Raamat: reinkarnatsioon võib olla tõeline

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuli 2013 kell 12:52 

Reinkarnatsioon on paljude inimeste jaoks sama võimatu nagu vandenõuteooriad, kuid aastal 2009 ilmus raamat “Soul Survivor” ameerika poisist James Leiningerist, kes väidetavalt oli eelmises elus II maailmasõjas osalenud lennukipiloot James Huston Jr.

 

Raamatu ilmumise vastu näitasid huvi üles ajakirjanikud üle maailma, Fox News tegi Jamesi loost ka ülevaatliku uudisnupu:

 

Lugu hakkas lahti hargnema siis, kui poiss nägi unes lennuõnnetust ja rääkis vanematele, kuidas jaapanlased ta lennuki alla lasid ja ta surma sai. Poisi isa hakkas asja lähemalt uurima ja leidis 1945. aastal surnud piloodi James Hustoni sõbrad ja pereliikmed, kellega kohtuma sõideti. Väike James oskas neid kõiki nimepidi nimetada ja rääkis asju, mida võõras inimene kindlasti teadma ei peaks.

Telegram soovitab tutvuda ka psühholoog Ian Stevensoni tööga, kes uuris reinkarnatsiooni 40 aastat, tutvudes sel perioodil üle 3000 juhtumiga. Näiteks uuris ta põhjalikult Kanadast pärit naist, kes hakkas järsku rääkima aastasadu vana Norra keelt. Naine viidi väidetavale endisele kodumaale, kus talle muuseumis näidati vanu põllutööriistu. Naine oskas vanas keeles nimetada kõiki esemeid, mis olid vanemad kui paarsada aastat, uuemate nime või funktsiooni ta ei teadnud.

Asjast huvitunud saavad reinkarnatsiooni uuringutest lisaks lugeda ja kuulata raadiosaate “Coast to Coasti” kodulehelt.

 

 

Allikad: Collective Evolution, The Telegraph

Raamatu “Soul Survivor” kohta leiad rohkem informatsiooni siit.

Pilt: Danielle Kasony “Eye Of The World” / Fine Art America

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt