Telegrami järjejutt: Alex Collier ja UFO-hüpoteesid, I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. aprill 2013 kell 20:01 

Alex Collier (sünd. 1956) on ameeriklane, kes väidab, et temaga on juba lapsepõlvest saadik korduvalt ühendust võtnud sõbralikud maavälised inimesed Andromeeda galaktikast. Mees toonitab, et tema ei ole röövitu, vaid kontaktisik. 1994. aastal antud intervjuus räägib Collier, et planeedi Maa ja inimkonna nimel käib võimas sõda intergalaktilise liidu ja interdimensionaalse reptiiltulnukate rassi vahel.

 

Collieri sõnul on USA riiklik julgeolekuagentuur (NSA – National Security Agency) tegelik salajane valitsus, mis maailma juhib. Väidetavalt teeb NSA koostööd pahaloomuliste reptiilide ja “hallidega” ning et salajased tulnukate baasid on olemas nii Maal kui ka Kuu peal.

Collier räägib, et USA president on pelgalt käpiknukk, kes täidab salajase valitsuse käsku, mille eesmärk on ellu viia globaalne valitsus New World Order (Uus Maailmakord). 1994. aastal antud legendaarses intervjuus ütleb Collier, et inimkonnal on aega kuni 2001. aasta suveni, et türanlik salajane valitsus kukutada.

Arvestades seda, mis juhtus 2001. aasta 11. septembril, ja ka teisi fakte arvesse võttes, mis inimkond on viimase 15 aasta jooksul tänu internetile teada saanud, usume, et Alex Collieri intervjuu on kohustuslik vaatamine igale inimesele, kes soovib teada saada, mis siin ilmas sünnib.

Käesoleval nädalavahetusel avaldab Telegram Alex Collieri 1994. aastal tehtud intervjuu täispikkuses kolmes osas.

 

Alex, räägi meile alustuseks natukene endast ja oma taustast.

Minu taust on mitmekesine. Nagu paljud teised inimesed, olen tegelenud väga paljude erinevate asjadega. Olen tegelenud raamatupidamisega, mul on olnud oma kaubandus-tööstusettevõtteid. Praegu püüan lõpetada kolme raamatut ja anda loenguid kõikjal Lõuna-Californias ja lääneosariikides, üritades edastada informatsiooni, mis puudutab Maa-dilemmat ehk olukorda, millega me kõik siin silmitsi oleme. Ma vabandan, olen kaks aastat graafikust maas. Pidin juba alustama loengute andmist aastal 1992, seega praegu püüan ma seda tasa teha ja palju minu energiat ning keskendumist on läinud selle alla.

 

Sa oled kontaktis andromeedalastega. Kes nad täpsemalt on?

Nad on üks rass, kes eksisteerib Andromeeda konstellatsioonis ehk tähtkujus. Nad on lihtsalt üks tuhandetest, kes seal eksisteerivad. See rass, kellega mina suhtlen ja olen kontakteerunud ning kes mulle infot annavad, on siiski inimesed. Nende nahavärv on valgest kuni helesiniseni, nad on umbes 122–224 cm pikad ja nad näevad välja igatpidi nagu inimesed.

 

 

 

Kust nad pärinevad?

Kogu inimrass pärineb Lüürast. Kui Lüüra langes sõja käigus, kaua enne seda, kui üks tähtedest seal plahvatas, rändasid nad Lüürast välja, et säilitada oma rassi. Nad rändasid meie galaktika erinevatesse osadesse. Seega, algselt pärineb kogu inimelu Lüüralt. Nende keskkonna tõttu, generatsioonist generatsiooni, toimuvad nendega füüsilised muutused – seda olenevalt maapinnast, orgaanilistest ainetest, nende planeetidest jne. Erinevate rasside nahavärv sõltub geenidest, mida omakorda mõjutavad tähed, millega nad kokku puutuvad.

 

 

Nende esmane kodutäht on siis Lüüra…

Algselt jah.

 

Kas praegu on ka Lüüra nende kodutäht?

Ei, Lüüral pole enam inimelu.

 

Kus nad siis praegu asuvad?

Andromeeda tähtkujus.

 

Üle kogu tähtkuju?

Jah.

 

Nad peavad vist olema sellisel juhul äärmiselt rikkad. Seal peab olema ilmatuma suur tsivilisatsioon.

Jah, nii ongi. See on väga iidne rass.

 

Kas nad on kirjeldanud, milline nende tsivilisatsioon välja näeb?

Jah.

 

Kas sa võiksid kirjeldada kõige märkimisväärsemaid asju sinu jaoks?

Põhimõtteliselt, ükskõik, kus nad ka ei oleks, nad on ühtne maailmavalitsus. Nende ühiskond on umbes 47 000 aastat rohkem arenenud kui meie oma, seda kõike spirituaalsel tasandil. Tehnoloogiliselt on nad 15 000 aastat meist ees. Kuid seal eksisteerib tasakaal nende tehnoloogia ja spirituaalsuse vahel. Teisisõnu, tehnoloogia mida nad loovad, põhineb suuresti spirituaalsel vajadusel areneda, mitte selleks, et end kaitsta, kuigi jah – seda saab kasutada ka selleks.

 

Sa ütlesid, et 47 000 aastat spirituaalselt rohkem arenenud… Kuidas sa mõõdad spirituaalset arengut aastates?

Ma tõesti ei tea, niimoodi väljendasid nad seda mulle. Nad ei kasuta “aega” enda maailmas. Seal tõesti ei ole sellist asja nagu “aeg”. Aga nad kasutavad numbreid siin, et meid mahutada, et me saaksime kasutada nende juhiseid.

 

Kuidas nad kutsuvad enda maailma oma keeles?

Nad ei räägi. Kõik seal on sümboolne, kogu rass suhtleb telepaatiliselt. Andromeedas on 28 erinevat rassi, kõik ei ole inimesed. Paljud on dimensionaalsed, plasmalised, orgaanilised, kes olid seal juba enne inim-andromeedalasi või kui lüüralased saabusid sinna ja neist said andromeedalased. Elu on paljudel erinevatel dimensionaalsetel tasanditel: kui me läheksime 5. dimensiooni, siis me oleksime füüsilised 5. dimensioonis, kuigi siin, 3. dimensioonis, näeksime me neid vaimudena. Seega, igas dimensioonis on elu, mis on täiesti teistsugune sellest, mida meie siin 3. dimensioonis tajume. Isegi 4. dimensioonis on väga erinev olemus, aga meil on endiselt ka füüsiline vorm 4. dimensioonis.

 

Kas 3. dimensioon on madalaim või on olemas veel madalamaid?

Looma- ja putukariike ning planetaarseid süsteeme loetakse madalamaks, aga kui täiesti aus olla, siis ma pole detailset definitsiooni selle kohta saanud, sest ma ei ole küsinud. Ma olen rohkem keskendunud meile ja sellele, kuhu me siit edasi läheme.

 

Mis on peamine erinevus 3. ja 4. dimensiooni vahel?

Tõeline erinevus on teadvus, 4. dimensioonis sa kohe lood seda, mida sa mõtled. Millised iganes sinu mõtted on, need manifesteeruvad peaaegu hetkeliselt. Seega, seal on väga suur vastutus selle üle, mida sa mõtled. 4. dimensioonis muutume me rohkem nagu “üheks meelega”, me kõik oleme telepaatilised. See tähendab, et sa pead olema aus, sul ei tohi olla salajasi kavatsusi, sest inimesed näevad sinust läbi. Samuti hakkame me kõik 4. dimensioonis selgeltnägijateks, me suudame näha energiavälju, vorme. Mis tähendab, et kui sa midagi varjad, siis seda nähakse kohe läbi.

Veel on nad öelnud, et jõudes 4. dimensiooni, meie kohtusüsteem muutub. Seal on endiselt positiivsus ja negatiivsus ehk duaalsus, see kõik eksisteerib kuni 5. dimensioonini, kus sa alles hakkad kogema suurel määral duaalsusi meie igapäevases keskkonnas. Mis juhtub, on see, et sul on kohtunik ja sul on vandekohus, kes on kõik selgeltnägijad. Nad loevad energiavälju ja teavad, kes räägib tõtt ja kes mitte.

Kõike hinnatakse energia järgi, mitte sõnade. 4. dimensioonis, kui sa kõnnid kellestki mööda või puudutad kellegi kätt, siis sa tead kohe temast kõike. Jällegi, seal ei saa olla salajasi kavatsusi, kõik peavad tõesti ausad olema. Kui nad aga otsustavad oma kavatsused ellu viia, millised iganes need ka ei oleks, siis on neil olemas see ruum. Aga sa tead või inimesed teavad, mina tean silmapilkselt, kellega meil tegu on.

 

Kas seal on majandus? Mis on nende majanduse aluseks, kas see on spirituaalne? Kuidas nende sotsiaalsed süsteemid töötavad?

Põhiliselt, kõigile antakse täpselt seda, mida nad vajavad, et areneda. Seal on palju erinevaid rasse, igal rassil on oma unikaalsus, olenevalt nende uskumustest. Minu arusaama järgi on kõik uskumus. Kui võtta andromeedalaste kultuur, siis nende lapsed käivad samuti koolis. Füüsilised andromeedalased läbivad sünniprotsessi nagu meiegi. Koolis käivad nad ligi 120–150 aastat. Neile õpetatakse kõiki põhiseadusi ja kunste. Nad on doktorid või meistrid, kuidas iganes sa tahad neid kutsuda – igas kunstis. Kuni nad on saanud kogu vajaliku hariduse, saavad nad valida, mida nad tahavad edasi teha ja kuhu areneda.

Nad saavad pidevalt ümber mõelda, kui nad seda vaid soovivad. Kõige põhimõte on hinge ja elu areng. Neile antakse kõik, et seda saavutada. Ma ei ole teadlik, et seal oleks sellist asja nagu kuritegevus või midagi taolist. Kõige põhimõte on areng, mitte häiritus. Kui on miski, mis ei ole hariv, siis see lihtsalt ei huvita neid. Neil on lihtsalt veres pidevalt areneda, nii hariduslikul kui ka spirituaalsel tasandil. Kõik, mida nad vajavad, on seal nende jaoks olemas Ma ei tea, et nad peaksid maksma selle eest, minu teada sellist asja ei ole.

 

Kas kunst ja muusika on ka neile tähtis?

Jah. Kuid kõik need asjad on väga erinevad sellest, mida meie muusika ja kunstina tajume. Kunst on nende jaoks looming – asjad, mida luuakse mõtetega. “Kõiksusest” – mida nemad kutsuvad “Kõiksuseks”, plejaadlased kutsuvad seda “Loomeks”, mida meie kutsume aga “Jumalaks”. Need asjad, mis on loodud mõtetega looduse poolt, nad kutsuvad neid kunstiks. Nad kasutavad ulatuslikult holograafilist tehnoloogiat. Muusika on universumist. Muusika, mida teatud planeedid teevad, näiteks kui nad tiirlevad ümber oma päikese.

Erinevad päikesesüsteemid tiirlevad ümber oma “päikese” – kõik süsteemid, heli ja energia, mida nad loovad. Seda nimetavad nemad muusikaks. Siis nad panevad need asjad kokku – erinevad tähtkujud, erinevad tähesüsteemid. Nad panevad kokku ja omavahel kattuma, et luua muusikat. See on teistsugune sellest, mida meie siin kokku paneme oma pillidega.

 

Kuidas on nad kirjeldanud oma igapäevaelu? Kas neil on päikesepaisteline päev? Kas seal on öö ja päev? Milline on nende igapäevaelu või eluperioodid?

Minu teada ei ole seal kindlat ajakava. Toon ühe näite, mida jälgisin, olles nende emalaeval. Nad ei vaja eriti magamist, tundub, et nad on lihtsalt väga terved. Seal ei ole ööd ega päeva, neil ei ole vaja seda kogeda. Kuigi ma olen kindel, et teistel rassidel on, andromeedalastel aga mitte. Nad lihtsalt pidevalt laiendavad ennast, üritavad kogu aeg areneda ja kogeda aina rohkem ja rohkem. Nad on õnnelikud inimesed. Neil ei ole tugevaid emotsioone nagu meil siin. Mulle on öeldud, et tegelikult üldse väga vähesed rassid kogevad selliseid emotsioone nagu meie siin planeedil Maa. Andromeedalased on kogu aeg väga toredas ruumis, nad ei ole tsivilisatsioon, kes tõesti mõistab kohut. Nad aktsepteerivad asju nii nagu need on, välja arvatud asjad, mis ohustavad nende kindlat elustiili, essentsi.

 

Alex, sa ütlesid, et nad arenevad spirituaalselt. Kuhu nad tahavad areneda, mis spirituaalne eesmärk neil on?

Pakun, et lihtsalt anda endast parim, olla üks kõigega, mis eksisteerib. On olemas 11 dimensiooni, minu teada igas dimensioonis sa muudad oma füüsilist vormi. Nende eesmärk on rassina minna dimensioonidest, mida nemad kogevad, milleks on 3., 4. ja 5, edasi 6., 7., 8. dimensiooni ja siis sealt edasi. Praegu luuakse uut dimensiooni ehk 12-ndat. Sest essentsid, kellega nemad kontaktis on, kes on 9., 10. ja 11. dimensioonis, ka nemad jätkavad arenemist.

Nüüd on 12. dimensioon, mis lisatakse meie Universumile. Nüüd tõmmatakse nad üles, et seda uut dimensiooni kogeda. Seega, keegi tõesti ei tea, mis tõeline spirituaalne eesmärk on. Nemad ise veel otsivad, mis asi see Jumal on. Nad teavad, et see eksisteerib, kuid mis see on, seda keegi ei tea. Sellepärast kutsuvadki nad seda “Kõiksuseks”. See on lihtsalt jõud, mis on, ja see, kuidas me seda näeme, sõltub suuresti sellest, kuidas me endid näeme ja mida usume. Nii me kasutamegi energiat, et luua.

 

Sa mainisid, et nad on kontaktis essentsidega 9., 10. ja 11. dimensioonist. Kas sa kirjeldaksid, millised need olendid nende jaoks on ja millised nad oleks inimestele.

Tegemist on lihtsalt puhta teadvusega. Millised nende igapäevaelud on, ma ei tea. Mul pole aimugi.

 

Kas nad on kirjeldanud sulle neid kõrgemate dimensioonide olendeid üksikasjalikumalt?

Lihtsalt valgus, ei midagi muud.

 

Millised võimed andromeedalastel on, mis ületavad Maa inimeste omasid? Sa mainisid telepaatiat…

See on huvitav küsimus ja ma ei tea, kas mulle tingimata meeldib see, kuidas sa selle esitasid. Võimed, mis neil on, on peidus meis kõigis. Nad lihtsalt ei ole enam elanud ühiskonnas, millega on juratud niimoodi nagu meiega siin. Nad on kõik telepaatilised, selgeltnägijad, tervendajad, sest neile on õpetatud kõiki teadusi. Nad on lihtsalt terviklikud. Ma arvan, et see on ainus moodus, kuidas seda sulle väljendada: nad on täiesti terviklikud.

Kõik hinged teavad seda, kes nad on, kes nad on olnud ja milline nende kehastumise minevik on olnud. Neil hingedena on oma isiklik eesmärk, millest nad on igal kehastumisel teadlikud. Seega, nad teavad, kuhu nad lähevad, näevad endas täiendust elu elu järel.

Meie, kui me ei oleks omadega nii ummikus siin planeedil Maa, oleksime täpselt samade võimetega. Me võiks sama hästi olla seal, kus nemad! Aga kahjuks on meiega siin manipuleeritud uskumatult viimase 5700 aasta jooksul. Pidevalt ja iga päev, tõeline manipuleerimine algas umbes 14 000 aastat tagasi, kui Orioni Grupp hakkas manipuleerima meie DNA-struktuuriga. Seega, see ei tähenda, et andromeedalased oleks meist paremad, nad ei olegi. Me oleme lihtsalt teistsugused, oleme natukene maas oma manipulatsiooni tõttu.

Kuid põhiline asi siin on see, et me oleme kõik vaimolendid. Meil on hing, see hing on osa kõigest, mis eksisteerib. Seesama hing on üritanud, et teda ära tuntaks, aga seda pole juhtunud materiaalsuse ja ususüsteemide tõttu, mis meil on. Need samad faktorid kinnitavad meile, et me oleme Maa-inimesed. Me oleme füüsilised ja tõelised tõed meie olemuse ja meie eksistentsi kohta, selle kohta, kes me tegelikult oleme, on hoitud peidus meie eest meie spirituaalsete õpetuste poolt. Meie religioonide poolt, mis panevad meid uskuma, et me oleme miski, kes me tegelikult ei ole: et me oleme füüsilised, oleme loomne vorm. Tegelikult me ei olegi, me oleme hing, meie hing animeerib neid füüsilisi vorme. Punkt!

 

Alex, mis on Andromeedalaste Nõukogu?

See on poliitiline organ, mis esindab nüüdseks juba 133 erinevat rassi, kultuuri ja planetaarset süsteemi. Seal on üle 1200 süsteemi ja planetaarse rassi, üle 1200 areneva rassi, kes võiksid olla osa Andromeedalaste Nõukogust, kuid kõik neist ei ole. Seda võib võrrelda meie ÜRO-ga, kuid see ei ole ÜRO, sest sellel on poliitiline eesmärk. Andromeedalaste Nõukogu kui organi eesmärk on aidata kaasa kogu elu arengule galaktikas ja see ongi nende eesmärk – lubada areneda kõikidel eluvormidel omapäi, ilma manipulatsioonita.

Kuid kahjuks see ei toimi siin Maal sedamoodi, me ei ole ka ainukesed – sama asi toimub ka 22 teisel planeedil meie galaktikas veel. Kuid sellegipoolest, teised planeedid ei ole nii tupikus, nagu meie siin oleme. See on suur mure nende jaoks, kuna me ei liigu suunas, milles me peaksime liikuma. Siin on elemendid, mis meid kindlalt tagasi hoiavad, kuna Maa on muutunud tõeliseks väärtuseks ja mitte ainult Maa, vaid ka meie – inimesed.

 

Seega, selle nõukogu põhieesmärk on kindlustada kõikide eluvormide spirituaalsus nende oma viisil…

Evolutsioonilisel moel jah, nad arenevad omaenda teadvuse määral.

 

Kuidas ja miks loodi üldse Andromeeda Nõukogu?

Ma ei tea. Tean vaid seda, et see loodi mõni aeg pärast Orioni sõda, mis oli suur sõda ja kestis üle 600 000 aasta meie galaktikas, mis leidis aset inimeste – inimrassi, kus on palju erinevaid inimesi, sadu miljardeid inimesi – ja reptiilrasside vahel, kes eksisteerivad ka meie galaktikas. Selles sõjas ei olnud võitjat muide, mõlemad pooled lihtsalt tüdinesid üksteise tapmisest ära ja nad lõpetasid sõja, sõlmides deklareerimata vaherahu. Tean, et Orionil, kus on väga suur grupp, seal on neil omaenda poliitiline grupp, milleks on Orioni Grupp, ja inimesed ning teised eluvormid, kes tulid kokku, moodustasid Andromeeda Nõukogu. Erinevate gruppide vahel erinevates galaktikates toimus suhtlemine, selleks, et toimuks kaubavahetus: vahetatakse kaupa, jagatakse elutarkust teadmistest, essentsidest, et kõik saaksid areneda koos ja töötada tingimusteta armastusega ruumis.

 

Millal nende koostöö inimestega algas? Kuidas see algas ja mis oli selle koostöö olemus?

See kõik algas plejaadlastest. Maa on olnud kõne all juba kaua aega, aga tõeline tähelepanu ja keskendumine algas siis, kui me hakkasime lõhkama oma esimesi tuumarelvi. Tuumarelvi on kasutatud siin juba meie iidses minevikus sadu tuhandeid aastaid tagasi, sest siin on toimunud sõjad paljude erinevate poolte vahel, enamjaolt siiski inimeste vahel.

Plejaadlased nõustusid või tegid ettepaneku siia tagasi tulla ja üritada tõsta planeedi teadvust. Juhtus aga see, et kui nad siia jõudsid, olid nad silmitsi enda minevikuga. Ka neil on olnud uskumatud kodusõjad endi seas. Nad olid just jõudnud 4. ja 5. dimensiooni teadvusesse ja nad ei tahtnud tulla siia tagasi, võtmaks endale uuesti sõdalase mustrit. Nad ei teinud nii palju, kui nad pidid ehk teisisõnu hakkasid oma venitama.

Samal ajal, kui see kõik toimub, toimuvad ka meie galaktikas muutused ja need toimuvad aina kiiremini. Kuna plejaadlastel endil on tohutu suur karma seoses meie Päikesesüsteemiga, Marsi ja Maaga, siis tulemusi ei olnud näha piisavalt, lisaks ei olnud nad nii motiveeritud, kui nad oleks pidanud või oleks võinud olla, et teha planeedil Maa muutusi. Nad on pidanud ka läbirääkimisi Maa valitsusega, mis ei läinud üldse hästi. Andromeedalased otsustasid asja üle võtta, mis oli parem valik, sest neil ei ole karmalisi sidemeid meiega. Nad on neutraalsed ja arvatavasti ka paremad jälgijad.

Osalema hakkasid nad 1980 koos plejaadlaste ja siiriuslastega. Seega, nad üritavad praegu tõsta meie teadvust. Nad tulid ajas tagasi 1964. aastasse, et minuga ühendust võtta. Ma ei ole ainuke, on ka teisi, kellega nad kontaktis on. Asi on selles, et nad tahavad, et meie osa galaktikast areneks, aga see, mis seda tagasi hoiab, on meie Päikesesüsteem – aga kogu Päikesesüsteemi hoiab tagasi meie inimkonna teadvus planeedil Maa.

Maa ise olendina, spirituaalse olendina, tahab minna 4. ja 5. dimensiooni, aga ta ei saa, sest inimkonna teadvus pole selleks valmis. Selleks, et see võimalik oleks, peab juhtuma üks nendest asjadest. Inimkond peab kas oodatava kuju võtma, täiskasvanuks saama, nagu andromeedalased ütlevad, või inimesed tuleb eemaldada ja tee pealt eest ära koristada. Me oleme nii kinni oma uskumustes, et meie uskumuste reaalsus killustub iga päev selleks, mida me peame reaalsuseks. Siia saadetakse palju mõtteid ja energiat, mis loodetavasti avavad meie vaate, piisava arvu inimeste vaated punktini, kus me saaksime kogeda tõelist hüpet teadvuses. Me peaksime tegema seda kiiresti. Peame tegema seda aastaks 2001. (Lisamärkus: aastal 2001 toimus USA kaksiktornide häving, mis ei olnud seotud vaid maapealse illuminaatide plaaniga, vaid puudutas ka kosmilist plaani, kus anorgaanilised ja orgaanilised olendid sõlmisid omavahel kokkuleppe, mida osa tuntumaid anorgaanilisi rasse rikkus ja nad tekitasid nihkeid täheväravate ja dimensioonide osas.)

Andromeedalased ütlevad, et üks jumalikest plaanidest on vabadus. Kui tuleks keegi taevast alla ja ütleks meile, kuidas ja mida teha, siis sellisel moel võetakse meilt käest vabadus.

 

Seega, kogu see ususüsteem on osa kontrollsüsteemist, mis meie maailma meelega sisse toodi…

Just nimelt. Enamik sellest on olnud “hallide” ja Orioni manipulatsioonid. Kui sa oled võimeline ajas rändama, on väga lihtne minna ajas tagasi ja manipuleerida tulevikuga. See on väga kerge! Seda kõike on nad teinud uskumatul moel, nad ei ole siin olnud tuhandeid aastaid, nagu meie valitsus väidab. “Hallid” on siin olnud vaid 59 aastat, aga kuna nad suudavad ajas rännata, on nad läinud ajas tagasi ja saanud manipuleerida mitmeid ajaloosündmusi, et tuua meid siia, kus me praegu oleme, kus me palume kellelgi siia tulla ja meid päästa.

Ja nad on juba siin. Kui me palume neid omast vabast tahtest “Kas te palun päästaksite meid!”, siis me oleme palunud seda, me oleme saanud täpselt selle, mida me väärime, sest me ei võtnud vastutust ühise rassina, et parandada enda probleeme ja tegeleda ise oma probleemidega. Me vaatasime kogu aeg endast väljapoole. Sellepärast ongi andromeedalased meie pärast mures, et me kiiresti täiskasvanuks saaksime ja võtaksime selle eest vastutuse.

 

Kui paljude inimestega Maal Andromeedalaste Nõukogu kontaktis on? Ma mäletan, et sa ükskord ütlesid seda.

Minu teada on nad kontaktis neljaga, ma ei tea, et rohkem oleks. Ma ei tea, kas on rohkem, kas neid üldse tuleb juurde. Tean, et üks on Ameerika Ühendriikides, üks on Lõuna-Ameerikas, üks Aasias ja üks Euroopas. Kuid on ka teisi gruppe, kes siin on, neid on üle 170, kes ka teatud tasandil räägivad inimestega ja suhtlevad, kas siis füüsiliselt, telepaatiliselt või vahendajate kaudu, erinevatel spirituaalsetel tasanditel. Siia saadetakse väga palju infot.

 

Kas see on nende arust tõhus, kas see töötab?

Enamjaolt, kuid see ei tööta nii kiiresti, kui nad tahaksid, kuna enamik inimesi on uskumatult ükskõiksed. Nad on kinni oma “üheksast viieni, ma pean tegema oma hüpoteekmakse, mu lapsed peavad hommikul kooli minema ja mind ei koti miski muu” mentaliteedi piires. Ja kahjuks see ei toimi. See ei päästa sind, see ei kaitse sind. Siin on toimumas palju enamat ja me oleme lihtsalt üks väike osa kogu pildist, mis toimub. Me peame üles ärkama ja kõik!

 

Vaata täispikka intervjuud Alex Collieriga aastast 1994 siit. (eestikeelsed subtiitrid)

Lisaallikad: Alex Collieri veebileht, Above Top Secret

 

Toimetas Chris Kala

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt