Rootsi kuumad uudised 24. juuni – 7. juuli

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuli 2013 kell 16:31Ökoloogilises mõttes on Rootsi ülerahvastatud

Rootsis on erinevad teadlased asunud väljendama teaduslikele argumentidele põhinevaid seisukohti, et praeguse sisserände juures ei vea sealne heaoluühiskond enam välja ja Rootsi on juba praegu tegelikult ökoloogilises mõttes ehk energia ja toiduainete tootmise ning tarbimise mõttes ülerahvastatud. Link.

 

ABBA-muuseumis kohe algusest täismaja

Mai ja juuniga müüdi 7. mail avatud ABBA-muuseumisse 80 000 piletit, mis on üsna lähedal maksimaalsele täituvusele, mis on planeeritud tipphooajaks päevas 2000 külastaja peale.

Eelhuvi on muuseumi vastu välisturistide päringutes juba sedavõrd suur, et kohalikud turismiasjalised soovitavad siseturistidel ja stockholmlastel plaanida uue atraktsiooni külastamist pärast turismihooaja lõppu. Link.

 

Rootsis läheb aina enam ettevõtteid pankrotti

Võrreldes eelmise aasta juuniga läks Rootsis tänavu pankrotti 5% rohkem ettevõtteid. Võttes aga võrdlusse esimesed poolaastad, on tänavu pankrottide arvu kasvuks juba 11%. Link.

 

 

Toimetas Ain Hinsberg

 

Foto: Helsingborg (travelgatesweden.se)

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt