendusel on kõik need aastad informatsiooni jaganud ja inimesi valgustanud.

 

future

 

Sa tuled välja väga karmide süüdistustega sotsiaalsete institutsioonide ja valitsuse aadressil, aga mis tõestusmaterjale sul on, et veenda tavainimest selles, et väike grupp inimesi kontrollib tervet planeeti?

Alustame siis Bilderbergi grupi iga-aastase kohtumisega. See on salajane kokkutulek, millest võtab osa 120 mõjuvõimsamat isikut. Kohtumine toimub üldjuhul Euroopas, aga iga nelja aasta tagant, vahetult enne USA presidendivalimisi, viiakse see läbi Ameerika Ühendriikides. Šveitsis, Davosi kuurordis peetakse salajasi kohtumisi, mis on ajakirjanikele keelatud, küll aga käivad seal kohal meediakontsernide omanikud.

Me teame, et suured oligarhid nagu David Rockefeller, Henry Kissinger ja Tony Blair käivad seal. Kõik endised ja praegused riigipead ja muud mõjuvõimsad isikud võtavad nendest koosviibimistest osa. Suletud uste taga tehakse suuri geopoliitilisi otsuseid, aga nad ei vastuta kellegi ees. Pärast neid kohtumisi hakkavad juhtuma uued sündmused – kõik need mõttetud sõjad näiteks.

Äsja oli Iraagi sõja 10. aastapäev – see oli täielikult pettusele rajatud sõda. Meedia levitas valeinformatsiooni – mitte mingit põhjust polnud Iraagis sõdida, ühtegi massihävitusrelva ei leitud. Miljonid inimesed hukkusid, miks pole kellelegi süüdistust esitatud? Miks on nad kõik endiselt vabaduses? Ma ei saa sellest aru! Need tegelased genereerivad üha uusi plaane ja ausalt öeldes, mina ootan juba järgmist libaoperatsiooni, millega nad põhjendavad igasuguseid geopoliitilisi samme ühiseks maailmavalitsuseks – Uue Maailmakorra kehtestamiseks.

 

Sa mainisid David Rockefellerit, kes oma elulooraamatus “Memoirs” (Memuaarid) tänab ajakirjanikke ja meediabosse, kes tal on aastakümneid aidanud kajastada uudiseid vastavalt tema soovile.

Jah, Rockefeller võtab omaenda elulooraamatus igasugused süüdistused inimkonnavastases vandenõus omaks ja lisab, et ta on selle üle uhke. Siin ei ole isegi mõtet spekuleerida selle üle, mida eliit plaanib, sest nad räägivad sellest ju avalikult – see on Uus Maailmakord.

 

Harvey_Hancock_at_Bohemian_Grove_1967

 

Sa oled raamatus välja toonud ühe foto, mis on tehtud 1967. aastal Bohemian Grove’il. Sellel fotol on tulevased presidendid Ronald Reagan ja Richard Nixon. Mida sa tead rääkida Bohemian Grove’i kohta?

(Bohemian Grove on juulikuus Californias peetav iga-aastane kahenädalane eliidi kokkusaamine, kus käivad ainult mehed. Seal viiakse läbi ka veidraid rituaale ja kummardatakse suurt öökulli kuju. Paljud uurijad usuvad, et rituaalid ja tseremooniad, mida Bohemian Grove’il peetakse, on eliidi tänuavaldus maavälisele rassile, kelle heaks nad töötavad – toim.)

( Aastal 2000 õnnestus Alex Jonesil salaja sisse minna Bohemian Grove’i ja salvestada nii mõnegi šokeeriva kaadri eliidi tegemistest, mille ta pani kokku filmiks “Dark Secrets Inside Bohemian Grove” (2000) – toim.)

Bohemian Grove’is viivad salaühingud läbi oma rituaale, see toimub iga suvi juba üle saja aasta. Nüüd on hakatud protesteerima selle vastu, peaksingi sel aastal protestist osa võtma. Nad viivad seal läbi tseremoonia, mida nimetavad “Cremation of Care”, kus öökulli kuju ees süüdatakse võimas lõke. Teades, millega globalistid tegelevad, on see tseremoonia ääretult jälk enesekiitmise akt.

Selle nimi peaks olema “Creation of Care” (Hoolitsuse looming) mitte “Cremation of Care” (Hoolitsuse põletamine). (Mitmed uurijad väidavad, et “Cremation of Care” tseremoonia on Babüloonia-aegne Luciferi ülistamise tseremoonia – toim.) Kokkuvõttes on Bohemian Grove’i kokkusaamine sarnane Bilderbergide grupi kokkusaamisele, ainult koos rituaalidega. Käivad jutud, et sinna viiakse igal aastal ka nais- ja meesprostituute.

 

1907_Cremation_of_Care copy

 

Inimkonda hoitakse orjuses ebavõrdse rahandussüsteemi kaudu, kas oled sellega nõus?

Nii on. Selline rahandussüsteem tuleb ära lõpetada, neile Rockefellerite ja Rothschildide äridele tuleb lõpp teha. Nad on oma varanduse pärinud, nad ei ole ise mitte midagi loonud. Just äsja lugesin, et Kobe Bryant (NBA korvpallur – toim.) teenib keskmiselt 19 miljonit dollarit aastas, samal ajal kui keskmine töötaja teenib 14 000 dollarit aastas. Ei ole raske mõista, et miskit on mäda.

 

Räägime veidi alternatiivmeediast, miks ei ole relvastatud jõuga tuldud meie saadet (“Coast To Coast AM”) kinni panema, kuna nii mõnigi teema, mida me käsitleme, ei ole kindlasti eliidi huvides. Kas nad arvavad, et meil on liiga väike kuulajaskond ja kokkuvõttes pole vahet, kas me oleme eetris või mitte?

Nad mängivad sõna “vandenõu” peale, see peletab inimesed eemale. Sellepärast kasutan mina rohkem sõna “esoteerika”. Senikaua, kuni nad internetti kinni ei suuda panna, usun, et sellised saated ja alternatiivmeedia veebilehed jäävad püsima.

 

Mind paneb imestama vabadus, mille on pakkunud meile internet. Nii mõneski riigis on valitsus suutnud kas interneti kinni panna, Twitteri ja Facebooki maha võtta jne, aga läänemaailmas pole see neil veel kaugeltki õnnestunud.

Ma jälgin seda mängu iga päev. Poolteist aastat tagasi algas SOPA ja PIPA sõda ehk internetitsensuuri arutelu. Tänu saitidele nagu Wikipedia jne, kes tegid ööpäevase streigi, suudeti saavutada rahva tähelepanu ja sellele kõigele nõnda vastu seista.

Äsja oli ÜRO-s kinnine kohtumine, kus taas kord oli päevakorras, kuidas internetti tsenseerida. Kokkuvõttes ma ei usu, et see neil läbi läheb, sest see algataks kohe tohutu mässu. Internet on niivõrd dünaamiline, serverid on kõikjal maailmas, seda ei saa kinni panna. Internet hoiab inimesi vabana, kui see suletaks, siis kaotaksime ajaloo suurima teadaoleva kommunikatsioonivõimaluse. Me elame pettuse ajastul ja me peame läbi nägema kõikidest valitsuse salakavalatest plaanidest.

Siinkohal rõhutan, et äärmuslik skeptitsism, mis praegu kõikjal vohab, on täielik naiivsus. Kõike, mis sulle ei meeldi, ei saa siiski kõrvale heita – see ei ole nii lihtne. Nii mõnigi teema, mida ma oma raamatus käsitlen, on vägagi keeruline. Kõik ei ole must ja valge: et UFO-d on olemas või UFO-sid ei ole olemas.

 

Kuigi inimestele on sisestatud, et maavälist elu ei ole olemas ja UFO-sid pole olemas, usuvad ikkagi väga paljud inimesed teisiti, paljud on ise näinud UFO-sid. Ka see manipulatsioon ei ole siis valitsusel tegelikult õnnestunud?

Täpselt! Enamik inimesi usub, et kõrgem intelligents on universumis olemas ja nad on Maad külastanud terve igaviku. Äsja lugesin küsitlust, millest selgus, et 6 miljonit ameeriklast on näinud halli tulnukat. Olgu siis kas inimröövi käigus või kosmoselaevas, aga 6 miljonit on väga suur number. Isegi kui ainult 1% nendest inimestest räägivad tõtt, on tegu fenomenaalse olukorraga. Maad on külastanud tulnukad ja nad teevad meie peal katseid nagu meie teeme loomadega.

See, mis praegu toimub, on väga võimas ja mitmetahuline protsess, tuleb kogu infot töödelda, et suur pilt kokku panna. Valitsus on end ise nurka ajanud. Nad teavad, et peavad varem või hiljem tõega avalikkuse ette tulema. Ja vaadake, mida teevad loomad, kui neid nurka suruda: nad hakkavad käituma hullumeelselt. Valitsus käitub praegu samuti hullumeelselt – NDAA (National Defense Authorization Act – Barack Obama allkirjastatud seadus, mis lubab igat ameeriklast eluks ajaks vangi panna ilma kohtuotsuseta), relvade konfiskeerimine jne.

 

Woman's Eye and World Globes

 

Whitley Strieber on korduvalt öelnud, et tema usub, et teatud grupp valitsusest mängib tulnukatega kokku ja nad hoiavad inimesi sihilikult teadmatuses igasuguse ebaolulise infoga.

Olen väga suur Whitley Strieberi austaja ning ma kaldun arvama sama. Globaalse valitsuse loomine on tõepoolest nende ühine eesmärk, samas olen kuulnud ka, et Rockefellerid ja Rothschildid on ainult “kaptenid ja leitnandid” selles mängus, mitte “kindralid”. “Kindraliteks” on halbade kavatsustega tulnukrass, kes tõelisi otsuseid teevad. Ma arvan, et ka “hallid” on pelgalt käsutäitjad, kes samuti alluvad tõelistele kontrollijatele – reptiilidele.

 

Miks on valitsusele ülioluline hoida inimesi teadmatuses maavälisest elust?

Nagu ma varem ütlesin, nad varjavad ülikõrgelt arenenud teadust – antigravitatsioon, vaba energia, kosmoses ja ajas reisimine… Mõtle, mida see kõik muudaks meie jaoks. Nad ütlevad, et teevad kõik ühiskonna heaolu silmas pidades, aga ma kahtlen selles tõsiselt. Meiega on manipuleeritud ja meile on valetatud nii palju, et usaldus valitsuse vastu on praktiliselt olematu. Inimesed lihtsalt ei usalda enam valitsust, sellepärast tulebki kogu saladuseloor kõigelt eemaldada.

 

Oma raamatus käsitled sa pikemalt natside salajast tehnikat, räägime veidi sellest… Alustaks kõigepealt sellest, et Kolmas Riik ehk Kolmas Reich (saksa keeles Drittes Reich; kasutatakse ka nimekuju Natsi-Saksamaa – toim.) ei alistunud kunagi, ainult Saksamaa alistus pärast II maailmasõda.

Kolmas Reich tegutseb salaja edasi. Hitler lasi oma paremal käel Martin Bormannil luua Neljanda Reichi. Jim Marrs kirjutas sellest raamatu “The Forth Reich In America” (“Neljas Riik Ameerikas”). Me teame, et 1930ndatel otsisid natsid kõikvõimalikke iidseid varandusi, sarnaselt, nagu on kujutletud Indiana Jonesi filmis “Raiders Of The Lost Arc” (1981) – Himmleril ja Hitleril oli kinnisidee leida antiikaardeid.

Kuid nende kõige paeluvam reis oli Antarktikasse. Nende allveelaeva kapten Karl Dönitz ütles 1943. aastal, et nad on loonud “vallutamatu kantsi oma Füürerile”. Pärast sõda kadusid Hitler ja Bormann ära, lisaks on kadunud ka sadakond suurt allveelaeva “Sea Wolf”, keegi ei tea, kuhu nad jäid. Pärast sõda käidi admiral Byrdi juhtimisel USA sõjaväega korduvalt Antarktikas. Tunnistajate sõnul tõusis vee alt õhku UFO, mis tulistas puruks ühe USA sõjalaeva. Pärast seda naasis admiral Byrd Ühendriikidesse.

Kuuldavasti põgenesid natsid oma supertehnikaga Antarktikasse maa alla. Seega, mina ja mitmed teised uurijad usuvad, et CIA jt organisatsioonid teevad koostööd nii tulnukatega kui ka põgenenud natsidega ehk Neljanda Reichiga, mille teine nimi on Nazi International. Ja me teame ajaloost paljusid natsiaustajaid – Henry Ford, Prescott Bush, Rockefellerid rahastasid ka neid; natsiliikumine oli paljudele sümpaatne.

 

Jah, me ju tegelikult teame ka seda, et paljud natsid toodi tööle USA-sse kosmoseprogrammi välja aretama. Aga kus me oleme siis täna? Salajane valitsus, mis juhib maailmas toimuvat, kas nemad on siis tegelikult natsid?

Me võime neid nii nimetada tõesti. Reinhard Gehlen, kes oli Natsi-Saksamaa ülemkindral, oleks pidanud vastutusele võetama Nürnbergi kohtuprotsessil, ta oli sõjakurjategija, aga tema tuli USA-sse ja rajas koos Dullasi-vendadega CIA. Näiteid on palju, et see kõik on kokkumäng. Salajane valitsus dikteerib näilist valitsust ja nad on rajanud maa-aluseid baase kõikjale, nad kasutavad supertehnoloogiat, mida inimeste eest varjatakse jne. David Rockefeller, kes on juba 97-aastane, on endiselt väga mõjuvõimas isik ja vägagi hea tervise juures. Neil on vananemisvastased meetodid kättesaadavad, seega elavad nad kõik palju vanemaks kui tavainimesed.

 

Seda kraami tahaks isegi.

Oo-jaa, nad üldse võiksid kõike jagada ülejäänud inimkonnaga ja hoolida teistest, aga mulle tundub, et nii see ei ole. Sellepärast me peamegi nende jalge alt vaiba ära tõmbama.

 

Mis rolli mängivad siin tulnukad? Tulnukate fenomeni on uuritud pikka aega, kuid me ei ole oluliselt targemaks saanud. Kes nad on, kust nad tulevad, miks nad meid külastavad ja kas nad on inimkonnale oht või mitte?

Kindlasti on palju erinevaid põhjusi, miks nad siin käivad. Kerry Cassidy, kes veab Cameloti projekti, on minu meelest selle teema väga hästi kokku võtnud: sa kas oled isiklike huvide nimel väljas või aitad kedagi teist. Need, kes on isiklike huvide pärast väljas, on hallid ja draako-reptiilid. Nad on siin olnud juba pikka aega ja neil on kohe kindlasti maailma domineerimise eesmärk.

Nad teevad inimestele palju halba, hoides meid hirmu all ja genereerides üha uusi sõdasid. Kui inimesed tulevad kokku ja liiguvad kollektiivsesse teadvusse, on nende jaoks mäng läbi. Kui algab rahvusvaheline diskussioon selle üle, kes need olendid on ja mida nad soovivad, peavad nad hakkama lahkuma. Sest see on ikkagi meie planeet.

On olemas ka heatahtlikke tulnukaid, kes on siin teiste aitamiseks. Aga kuna eksisteerib selline asi nagu vaba tahe, siis need healoomulised tulnukad ei sekku tegevusse Maal. Küll aga takistavad nad tuumapommide aktiveerimist. On videoid ja tunnistusi sõjaväelastelt, kes on näinud UFO-t vahetult pärast seda, kui tuumapomm on ise deaktiveerunud. Mitmed tuumapommi testid on ebaõnnestunud ja alati on samal hetkel nähtud UFO-t taevas. Seega, kindlasti on olemas nii hea- kui ka pahatahtlikke tulnukaid.

Inimesed peaksid end ennekõike kurssi viima pahatahtlike tulnukatega. Nende võime inimestega manipuleerida läheb palju kaugemale kui meie piiratud 3-dimensiooniline reaalsus, mida me ehtsaks peame. Tavateadus on juba väitnud, et me elame multiversumis, kus on vähemalt 13 dimensiooni.

Mis nendes teistes dimensioonides küll toimub? Väga võimalik, et nendes pesitsevad ajaloost tuntud arhonid – olendid, kes suudavad väljuda inimesele tajutavast reaalsusest ja võimalik, et kontrollida ka meie mõtteid. Nad on kindlasti pahatahtlikud, sest nad toituvad inimese hingeenergiast – meie hirmust. Infrapunakaameratega on võimalik neid tegelasi isegi pildile jäädvustada. Seega, meie tehnoloogia on juba arenenud nii kaugele, et hakkame nägema 4. dimensiooni.

Kui inimkond suudaks seda kollektiivselt teadvustada, teeksime võimsa hüppe parema tuleviku suunas. Oma raamatuga “Future Esotric” ma üritangi inimestele infot jagada ja vältida tobedaid termineid nagu “vandenõuteooria”. Need on esoteerilised teemad ja sõna “tulevik” raamatu pealkirjas viitab sellele, et me praegu projekteerime oma lähitulevikku.

 

nondual_awakening

 

Kas maailma valitseb üks konkreetne tandem tegelasi, kes kõiki neid plaane läbi viib, või on nende hulgas mõni rikas ja hea inimene ka?

Paljud inimesed on Obamas tõsiselt pettunud. Ma arvan, et Obama ise on hea inimene, keda on tohutult manipuleeritud ja ta on lihtsalt niiditõmbajate käsutäitja. On ju tuntud ütlus, et “võim korrumpeerub ja absoluutne võim korrumpeerub täielikult”. Aga ikkagi tekib küsimus, kus on nende inimeste südametunnistus? Kohati tundub, et mõni rikkur on hea mees. Näiteks Bill Gates lubas hakata ravima lastehalvatust oma taskust tuleva rahaga, aga siis ütles ta kogemata välja, et plaan on vaktsiinide abil vähendada inimkonda 15%. See paneb tõsiselt mõtlema.

Kindlasti peaksid inimesed tähelepanu pöörama ka sellele, et kõik koondub hierarhiasse. Valitsus, religioon, poliitikud, ärid – kõikjal istub tipus üks tegelane, kes juhib kogu alumist hierarhiat. Seega on väga lihtne mõjutada kõike toimuvat. See on kindlasti maailma üks suuremaid probleeme praegu. Internet teeb aga imelist tööd seda kõike siludes ja paljastades. Eliidil ei ole enam võimalik nii lihtsalt inimestega manipuleerida. Uuringud näitavad, et üha enam inimesi on loobunud televiisori vaatamisest ja saavad infot tuttavatelt või internetist. Seega, me näeme tohutut teadvuse muutust juba täna.

 

Kas pumba juures on tulnukad või rahaahne eliit, igal juhul me näeme, et häid ideid ja tehnoloogilisi saavutusi surutakse maha. Farmaatsiakartell takistab alternatiivravimeetodite massidesse minekut, Monsanto on nii võimas, et neil on kontroll isegi seaduste üle. See kõik on üsna masendav.

Nägin hiljuti ühel autol kaitserauakleepsu tekstiga “Kui sa ei ole vihane, siis sa ei hooli piisavalt”. Inimesed on raevus kõigest toimuvast. Monsanto ja pankurid on seadusega kaitstud kõikide süüdistuste eest – juhul kui nad millegagi vahele jäävad. Uskumatu. Nad ütlevad meile näkku, et “me teeme, mida ise tahame ja te ei saa midagi selle suhtes ette võtta”. Nendelt inimestelt tuleb vaip jalge alt lihtsalt ära tõmmata.

Mina näen, et parim viis selleks on ära kaotada rahasüsteem. See võib tunduda paljudele liiga äärmuslik, aga kui hakata mõtlema, siis miks meil on üldse raha vaja? Ainult selle jaoks, et saada eluks vajalikke esemeid. Nii paljud inimesed on töötud ja sellele probleemile ei paista lahendust olevat. Inimesed vajavad tegelikult ju ainult turvalist katust peakohale, puhast toitu ja vett. Kui raha ära kaotada, kaob pankuritel ja eliidil igasugune võim rahva üle. Mõelda vaid, kui võimsaks tõuseb inimrassi potentsiaal siis.

 

Räägime veidi lendavatest taldrikutest. Sina oled arvamusel, et valitsus on kätte saanud mõne UFO ja nad on seda tehnoloogiat salaja arendanud aastakümneid salajastes kohtades nagu Area 51 Nevadas ja teistes baasides üle maakera. Kas usud, et kui see info oleks inimestele teada, muutuks meie maailm väga palju?

See eliit, kellest me juba rääkinud oleme, nad on kahjuks suured tegijad ka kõiges kosmosega seonduvas. Nad on kindlasti tegelenud maavälise tehnika uurimise ja arenguga alates Roswelli intsidendi päevist (1947 – toim.) Los Alamos New Mexicos ja Area 51-s. Bob Lazari videod maavälise tehnika salajasest katsetusest on endiselt internetis kättesaadavad (Bob Lazar on USA teadlane, kes väidab, et ta töötas aastaid salajastes baasides Area 51-s maavälise tehnika uuringute ja arendamisega USA valitsuse huvides – toim.). Ja Bob Lazar ei ole ainus.

Ben Rich (1925–1995), keda peetakse stealth-tüüpi hävitajate loojaks, ütles enne surma: “Kõik, mis sa suudad ette kujutada, on meil juba olemas.” Ta lisas, et meil on tehnoloogia, et lennata teistesse tähesüsteemidesse, aga seda varjatakse. Ja seda ütles suure kaliibriga sõjatehnika insener. Samal ajal räägib USA, et kosmoselendude jaoks pole raha ja midagi olulist tulevikuplaanides pole. See on naeruväärne. Küll on aga meil raha, et Iraak maatasa teha – see on täiesti absurdne.

Hermann Oberthilt (1894–1989), keda peetakse kaasaegsete kosmoserakettide ja astronautika isaks, küsiti kunagi, et kust ta sai selle tehnika jaoks ideid. Oberth vastas, et neid aitasid sõbrad kosmosest. Wernher von Braun, teine natsiteadlane, oli samuti suur “tähesõdade” tehnoloogia looja; ka tema rääkis, et meid ootavad ees kokkupuuted ja konfliktid tulnukatega. Vaadakem Hollywoodi filme, kõik filmid kujutavad tulnukaid kui negatiivset jõudu, kes kõik asjad puruks lasevad. Meile sisendatakse seda hirmu ette igal lainel. Loomulikult peame olema teadlikud ka negatiivsetest tulnukatest, millest me enne ka rääkisime.

Miljoneid inimesi on tulnukate poolt röövitud, need kindlasti ei ole meeldivad kogemused. Aga selgelt on näha, et meile söödetakse ette ainult negatiivset teemal, mis puudutab tulnukaid. Orson Wellsi kuuldemäng “War Of The Worlds” (Maailmade sõda), mis 1930ndatel raadioeetrisse lasti, ajas paljudel inimestel hirmu nahka (kuuldemäng lavastati nõnda, et kuulajatele tunduks, et raadio kajastab otse-eetris tulnukate invasiooni – toim.) ja seda tuuakse siiani ettekäändeks, et me ei saa avaldada tõde, kuna rahvas pole selleks valmis.

 

war-of-the-worlds-by-orson-welles

 

Räägime veidi ka positiivsematest teemadest. Sina usud, et inimestel on tekkimas suuremad võimed kui varem ning valitsus ei suuda meid enam kaua kontrollida.

Mul on sellest eraldi peatükk “Superinimeste võimed”. Ma usun, et me suudame peagi praktiseerida telekineesist ja näiteks telepaatiat. Šamaanid üle maailma on mõistuse jõul juba terve igaviku praktiseerinud pealtnäha võimatuid asju, aga need võimed on meil kõigil tegelikult olemas. Meist on saamas nii head inimesed kui üldse võimalik. Lõppvaatus on armastus, väga paljud inimesed üle maailma juba tunnetavad seda.

Kuigi me elame väga raskel ja tumedal ajastul, suudab üha enam inimesi genereeritud hirmule vastu seista ja jääda rõõmsaks ning alustada igat päeva positiivselt. Me peame sellest hullusest, mis maailmas praegu toimub, üle olema, tegema väikesi suvalisi heategusid teistele, olema lahked, see on väga oluline, sest mõttejõud on tohutu.

käbikehaLihtsalt naeratamine võõrale inimesele tänaval võib selle inimese päeva teha meeldivaks ja too inimene teeb omakorda midagi head. See on ahelreaktsioon, mis toimib. Veekristallidega on see juba ammu ära tõestatud, et puhtalt mõttejõuga saab teist mõjutada. Kui võtta kaks klaasi vett ja ühest mõtled armastusega ja positiivsete mõtetega, teisele klaasile aga saadad negatiivseid mõtteid, siis vee jäätudes on näha veekristallide molekulidest, milline on mustrite vahe. Esimeses klaasis on kaunis muster, teises on veekristallid kaootilise ja isegi inetu mustriga. Ja teatavasti koosneb ka inimkeha enamjaolt veest. Ka meie käbikeha ehk kolmas silm, mis asub ajus, on veega ümbritsetud. Selliseid näiteid on palju.

Mul pole mingit kahtlust, et karmaseadus toimib universaalselt: kui teed teisele midagi head, saad ka ise head vastu. Isegi kui sa ei taha iseendale head, siis väike heategu ise saab tekitada terves maailmas suuri muutusi, sest me oleme kõik omavahel ühenduses.

 

Kuula kogu intervjuud siit. (Algab 1:18.50)

Lisaallikad: Brad Olseni veebileht, Amazon, Coast to Coast AM

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt