Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – XV osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. aprill 2013 kell 12:22 

Telegrami esimene lugemissari hakkab läbi saama, Alaje lood ilmuvad veel täna ja homme. Alaje pärineb väidetavalt Plejaadi tähtedelt ja on tulnud Maale universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

Alaje

15. osa

Tere, mina olen Alaje, Plejaadide valguse dimensioonidest. Alaje on minu Plejaadi nimi ja sel pole mitte mingi seost planeet Maa keeltega. Osa minu kehast on inkarneerunud Maale füüsilisse kehasse. Sellest ajast peale, kui ma Maale tulin, olen ma õpetanud inimesi, kuidas areneda vaimselt ja aktiveerida armastust südames.

 

Armastus on eksistentsi ülim jõud

Ma olen andnud väga palju seminare ja ravitunde, 2007. aastal alustasin ma videote tegemisega, mis on tänaseks Youtube’is. Palun olge valvsad, vaimsusel pole mitte mingit seost religiooniga. Spirituaalsus on võime olla kooskõlas eksistentsiga ja sel pole seost uskumuste, doktriinide ja Maa inimese rõhumise ja ärakasutamisega. Vaimne olemine tähendab armastuse valguse kasutamist. Te võite mind leida internetist, minu Youtube’i kanalilt Alaje 777. Mind ei ole mitte kuskil mujal internetis ja ma ei kirjuta kuskil mujal midagi.

Informatsiooni minu kohta on võimalik saada siis, kui sa aktiveerid armastuse oma südames ja küsid seda eksistentsilt, valguseolenditelt, positiivsetelt tulnukatelt või oma kõrgemalt minalt. Nagu ma olen oma teistes videotes öelnud: elu mõte on see, et me areneksime vaimselt ja et meie südametes oleks armastus. Armastus on kõige lahendus, see on eksistentsi ülim jõud. Armastus on keskne kosmiline teadvus, mida kutsutakse Maal jumalaks. Ainult armastuse jõuga saame me eemaldada negatiivsuse ning luua planeet, kus elavad vabad ja õnnelikud inimesed.

Eksistentsil on põhjuse ja tagajärje “treeningsüsteem”. Nii saab hing areneda. Kõik on energia. Kõik meie mõtted, tunded ja teod loovad meie keskkonna. Kui sa lood positiivset energiat, siis sa lood positiivse, vaba ja terve planeedi, ilma kannatuste, vägivalla ja looduslike katastroofideta. Aga kui sa lood negatiivset energiat, siis sa lood maailma, kus on viha, ülbus, vägivald, sõjavägi, sõjad, poliitika, salavalitsused, religioonid ja hullumeelne tarbimisvajadus, maavärinad, üleujutused, vulkaanid, tormid, saastatud toit ja haigused. Ainult siis, kui sa oled eksistentsiga harmoonias, harmoonias armastusega, oled sa terve.

Tulnuk-inimesed, vaimsed meistrid ja valguseolendid mitmetelt tuhandetelt tähesüsteemidelt on alati õpetanud Maa inimesi. Paljud neist valgusetöölistest on inkarneerunud siia kui vabatahtlikud, et aidata inimestel elada armastavat elu ja arendada teadvust. Meie kui valgusetöölised oleme kanalid kosmilise valguse jaoks ja me muudame negatiivseid energiaid. Me saadame valguse ja armastuse energiat tervele planeedile, et kõik inimesed kasutaksid vaimse jõu ja armastuse energiat ning vabastaksid planeedi vihast, kannatustest ja teadmatusest.

 

Kõik “jumalad” olid tulnukad

Juba mitmeid aastaid olen ma teinud valgusetööd paljude teiste armastavate inimestega: me kasutame planeedi energiakohti, et tugevdada enda jõudu. 2011. aasta juunis külastasin ma koos 30 valgusetöölisega Kreeka iidseid templeid, sest kõik tollased templid ehitati energiakohtadele. Iidsetel aegadel, umbes 10 000 aastat tagasi, eksisteeris siin mitmeid tulnukate gruppe, kes toimetasid planeedi Maa erinevates kohtades.

Kõik “jumalad” läbi ajaloo olid tulnukad. Iidsed inimesed kummardasid neid kui jumalaid või ingleid, sest inimesed ei saanud aru nende tehnoloogiast ja teadmistest. Nad nägid neid lendamas kosmoselaevadega, aga nad ei teadnud, mis on kosmoselaev: nad tõlgendasid seda objektina, millest nemad aru said. Kunstnikud kujutasid neid oma maalidel, et nad lendavad vankritega või tiibadega.

Euroopa aladel oli grupp tulnukaid, kelle baas paiknes Olümpose mäel Kreekas. Nende liidril Zeusil oli võime kasutada elektromagnetilist energiat. Näiteks Poseidonil oli ka selline võime. Heatahtlikel humanoid-tulnukatel oli pidev kontakt intelligentsete inimestega ning nad püüdsid neid aidata intellektuaalselt. Nad õpetasid neile matemaatikat, astronoomiat, kunsti, põllumajandusteadusi, filosoofiat ja meditsiini. Aga peale mitme sajandi möödumist said inimesed kõigest valesti aru ning nad muutsid palju asju oma uskumussüsteemide järgi.

Nendel tulnukatel olid loomise seaduste, DNA muutmise ja teadvuse avardumise teadmised. Neil oli ka tehnoloogiline seadeldis, millega nad said muuta inimese DNA-d, et teda ravida ja tema teadvust avardada. Hiljem hakkasid inimesed seda meditsiinilist seadeldist kutsuma “jumalata asjaks” või “võlukepiks”. Kreekas nimetati seda seadeldist “KIRYKEION”, mis tähendas “õpetajate kraami”. Ladina keeles on selle asja nimi CADUCEUS ja vanas Egiptuses oli selle asja nimi ANKH, elu võti.

Paljudel Egiptuse seinamaalingutel on näha tulnukatest sõnumitoojaid, kes kasutasid seda energiaseadeldist, et ravida inimesi ja muuta nende teadvust. Indias võid sa näha tulnukalist Shivat, keda on kujutatud koos energiaseadeldisega. Tulnuk-humanoidid ravisid selle seadeldisega (elu võti, ANKH) – see on ka põhjuseks, miks seda tuntakse kui tervendamissümbolit. Isegi tänapäeval on see logo meditsiinis kasutusel, kuigi nad ei tea selle märgi tõelist päritolu.

Kõige kuulsam tulnukast sõnumitooja Euroopas oli Hermes. Itaalias kutsuti teda Mercurioks ja Egiptuses Thothiks. Hermes lendas oma kosmoselaevaga igal pool ringi ning iidsed kunstnikud kujutasid teda jalgade küljes olevate tiibadega. Kiiver, millel olid tiivad küljes, kujutas tegelikult tema kosmoselaeva. Käes hoidis ta nn jumalate seadeldist (elu võtit). Isegi tänapäeval näitavad tulnukad meile seda sümbolit, tehes neid viljaringidele, et seda inimestele meelde tuletada.

 

Elu mõte on arendada oma teadvust ja südant

See energiaseadeldis on peegeldus loomisplaanist, mis eksisteerib igas eluvormis. See sümboliseerib korraga paljusid asju. See näitab, et kõik eksistentsis olevad asjad arenevad spiraali vormis. “Seadeldis” sümboliseerib elu teed, mis liigub spiraalikujuliselt. Kasutades kosmilist energiat, saad sa areneda kõrgemate sfääride suunas. See sümboliseerib primitiivsete inimeste arengut taevalisteks inimesteks, kui nad suudavad üle olla madalatest negatiivsetest instinktidest ning kasutada armastuse energiat.

See sümboliseerib DNA transformatsiooni, mis on ka spiraalikujuline ning tšakrate arengut, mida iidses sanskriti keeles kutsutakse kundalini’ks. Kundalini tuleb sõnast “kundala”, mis tähendab väändunud või rullunud. Kundalini energiat peaks ainult loomulikul teel arendama ehk avardades oma teadvust ja kasutades armastuse energiat. Kui sa proovid seda energiat liiga vara äratada, ilma, et sul oleks tarkust selle jaoks, võid sa põhjustada endale vaimseid häireid: siis hakkad sa vigu tegema ja looma negatiivset karmat ning blokeerima oma arengut. Selle energia aktiveerumine peab juhtuma loomulikul teel, õigel ajal.

Spiraal “seadeldisel” sümboliseerib seda, kuidas sa arened mööda eluteed ülespoole. Hing elab tuhandeid inkarnatsioone gaasina, mineraalina, taimena, loomana ja inimesena, et saada kogemust ja areneda vaimselt. Hing saab oma kogemusi mõlema polaarsusena, olles mees või naine, positiivne või negatiivne. Kui sa oled õppinud kasutama armastuse sagedust, siis sa oled omandanud madalamate dimensioonide polaarsuse ja saad inkarneeruda kõrgematesse dimensioonidesse.

Kõrgemad dimensioonid on esindatud tiibadega. Kõigis oma videotes ütlen ma, et elu mõte on arendada oma teadvust ja südant. Planeedil Maa kutsuti “seadeldist” ka “elupuuks” ning seda kujutati puuna, mille kõrval olid mees ja naine. Viimase 2000 aasta jooksul on seda pilti kasutatud religioonides, programmeerides inimestesse patu- ja süütunnet, et nad lunastaksid end, makstes preestritele raha. Aga tegelikult sümboliseerib elupuu (elu võti) põhimõtet, kuidas muuta end kosmilise armastuse jõuga ja liikuda kõrgematele evolutsioonitasemetele.

Kui sa jõuad kõrgematesse dimensioonidesse, siis sa saad kõiges kasutada armastuse energiat. Kõrgemates dimensioonides kasutame me armastuse energiat, et lennata oma kosmoselaevadega. Meie laevad on tehtud puhtast armastuse energiast, mis on võimelised manifesteerima endale mis tahes vormi.

 

Kreeka jumalad ja Jeesus olid valgusetöölised

Tulnukast Hermes oli Zeusi poeg. Teine Zeusi poeg oli Apollo, mõlemad kasutasid elu võtit. Apollol oli poeg koos Maa naise Asclepiusega, kes elas Kreekas. Ta pärandas oma teadmised elu võtmest oma naisele Asclepiusele, see on ka põhjus, miks Asclepiusest sai Vana-Kreeka kõige tuntum ravitseja. Asclepius ehitas suure templi, mis paikneb jõujoontel, kus ta ravis tuhandeid inimesi enda ja selle koha energiaga.

See oli iidne spaa-keskus, kus olid vannid, restoranid, hotellitoad, raviruumid ja teater. Väga palju ravienergiat on sinna kompleksi jäänud ning ma alustasin oma valgusetööd seal templis. Siin me puhastasime end raviva energiaga ja saatsime valguse energiat kogu planeedile. Minu kosmosevennad järgnesid ka meile oma “telemeeter”-kettaga – need on väikesed kaugjuhitavad kosmoselaevad, mis on nagu spirituaalsed kaamerad. Nad suudavad peale piltide ka emotsioone ja mõtteid jäädvustada.

Nagu ma juba oma eelmistes videotes ütlesin: mõtted ja tunded on energia. Öösel me läksime Pendeli mäe juurde, mis asub Ateena lähistel, kus me kasutasime mäe energiat, et saata armastust ja valgust planeedile. Siin tegime me palju orbide pilte, mida me tõmbasime ligi tänu armastuse energiale. Nagu ma oma viimases videos ütlesin: orbid on erinevate olevuste teadvused paljudest dimensioonidest. Mõnikord on isegi orbide nägusid näha.

Sellel pildil, mille ma tegin 2011. aasta juulis, on näha vaimse meistri Jeesuse nägu. Tema ja paljud teised vaimsed õpetajad õpetasid Maa inimestele, kuidas ka nemad saaksid meistriteks, mitte ükski nendest õpetajatest ei tahtnud olla kummardatud kellegi poolt. Tema õpetused rääkisid armastusest, kosmilisest tarkusest, reinkarnatsioonist ja vaimsest arengust. Nendes õpetustes polnud midagi orjalikku ega religioosset. See kõik korraldati hiljem preestrite ja kuningate poolt.

Jeesuse õpetused rääkisid ainult armastuse kasutamisest oma südames. Ta on nagu mina, valguse galaktilise föderatsiooni liige, see on liit, kus töötab tuhandeid heatahtlikke maaväliseid rasse kooskõlas allikaga. Järgmisel päeval läksime me energiakohta, mida kutsutakse Delphiks (Delfi). Sõna delphi tuleb kreekakeelsest sõnast “delphini”, mis tähendab delfiini. Delfiinid on Siiriuselt inkarneerunud tulnukad. Selle koha nimi on Delphi, sest siin on väga tugev Siiriuse energia.

Nad ehitasid siia suure templikompleksi, et mäe energiat kasutada. Selles templis elasid inimesed, kes oskasid seda energiat kasutada, et näha potentsiaalset tulevikku. See oli kõige kuulsam iidse aja oraaklite koht. Järgmisena külastasime me Zeusi templi varemeid, mis asusid mäe peal. See tempel oli ka ehitatud energiakohale. Siin me ankurdasime suure valgusekera, mis saadab igavesti kosmilist valgust, et tõsta inimeste teadvust.

Järgmisel päeval külastasime templit, mis asub Sounios ning mis ehitati (tulnuka) Poseidoni auks. Nii nagu kõik iidsed templid, oli ka see ehitis rajatud energiakohale, selleks, et inimesed, kes sinna läksid, saaksid kasutada seda energiat. Siin me saatsime armastuse energiat Maale, et muuta ja eemaldada kõik negatiivsed energiad, sest mõtted ja emotsioonid on energia ning loovad meie reaalsust ja tulevikku.

 

On tulnud aeg valida

Me oleme praegu jõudnud sellisesse aega, kus igaüks peab otsustama, kas ta tahab elada armastuse heaks ja seeläbi areneda kaugemale või olla madalamal teadvuse tasemel. Negatiivsed inimesed, kes on armastuse vastu, eksistentsi vastu, jäävad madalamatele kannatuste dimensioonidele, seni kui nad on arenenud. Paljud kordavad “kooli” tuhandeid elusid, sest nad ihkavad viha armastuse asemel.

Nii et ole teadlik: kui sa teed valgusetööd ja saadad armastust, siis sinu ümbruses on kohe negatiivseid inimesi, kes püüavad seda takistada. Need inimesed on mõjutatud negatiivsete jõudude poolt, kes paiknevad madalamates astraaldimensioonides ning neid kasutatakse, et nad ründaksid valgusetöölisi. Sellised inimesed on näiteks need, kes solvavad kõiki ja need, kes naeruvääristavad mind internetis. Nad väidavad, et on spirituaalsed, aga tegelikult on nad valguse ja armastuse vastu ning soovivad teisi segadusse ajada.

Paljud neist on siia inkarneerunud reptiilid või draagod. See on tulnukrass, kes kardab valgust ja vihkab armastavaid inimesi. Nad ründavad valgusetöölisi, ja kui sa kaitsed end, siis nad ütlevad, et sa pole vaimne. See on väga vana tumedate jõudude strateegia, et teha armastavad inimesed nõrgaks ja ebakindlaks. Aga tõde on see, et meil, valgusetöölistel, on õigus ja kohustus ennast näidata ja teisi aidata. Kui piisavalt palju valgusetöölisi jätkab oma tööd, olles kanaliks kosmilise valguse heaks, siis me suudame isegi segaduses olevaid hingi arenema panna.

Valgus aitab teil kõigil mõista ühel päeval, et viha toodab vaid kadu ning ainult armastuse energia juhib edu, õnne ja õndsuseni. Ikka veel on liiga palju viha, hävitamist, katastroofe ja kannatusi ning see energia loob ebameeldiva tuleviku. On aeg, et kõik Maa inimesed kasutaksid universaalse armastuse vaimset jõudu, et muuta kõik negatiivsed energiad positiivseks ja luua kirgas tulevik.

Ainult kõrgema energiaga saad sa muuta madalamat energiat. Armastuse sagedus on kõige kõrgem energia, mis suudab siin elus kõike muuta. Armastuse sagedus suudab üle olla kõikidest probleemidest – see on allika energia, teadvuse energia, mida kutsutakse Jumalaks. Minu videotes, Youtube’i kanalil Alaje 777, võid sa leida kõik, mida vajad, et luua armastav planeet ja arendada oma teadvust. Lase meil muuta see planeet kohaks, kus on rahu ja valgus, nii nagu see on teistel planeetidel. Ole valgus, ole armastus, ole õnnelik!

Vaata videot:

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

Foto: The Federation of Light

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt