Kuberner Ron DeSantis: Florida ei toeta WHO ülemaailmset pandeemialepet mingil juhul

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. mai 2022 kell 9:14Foto: Wikimedia Commons / U.S. Secretary of Defense – CC BY 2.0

“Meie Floridas ei toeta kuidagi seda WHO lepet, seda ei juhtu mitte mingil juhul,” ütles Florida kuberner Ron DeSantis esmaspäeval pressikonverentsil Cape Coralis. “Nagu te olete näinud, siis paljud eliidi hulgast propageerivad väga kahjulikku poliitikat,” lisas ta, märkides, et osa põhjustest, miks inimesed tahavad Floridasse kolida, on see, et “me lükkasime need poliitikad tagasi, kuid nemad pooldasid väga kahjulikku poliitikat, sealhulgas koolide sulgemist”. DeSantise kommentaar järgnes uudistele, milles WHO taotles president Bideni toetatud ülemaailmse pandeemialepingu ratifitseerimist, mis annaks WHO-le võimsuse ja rahastamise tohutu kasvu, mis võtab suure osa pandeemiakontrolli volitusest liikmesriikidelt üle ÜRO agentuurile, vahendab Breitbart.

 

Nii IHR (International Health Regulations ehk rahvusvahelised tervise-eeskirjad, mille Maailma Terviseassamblee võttis esmakordselt vastu 1969. aastal ja viimati 2005. aastal, on õiguslikult siduv rahvusvahelise õiguse dokument – toim.) muudatused kui ka uus “ülemaailmne pandeemialeping” on praegusel Maailma Terviseassambleel arutlusteemadeks.

Toetajad väidavad, et see lepe on vajalik ülemaailmse pandeemiale reageerimise parendamiseks, samas kui kriitikud hoiatavad riikliku suveräänsuse kaotamise eest globalistlikule organisatsioonile.

Bideni administratsiooni pakutud sanitaareeskirjade muudatuste artiklis 9 jäetakse lihtsalt välja kehtiv nõue, mille kohaselt WHO peaks konsulteerima osalisriigiga, kelle territooriumil sündmus väidetavalt aset leiab, ja püüdma saada riigi valitsuselt vastavat kinnitust. Samuti kustutatakse iga järgnev IHR-i viide konsulteerimisele asjaomase osalisriigiga, mis annab sisuliselt WHO direktorile ühepoolsed volitused haiguspuhangute väljakuulutamiseks.

 

Kriitikud hoiatavad, et tegu on globalistliku eliidi tohutu võimuhaaramisega.

“WHO pandeemialeping TULEB peatada,” ütles Vabariikliku Partei esindaja Ronny Jackson esmaspäeval. „Me ei saa lubada, et meie rahvuslik suveräänsus ALANDATAKSE Ameerika viimastele ÜRO bürokraatidele. Ütle pandeemialepingule EI!”

Allikas: Twitter

 

Nädalavahetusel väljendas vabariiklasest senaator Marco Rubio samuti selgelt seisukohta, et USA “ei tohi kunagi lubada Bidenil kasutada pandeemialepingut, et anda kontroll Ameerika rahvatervise otsuste üle korrumpeerunud @WHO-le”.

Allikas: Twitter

 

Allikas: breitbart.com

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt