Hüpnoterapeut: me valime endale ise keha vastavalt eluülesandele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuli 2013 kell 21:47bluedoorswideMichael Newton on hüpnoterapeut ja paljude hinge olemust, reinkarnatsiooni, hüpnoosravi ja elude vahelist perioodi puudutavate raamatute autor. Oma karjääri jooksul hüpnoterapeudina on ta jõudnud eelmiste elude uurimiseni ja teinud põnevaid avastusi surmajärgse elu kohta.

 

Videointervjuus arutleb Newton muu hulgas vaimumaailma olemuse, nn hingede gruppide ja unenägude teemal. Tema teooria kohaselt on olemas noored ja vanad hinged. Noored hinged on hüpnotisööri kogemuse järgi sellised, kes ei soovi pärast surma oma kehast lahkuda, vaid jäävad oma keha juurde ning on kohal ka matustel. Vanad hinged seevastu mõistavad ühe etapi lõppemist ning siirduvad edasi. Siiski on mõlemal juhul hingedele omane see, et nad soovivad lähedasi nende leinas aidata, saates neile lohutavaid mõtteid.

Newton ütleb, et enne sündi antakse hingele valida ühe kuni mitme keha vahel. Nende hulgast valib hing koostöös hingesugulaste ja kaitsevaimudega endale keha, mis tema eluülesandega kõige paremini kokku sobib. Teisisõnu, me valime ise endale just sellised kehad, sest need teenivad meid kõige tõhusamalt.

Samal ajal, kui Maal oleme otsustanud oma retke sooritada inimkehas, võime mõnel teisel planeedil olla näiteks lendavad olendid või veealused kõrgemat intelligentsi esindavad olendid või hoopis gaasi, tule või vee element.

Neid kõiki teemasid ja palju muudki põnevat saad inglise keeles kuulata kokku 45-minutilises videointervjuus.

1. osa

 2. osa

 

3. osa

 

4. osa

 

5. osa

 

Allikas: Humans Are Free

Foto: rebeccashaw.net

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt