USA UFO-konverentsil saab osaleda ka läbi interneti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. aprill 2013 kell 11:40 

29. aprillil algas Washingtonis 3. maini kestev UFO-konverents, kus saab väikese raha eest osaleda ka läbi interneti. Kõik 36 tundi etteastumisi on otseülekandena saadavad konverentsi kodulehel hinnaga 3.80 dollarit ehk umbes 3 eurot, tutvu kindlasti ka kodulehel välja toodud kellaaegadega.

 

5 päeva kestev avalik istung nimega “Citizens Hearing on Disclosure of an Extraterrestrial Presence Engaging The Human Race” (Kodanike istung avalikustamaks maaväliste rasside eksisteerimist inimeste hulgas) toimub Washingtonis National Press Clubis, mis asub ainult kahe kvartali kaugusel Valgest Majast.

Istungil astub üles kuni 50 tunnistajat, kelle hulgas on kõrgetel ametipostidel olevaid militaartöötajaid, ministeeriumiametnikke ja salaluure esindajaid ning maailma tuntumad UFO-uurijad.

Ürituse üks esinejaid, Dr Edgar Mitchell, Apollo 14 astronaut ja kuuenda inimesena Kuu peal käinud mees, on korduvalt teinud valitsuse aadressil teravaid väljaütlemisi maavälise elu ja UFO-de olemasolu kohta. Ürituse reklaamklipis sõnas ta: “Kutsun valitsust üles kõik välja rääkima, nagu on avaldanud oma UFO-failid Belgia, Prantsusmaa, Mehhiko, Brasiilia ja Argentina valitsused. Käes on aeg planetaarsest kogukonnast osa saada.”

Sama arvab ka teine ülesastuja, Linda Moulton Howe, Emmy võitnud uuriv ajakirjanik: “Ammu on käes aeg rääkida rahvale, mida teab valitsus UFO-de kohta, mitte pidevalt kõike eitada.”

 

Loe konverentsi kohta rohkem ürituse kodulehelt või Telegramist.

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt