Koroonapettus: IHRi muudatused on vastu võetud – sundvaktsineerimine on tulekul?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2024 kell 18:14Pilt: Canva

77. Maailma Terviseassamblee on vastu võtnud olulise paketi rahvusvaheliste terviseeeskirjade muudatustega. Meie, rahvas, oleme kaotanud. Kahjuks on see tohutu kaotus “meile, inimestele” ja oluline võit farmaatsiasüsteemi toetavatele kurjadele jõududele. Lahing aga jätkub. Tegemist on düstoopilise õudusunenäoga, kui neid dokumente lugeda. Soovi korral saab neist välja lugeda, et WHO ja selle liikmesriigid soovivad lähitulevikus hakata rakendama sundvaktsineerimist.

 

Šveitsis 194 riigi poolt 1. juunil juhuslikult ja ilma igasuguse osaluseta ühehäälselt heaks kiidetud WHO muudatused uutes tervishoiueeskirjades hõlbustavad farmaatsiahaigla erakorralise tööstuskompleksi tohutut ülemaailmset ülesehitamist, mille eesmärk on vallandada käimasolevad “pandeemilised hädaolukorrad”, mida “asjakohased tervisetooted” veelgi hullemaks muudavad.

 

Mõned olulised väljavõtted muudatustest

Artikkel 1

„Riiklik IHR-amet” tähendab osalisriigi poolt riiklikul tasandil määratud või asutatud üksust, kes koordineerib käesolevate eeskirjade rakendamist osalisriigi jurisdiktsioonis;

„pandeemiline hädaolukord” – rahvusvahelise tähtsusega rahvatervise hädaolukord, mille on põhjustanud nakkushaigus ja

i) millel on suur geograafiline levik mitmesse riiki või on suur oht selle levikuks; ja

ii) ületab nende riikide tervishoiusüsteemide suutlikkust reageerida või on suur oht seda ületada; ja

iii) põhjustab olulisi sotsiaalseid ja/või majanduslikke häireid, sealhulgas häireid rahvusvahelises liikluses ja kaubanduses, või tal on suur oht selle tekitamiseks; ja

iv) nõuab kiiret, õiglast ja tõhustatud kooskõlastatud rahvusvahelist tegevust kogu valitsust ja kogu ühiskonda hõlmava lähenemisviisiga.

Asjakohased tervisetooted” – tervisetooted, millega on vaja reageerida rahvusvahelistele rahvatervisega seotud hädaolukordadele, sealhulgas pandeemiaga seotud hädaolukordadele, mis võivad hõlmata ravimeid, vaktsiine, diagnostikat, meditsiiniseadmeid, viiruste tõrjevahendeid, isikukaitsevahendeid, saastest puhastamise tooteid, abivahendeid, antidoote, raku- ja geenipõhiseid ravimeetodeid ning muud tervisetehnoloogiat.

Artikkel 4

Riiklik IHR-amet koordineerib käesolevate eeskirjade rakendamist osalisriigi jurisdiktsioonis.

Artikkel 12

Kui peadirektor otsustab, et sündmus kujutab endast rahvusvahelise tähtsusega rahvatervise hädaolukorda, otsustab peadirektor pärast lõikes 4 sisalduvate küsimuste läbivaatamist, kas rahvusvahelise tähtsusega rahvatervise hädaolukord on ühtlasi ka pandeemiline hädaolukord.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt