Telegrami järjejutt: Alex Collier ja UFO hüpoteesid, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. aprill 2013 kell 20:33 

Alex Collier on ameeriklane, kes väidab, et temaga on juba lapsepõlvest saadik korduvalt ühendust võtnud sõbralikud maavälised olendid  Andromeeda galaktikast. Käesoleval nädalavahetusel avaldab Telegram 1994. aastal Alex Collieriga tehtud intervjuu täispikkuses, kolmes osas.

 

Üks sinu kontaktisikutest on 150 cm pikkune helesinise nahaga olend nimega Vissaeus. Palun kirjelda tema iseloomu.

Vissaeus on väga tõsine, väga heasüdamlik. Nende maailmas on ta teiste jaoks kui tark, sest ta on andekas tervendaja. Ta on kõige täiuslikum olend, keda ma tean. Väga otsekohene, tagasihoidlik ja õrn. Kui ta siseneb ruumi, siis energia muutub. Kõik pööravad end kohe tema poole, tunnustavad teda ja teevad sügava kummarduse. Teda peetakse Ishwishiks või Yahweiks, admiraliks või… ma ei taha kasutada sõna “jumalaks”.  Ehk vanemaks, kellekski, kellel on palju elutarkust ja läbinägelikkust.

Nad võtavad kõik väga tõsiselt seda, mis siin toimub – manipulatsioone; asju, mida hallid, orionlased ja reptiilid siin teevad. Nad on vapustatud sellest, mis siin toimub. Teine kontaktisik on Morenae.

 

Milline oli su kõige meeldejäävam kogemus Vissaeusiga?

Nad on kõik meeldejäävad. Ükskord olin ma väga masendunud ja kurb ning kui pidin laevalt lahkuma, ma nutsin. Pöörasin end ümber, vaatasin talle otsa ja tema vaatas mulle otsa, naeratas ning lausus: “Armastus, mida endas tagasi hoiad, on valu, mida sa kannad elu elu järel.” See on olnud kõige meeldejäävam, ainuüksi sellepärast, mida see mõte endast kujutab. Kui me lahkume oma füüsilisest kehast, siis katoliikluse järgi mõistab Jumal meie üle kohut. Kuid see pole tõsi, me mõistame ise enda üle kohut ja mina loen sellest väitest välja selle, et kui me lahkume oma kehast, siis me näeme kõiki oma elusid; kohti, kus me hoidsime endas armastust või ei jaganud seda piisavalt. Me mõistame ise enda üle kohut. See on olnud minu jaoks kõige sügavmõttelisem.

 

Morenae, tema on 244 cm pikk, helesinise nahaga ja juusteta olend; kas sa kirjeldaksid tema iseloomu detailsemalt?

Ta on tõsine, aga tal on väga hea huumorisoon. Ta suudab mind masendusest väga kiiresti välja tõmmata ja tal on asjadele teistsugune vaade. Ta on osa nende uurimismeeskonnast, aga siis kui on ohtlikud ajad, võtab tema sõjaväelase rolli. Ta on väga isalik või nagu vanem vend. Ta näitab välja ka rohkem emotsioone kui Vissaeus – kallistab või paneb  käe su ümber. Ta on lihtsalt imeline, selles mõttes, et ta on rohkem nagu inimene. Ta ei ole nii emotsioonitu kui Vissaeus. See ei tähenda, et nad ei ole armastavad, kuid tihti on Morenae palju elavam ja ma olen temaga rohkem seotud. Ma arvan, et ta on ka rohkem seotud emotsioonidega, mida meie siin kogeme.

 

Palun räägi täpsemalt oma esimesest kontaktist 8-aastaselt, 1964. aastal.

Ma ei teadnud algul sellest midagi. Ma teadsin ainult seda, et olin peituse mängimise ajal rohu sisse magama jäänud ja kui ma üles tõusin, oli juba õhtu ja kõik olid mind otsinud. Ma sain paraja keretäie, kuna ma polnud seal, kus ma olema pidin, ja ma olin kadunud tunde. Ma tõesti ei teadnud, mis oli juhtunud, kuni mu järgmise kontaktini 14-aastaselt. Siis selgitati mulle, et mul oli olnud füüsiline kontakt. Nad soovitasid mul selle unustada, kuna mu perekonnaliikmed ei oleks mõistnud, ja neil oli õigus. Neil oli vägagi õigus.

 

Miks oli füüsiline kontakt vajalik?

Nad teevad seda kogu aeg. Nad teevad seda igaühega, et teha kindlaks, kas sa oled füüsiliselt sobiv, sest üldiselt nad muretsevad su tervise pärast ja kui on mingeid probleeme, tahavad nad sind nendest teadlikuks teha ja soovitusi anda. Mõned inimesed isegi kogevad tervenemist. Tegelikult on see lihtsalt hoolitsemine, et sulle teada anda, kes sa oled; mitte ainult füüsilisel, vaid ka spirituaalsel tasandil.

 

Mis oli selle kontakti olemus, kui sa olid 14-aastane?

Mind võeti voodist välja ja ma ärkasin üles, olin ühes ruumis laua peal ja tutvusin esimest korda Vissaeuse ja Morenaega, vähemalt teadlikult. Nad vaatasid mulle otsa ja ma tundsin nad hingetasandil ära. Mingit hirmu ei olnud, me rääkisime ja nad näitasid mulle mõningaid asju minu füüsilise mina kohta. Nad andsid mulle ühe kera, mis lindistas kogu minu energiavälja – kes ma olen praegu ning kes ma olin eelmistes eludes. Samal ajal, kui see lindistas, nägin ma ekraanilt kõiki neid erinevaid mina-pilte. Nad hoidsid selle alles ja panid arvutisse, et nad saaksid minuga ühendust võtta ükskõik millal vaja. Minult küsiti, kas ma tahaksin neid aidata. Nõustusin, kuigi siis ma veel ei teadnud, mida see tähendada võiks. Mul oli iga kell valik öelda “aitab”, aga see oli liiga uskumatu kogemus.

 

Ma oletan siis, et kui sa tundsid nad hingena ära, siis oled eelmistes eludes kehastunud koos nendega?

See on tõsi.

 

Kas sa tahaksid sellest rääkida?

Ei. Igaüks planeedil Maa on pärit kusagilt mujalt. Mitte keegi meist hingena ei ole siin loodud, me tuleme kõik teisest ajast ja ruumist. Minu arusaama järgi tulid kõik hinged sellesse Universumisse läbi erinevate mustade aukude teistest Universumitest, ajast ja ruumist, millest me lihtsalt pole teadlikud. Seega, me oleme iidsed, meil ei ole vanust. Me ei ole loodud koos Universumiga. Me tulime läbi mustade akude siia, mida me praegu kutsume oma Universumiks, et edasi areneda. Igaüks, absoluutselt igaüks on tulnud mujalt.

 

Kas 14-aastasena toimunud kontakt oli ajas ränne andromeedalaste poolt, et valmistada sind psühholoogiliselt ette tuleviku kontaktideks?

Jah, ja seda on nad teinud paljude inimestega. Isegi plejaadlased on seda teinud, et nad lähevad ajas tagasi ja valmistavad inimesi varakult juba ette küsimusteks, mis neil tulevikus tekivad, selle asemel, et järsku nende juurde saabuda ja öelda: “siin me nüüd oleme”, ja sina lihtsalt sügad oma kõrva ja mõtled:  “oh, mu jumal, mis nüüd toimub!” Seega ettevalmistused toimuvad jätkuvalt. Informatsiooni levitatakse tasa ja targu tervele inimkonnale ja inimesed hakkavad muutust tunnetama. Ja ku tõeline tõde neid ükskord tabab, suudavad nad sellega toime tulla.

 

1985. aastal hakkasid sinu kontaktid Vissaeuse ja Morenaega tihedamaks muutuma. Palun kirjelda nende kontaktide olemust, arutelude sisu ja meetodeid, kuidas sa nendega suhtlesid.

Meil ei ole kõige selle jaoks piisavalt aega. 1985. aastal algas mulle informatsiooni andmine, need olid füüsilised kontaktid. Informatsioon hõlmas halle, Maa-plaani, meie spirituaalsust, religioone, Maa-valitsusi, Maa ajalugu, meie geneetilist loomust, 22 erinevat rassi, kes on koloniseerinud Maad eri aegadel, ja milliste rasside geneetilised mälestused meie DNA-s on. Lisaks olevik  ja võimalikud, ma rõhutan, võimalikud tuleviku sündmused, sest tulevikku luuakse ja muudetakse iga päev, sõltuvalt meie mõtetest. Et seda kõike kokku võtta, läheks vaja 10 tundi.

 

Kas nad räägivad omavahel keeles, mida sa ei mõista?

Jah, kuid seda ei saa nimetada keeleks, see toimub telepaatia teel. Kui nad räägivad, siis sinna, kus asub nende kolmas silm , ilmuvad valguse sähvatused – erinevat värvi, isegi sellised värvid, mida meil siin 3. dimensiooni spektris ei eksisteeri. Vahel nad noogutavad, vahel on ka žeste, kuid kogu aeg on välgatused, mis ongi nende keel. See on omapärane, ma ei tea, mis see täpselt on, sest need ilmuvad nii kiiresti, et ma ei suuda seda omandada.

 

Seal on siis universaalsed žestid?

Jah. Kõik olendid on väga elavad. Nad naeravad, kortsutavad kulmu, näevad väga kurvad välja, kui miski piinab neid. Seega nad kogevad seda kõike, kogevad emotsioone, kuid mitte nii palju kui meie. Pärast seda, kui nad on omavahel asjad ära arutanud, siis üks nendest pöördub minu poole, enamjaolt Morenae, ta räägib minuga samamoodi nagu mina räägin sinuga. Tal tegelikult võtab minuga rääkimine kaua aega, vahel on see lihtsalt telepaatiline andmeedastus. Ehk siis ta vaatab mulle otsa ja mõnikord ma ei saanud ta sõnumeid kätte, kuna olin nii keskendunud nendele värvilistele välgatustele. Aga see uudishimu on nüüdseks kadunud, keskendun vaid sõnumile.

 

Millist abi nad sinult palusid?

Palusid lihtsalt levitada informatsiooni. Hetkel ma uurin kogu UFO-informatsiooni, mis on saadaval. Mõndade juhtude kohta olen saanud ka nendelt küsida, kas see on tõsi. Vastused on olnud “jah” ja ka “ei”. Seega on liikvel väga palju valeinformatsiooni ja ma püüan välja selgitada, mis on tõsi ja anda neile tagasisidet, kuidas see meid mõjutab. Mulle tundub, et oleme tõelises plindris!

 

Räägime nüüd natukene nendest kolmest grupist maavälistest olenditest, kes andromeedalaste sõnul on planeet Maaga väga seotud ja on üsna murettekitavad? Ühed on reeturlikud halli nahaga zeta-rediculid, teised on Giza Salaluure Plejaadidelt ja kolmandad on reptiilid Alfa Draconiselt. Kas on veel kedagi?

Jah. Orioni grupp on ka ja neid on siin praegu 141, nad on pärit Ursa Minorilt, Ursa Majorilt, Rigelilt ja Betelgeusilt. Siin planeedil maa on teoksil palju salajasi plaane. Te peate mõistma, et mõned rassid nagu näiteks draconanid, ei arenenud eluvormina meie Universumis. Nad toodi siia, sest nad on lihtsalt üks piin. Nad on uskumatult targad, nad on selgeltnägijad ja osavad ehitajad, aga nad on ka türannid. Nende eesmärgiks on kontroll, valitsemine. Kuna meie Universumis ei ole ühtegi rassi, kes nad suudaks minema saata, ei pea nad valima valguse ega pimeduse vahel. Nad lihtsalt eksisteerivad ja nad on valinud vastaspoole.

Nad on meie galaktikas manipuleerinud paljusid tsivilisatsioone. Lisaks on nad vastutavad 600 000 aastase sõja eest, mis peaaegu hävitas inimrassi meie galaktikas. Nad näitavad üles väga vähest kahetsust ja loodetavasti lahkuvad varsti. Kuid teised eluvormid on arenenud meie Universumis, nagu näiteks orionlased. Orioni grupp on geneetiliselt manipuleeritud ja sügavalt juurdunud draconianite uskumustesse. Seega mis iganes draconianite  plaan ka ei oleks, on see ka orionlaste enda plaaniks.

Reticulid ehk hallid on kontrollitud ja manipuleeritud omakorda Orioni grupi poolt, seega on tekkinud klassisüsteem. See koosneb töölistest, sõdalastest, juhtidest, preestritest ja nn kuninglikust soost. Mida madalamal sa oled, seda halvemini sind koheldakse. Siin planeedil Maa on samasugune süsteem. Meile on õpetatud seda tulnukate endi poolt.

 

Keskendume natukene reeturlikele zeta-rediculidele. Mis on hallinahaliste zeta-rediculide plaan?

Esiteks ma tahan öelda, et liikvel on palju segadust, kõik reticulid ei ole halvad. Paljud neist on võimsad tervendajad ja uskumatult heatahtlikud. Kahjuks on nad kõik sattunud halba valgusesse seetõttu, mida hallid siin teevad. On olemas 5 erinevat alamliiki halle, näiteks pika ninaga hallid” ei ole head reticulid. Mõned inimesed kogevad tõesti häid kogemusi või neile sisendatakse, et nad kogevad, kuigi tegelikult nii ei ole. Hallid on uskumatud meistrid mõistusemanipulatsioonis. Nende rass on suremas, sest nad on Orioni grupi poolt geneetiliselt nii ära muundatud, et nad ei saa enam paljuneda.

Orioni grupp käskis neil siia tulla ja maha murda meie sotsiaalsed struktuurid, et selleks ajaks, kui nemad ise koos draconanitega siia jõuavad, oleks Maal 2 klassi : eliit ja töölised, mis ongi see, mida nad praegu siin teevad. Näiteks Ameerika Ühendriikides ongi keskendutud ainuüksi sellele. Selleks on põhjus, millest ma varsti räägin.

Samal ajal on hallidel ka oma plaan. Nad näevad meid geneetilise varuna, kuna meil on 22 erineva rassi mälestused ja DNA, seega nad üritavad sigida läbi meie. Kuid andromeedalaste sõnul on nad määratud väljasuremisele ja nende tegevusel ei ole tulevikku. Sellest hoolimata üritavad nad meeleheitlikult seda teha, enne kui teised kaks tulnukrassi siia jõuavad. Hallid ise tahavad olla vabad Orioni grupi manipulatsioonist, täpselt nagu meie tahame olla vabad nende manipulatsioonist.

Seega toimub siin uskumatule palju jama. Kõik need salajased plaanid ja ajuloputused… Nad võiksid kõik lahkuda, nii head kui ka halvad, nad võiksid kõik lihtsalt lahkuda ja meid rahule jätta, mis ongi see, mida andromeedalased tahavad. Kuid kahjuks peavad enne seda toimuma mõned muutused. Me peame tõstma enda teadvust. Me peame! Ja esimese asjana peame lõpetama üksteisega sõdimise. Punkt! See on meie planeet, see on meie kodu ja me ei lõpeta planeedi vaimset ja füüsilist reostamist, ei ole meil kohta, kus elada. Punkt.

 

Kas on olemas Maa-garantii, mida reeturlikud zeta-rediculid rikkusid? Mis oli see garantii?

Garantii oli sama nagu igal teisel planeedil on: ei tohi vahele sekkuda arenevale rassile. Aga meie geneetilise pärandi pärast hallid siiski tegid seda. Kuid nad tegid seda sellisel viisil, et nad ei rikkunud meie vaba tahet täielikult. Nad lihtsalt viskasid “porgandi” valitsusele ja valitsus võttis söödast kinni. Toimus tehnoloogia vahetus ja sõlmiti leping. See ongi dilemma, mis on andromeedalaste nõukogul. Kui Ameerika Ühendriigid oleks ütelnud “minge minema!”, siis hallid olnuks sunnitud lahkuma.

 

Kas see oli see nn Eisenhoweri situatsioon, kus neil olid lepingud sõlmimisel maaväliste esindajatega? See, mis leidis aset 1950ndatel?

Jah, seal lõid kaasa “pika ninaga” hallid, lisaks oli seal veel kaks gruppi, 17 siiriuslast Siirius B-lt, kes ikka veel siin on. Lisaks on andromeedalased öelnud, et 1933, kui hallid esmakordselt siia saabusid, pöördusid nad sakslaste poole ja sakslased ütlesid: “ei, minge siit minema, meil on juba leping”. Nagu näha, siis sakslased olid juba kontaktis Giza Salaluurega. Seega hallid lahkusid, sakslased ei pidanud neid sundima. Hallid leidsid oma järgmise soodsa juhuse siin, Ameerika Ühendriikides.

 

Kui sa levitad seda informatsiooni, siis me peaksime vaatama seda armastusega, et mitte anda hirmule voli?

Armastus ongi vastus. Armastus on võti. Armastus on kõige lahendus. Armastus ületab kõik. Armastus liigutab mägesid, armastus suudab tekitada nihke teadvuses, aga see kõik algab number ühest – meist endist. Armastusega saame lahti ka hirmust ja valitsejatest, kes meid orjastada püüavad. See on vendlus, see on teadmine, et me oleme üks rass. Pole vahet, mis värvi meie nahk on, me oleme üks.

Meiega manipuleeritakse siin uskumatult hulljulgel moel, nad lihtsalt naeravad kui lollid me oleme, kuigi tegelikult me ei ole lollid. Kuid keegi ei ütle välja tõtt: “Miski pole õige. Me ei olnud kunagi mõeldud niimoodi elama.” Me peame tõusma püsti, võtama seisukoha ja ütlema: “Kas teate mis, enam mitte! Me ei tee seda enam, me ei hävita enam ennast teie lõbustamiseks, et te saaksite meist toituda. Teil ei ole mingit õigust manipuleerida meie valitsusi ja tekitada sõdu. Me tahame elada ja luua tõelise tuleviku, kus meie lastel on võimalus olla need, kes nad ise olla tahavad. Soovime elada keskkonnas, mis on puhas ja vaba radioaktiivsetest mürkidest.”

 

Millal hakkasid zeta-rediculid tegelema oma geneetiliste eksperimentidega? Kus see siin Maal toimus ja mis on selle tulemused?

See toimub kõikjal. Enamik sellest toimub maa all. Mõned toimuvad ookeanide põhjas, mõned toimuvad Kuul. Mõned toimuvad Phobosel, Marsi kuul – see toimub paljudes erinevates kohtades.

 

Kas see on tehislik kuu?

Jah, täielikult. Samuti ka meie Kuu. Täielikult tehislik, see toodi siia Ursa-Minorilt umbes 12 000 aastat tagasi. Sateliidi ja baasi eesmärgil, mille nad evakueerisid mõnda aega tagasi, kuid nüüd on see jälle töökorras. See tuli tähesüsteemist, mida kutsutakse Cha-Taaks. See oli 17. planeet päikesesüsteemis, kus oli 21 planeeti ja meie Kuu oli üks sealsest neljast kuust. Kuu on vanem kui Maa ja seal on igal pool varemed. Seal on baasid ja kõike muud, millest meile ei räägita.

 

Mis on nende eksperimentide tulemus, geneetiliste eksperimentide, kas need muutuvad tihedamaks?

Hallid üritavad luua alamrassi, mis on inimrassi ja nende rassi segu. Nad ei ole väga edukad ja nad ei mõista, misasi on hing. Hallid ei mõista ka meie ääretuid emotsioone, sest nad on meist väga erinevad. On ka üks teine asjaolu – nad toituvad energiast, nad on vereimejad. Nad toituvad sinu energiast, nad võivad seda isegi salvestada ja hiljem kasutada. Nad röövivad ka inimeste elundeid ja varuvad neid. Seega nad teevad siin jubedaid asju, mis teistel rassidel ei tuleks isegi mõttesse. Annan teile ka kodutöö, te peate lugema William Bramley raamatut “Eedeni jumalad” (“The Gods of Eden”), see on suurepärane sissejuhatav raamat, mis tutvustab ülevaatlikult meie ümber toimuvat. Seal olev informatsioon on üle 80% täpne, ülejäänud 20%  räägib olendist ja hingest, keda me tunneme Jeesusena, kuid sellesse ma praegu ei süveneks.

 

Kuidas suutsid reeturlikud zeta-rediculid muuta võimsa USA valitsuse oma käpiknukkudeks?

See oli väga kerge. Esiteks, nende tehnoloogia on 2500 aastat meist ees. Teiseks, meie ahnuse tõttu – teatud grupid meie valitsuses on nendega füüsilisel tasandil kontaktis. Paljud neist on kiibistatud, mõned neist on seeläbi nii mõjutatavad, et neist on saanud üks osa hallide grupist.

Andromeedalased ei pea mõndasid neist enam inimolenditeks, terraniteks, nagu nad meid kutsuvad. Nad pole muud kui vaid kloonid. Nad annavad edasi käske ja siin toimibki nüüd käsuliin. Tulles tagasi ahnuse juurde, siis need, kes veel on inimesed, vaatavad asja selle pilguga “Noh, nemad on valitsejad. Me saame oma privileegi siin maailmas säilitada,  olles vahendajad tööliste ja nii öelda jumalate vahel.” Täpselt nii oli Babüloonias, Süürias ja Egiptuses ja on nüüd uuesti. Ajalugu kordab end.

Maailma valitsus – need on inimesed, kes võimuihaluses müüsid maha oma enda rassi. Kõik vaid selle pärast, et saada endale tehnoloogia, mis suudab nad viia Kuule ja Marsile ning tehnoloogia, millega saab ajas rännata. Nad lihtsalt müüsid maha meie rassi, meie ajaloo, kõik – et ise hetkeks “päikese kätte saada”, see ajab mind vihale!

 

Kuidas saame lahti reeturlikest zeta-rediculidest?

Kui inimkond teeks tõelise panuse luua tingimusteta armastusega keskkond, lihtsalt keelduks vihkamisest, sõdimisest, üksteise tapmisest ja planeedi hävitamisest, siis nad oleks sunnitud lahkuma, kuna nad ei suudaks taluda selle planeedi vibratsiooni. Kui me ei suuda seda teha, siis läheb nende minema saatmiseks vaja väljaspoolset sekkumist. Punkt.

 

 

Vaata täispikka intervjuud Alex Collieriga aastast 1994 siit. (eestikeelsed subtiitrid)

Lisaallikad: Alex Collieri veebileht, Above Top Secret

 

Toimetas Chris Kala

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt