Venemaa kuumad uudised 27. mai – 9. juuni

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2013 kell 15:30



Meedia pööras Venemaa isakeste taskud pahupidi

Venemaal võttis meedia ette sealsete isakeste – riigiisadest kui regiooniliidriteni – teenitud palkade ja omanduses olevate varade inventuuri. Link.

 

Patriarh Kirilli arvates ei ole munkadel internetti asja

Moskva ja kogu Venemaa patriarh Kirill avaldas arvamust, et munkadel ei ole internetti asja, kuna seal leidub ahvatlusi, millest tuleks ennast säästa ning mingit mungaelu kohandamist tänapäevastele oludele toimuma ei peaks. Link.

 

Venemaal kütavad riigieksamid kirgi

Venemaal on äsja kooliaasta lõpuga seoses kätte jõudnud riigieksamite aeg taas kuumi kirgi tekitanud. Välja on tulnud eksamiküsimuste-vastuste varastamist ja raha eest edasimüümist, õppejõudude poolt eksami soorituse juures tasulist nõustamist, aga ka mõnes regioonis on lihtsalt tekkinud kahtlaselt palju eeskujulikke hindeid vene keeles, IKT-s, bioloogias ja ajaloos. Asjakohased instantsid on hakanud asjaolusid – näiteks seda, kuidas Põhja-Kaukaasias vene keele riigieksamit sedavõrd edukalt sooritati – välja selgitama. Link.

 

Toimetas Ain Hinsberg

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt