Kas tõesti on olemas müstiline sisemine maagia, millega naised maailma vallutavad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. märts 2019 kell 21:31Naised on oma armastusega algatanud sõdu ja muutnud ajalugu. Mis on see võti, kuidas saavutada edu ja head positsiooni kõigis valdkondades – olla hea naine, parim ema oma lastele ja ka töö juures hea liider? Sellepärast ei võetudki naisi vanasti tõsiselt ja neile ei antud ka hääleõigust, sest arvati, et ükski inimene ei suuda hallata kolme positsiooni täiuslikult. Kuidas siiski naised seda suudavad ja nõnda ka elus läbi löövad? Mida on selleks vaja teada ja millised on varjatud nipid? Ja kas tõesti võib siinkohal olla abi müstikast? Teresa Mängel Taevas ja Maa Keskusest ütleb, et nii ongi.

 

Mängeli sõnul tuleb naise maagiline veetlus, mis vallutab mehed ja maailma, seestpoolt, mitte välisest kestast. Naise ilu on energeetiline, mitte füüsiline. Naiste maagiaga seotud nimetused aga kipuvad oleme meie tänapäeva naistele natuke arusaamatud.

 

Teresa, mis siis on see maagia, millega naised maailma vallutavad?

Viin läbi Tallinnas 3-osalist kursust “Naiste Maagiline Veetlus”, mille esialgne suurem pealkiri oli “Kuidas saavutada mõjuvõimu meeste üle”. See nimi sai aga maha võetud, sest meie naised mõistavad võimu alla ainult mehe alandamist ja füüsilist ning vaimset üleolekut. Meie naised tahavad meest omada. Tegelikult võim tähendab tarkust ja teadlikkust.

See naiste programm on välja töötatud Egiptuse ja Kreeka energeetikute poolt ning täiustatud Venemaal Rahvusvahelise Energiateraapia Akadeemia õppejõudude poolt ja jagatud kolme astmesse.

 

Kas selleks on vaja patriarhaat üle võtta, et naised saaksid võimule?

Vot just. Naised kujutavad ette, et mees on suss ja naine valitseb. Tegelikult nii ei ole. Võim pole üleolek, vaid tasakaal, harmoonia. Mees ja naine on paar, kes veavad oma elu nagu paarisrakend. Kui tasakaal on paigast ära, siis pole ka suhet.

Oluliseks momendiks on see, et teada, mis on naise ja mehe algne roll siin maailmas ja kui see on selge, ning igaüks elab omas rollis, siis on ka suhe ülimalt nauditav.

Mida rohkem meest kinni hoida ja sussi alla suruda, seda kiiremini ta ära jookseb. Kui aga kammitsasse panna, siis saate koju orja.
Kui mees ja naine kaklevad ja tülitsevad, siis mehe alateadvus näeb sellel hetkel teist meest. Võitlevat rivaali. Ei teki mehe ja naise energiat. Mees peab tundma, et tal on vastas naine, siis lahenevad tülid maagilisel väel. Selleks on kolmanda astme saladused, kuidas alistada oma soovidele ka kõige võikamaid ja hullemaid mehi. Kuidas mehed sulavad naiste soovide ees.

 

Mis saladus see siis on?

Enamus naisenergiad ja võimu saladusi on peidetud muinasjuttudesse, mida antakse edasi lastele, et seda saaks järgida ja selles harmoonias elada.

1001 ööd ei ole pelgalt muinasjutt. On küll teada selliseid juhtumeid ajaloost, kus naine suudab muuta maniakaalse perverdi armastavaks isaks, meheks ja riigipeaks. Kõik on tegelikult naise kätes.

Kui Rooma Egiptuse vallutas, siis kohalikud naised hullutasid oma iluga nii Rooma sõdureid kui ka kuulsaid väepealikke. Kas Roomlaste endi naised olid siis koledad? Ei sugugi mitte, väga ilusad. Graatsilised Rooma jumalannad, kuid nad tahtsid just Egiptuse naisi. Kuidas küll juhtus nii, et Rooma poolt vallutatud Egiptuse orjatar Kleopatra sõitis Rooma linna sisse triumfiga nagu kuninganna? Tema silmade sisse sulasid nii Gaius Julius Caesar kui ka Marcus Antonius, kellega koos tehti ajalugu.

Me küll oleme näinud arvukaid filme imekaunist Kleopatrast, aga vanade kirjutiste järgi oli ta tegelikult tavaline tark naine, iluideaalist vägagi kaugel, lühike, volüümikas ja natuke punnis silmadega. Kleopatra vangina niitis kõik väepealikud. Kuid ta tundis armumaagiat. Ta äratas selle protsessi puhtalt maagia abil, mis tegelikult baseerub iidsetele teadmistele maailma algusajast, kus kirjutati sisse mehe ja naise DNA ja missioon maapeal.

Ilu on sisemine, mitte välimine. Öeldakse ju, et ilu on ju vaataja silmades. Energiat muudetakse nii, kuidas mees seda naist näeb. Ainult selles ongi küsimus. Kursusel on üks eraldi lõik ka silmadest.

 

Siit jõuamegi küsimuseni, et mida kujutab endast praktika “Izida võluvad silmad“? 

Ma ise olen suur Egiptuse fänn ning läbi käinud Kleopatra armumaagiaga seotud kohad kaugetes kõrbetemplites. Need kohad on Egiptuse riigis väga tähtsad ja neid valvatakse hoolega. Mõningatesse kohtadesse saab ainult erilubadega. Kursustel ma näitan ka pilte.

Silmadest on tehtud palju laule. Mehed upuvadki silmadesse ära. Izida võluvad silmad on energia, mis ei lase meestel teie pealt pilku ära pöörata. Isegi mõneks ajaks teist lahkudes, viibib mees unistades teiega kohtumisest. Samuti säilitab see energia teile sära ja ilu isegi kõrges eas. On veel efekt mao nahk, see on lausa hämmastav. Energiad hakkavad liikuma mööda nahka ja see muutub aja jooksul siledaks, pehmeks ja elastseks. See mõjub nii meestele kui ka naistele, teised naised ei ole enam konkurendid, tekib ustav naiste sõprus ilma kadeduseta ja kompleksideta.

Egiptuse maagias tuntakse ka “Preestrinna figuuri”  kanalit, mis sisaldab ülipeeneid energiad, mis aitavad eemaldada figuuri puudujääke, tuues enam esile selgeid kehaosasid või aitavad korrigeerida sinu figuuri. See energia loob ka elegantsuse ja naiseliku graatsia liikumises. Põletab ära väsinud ja vanad energiad. Nende energiate valdajad on nagu võlurid, kes saavad antud energiad sõnadesse panna ja siis neid lugedes, mehed alluvad nendele sõnadele.

 

Miks on tänapäeval nii, et üksi on ilus, kena, tark, haritud naine? 

Inimeste energeetika paneb asjad paika. Igas inimeses on nii mees- kui naispool. Näiteks, kui oled mees, siis sul on nähtamatu naispool, mis suhtleb naise nähtamatu meespoolega. Kui see nähtamatu meespool naisel on aga tasakaalust väljas, ei saagi ta suhteid luua ja säilitada.

 

Naiste jaoks on ka tähtis säilitada väline ilu ja noorus, selleks on loodud terve ilutööstus. Kas siingi tuleb appi maagia?

Vananemine juhtub sellepärast, et tegelikult uuenemisprotsessid jäävad aina aeglasemaks. Izida energiad korrekteerivad seda ja vananemine aeglustub. Naistel on vaja seda hea välimuse jaoks ja meestele, et säilitada nooruslikku jõudu, potentsi, mehelikkust. Samuti energia säilitamiseks. Sellepärast Iisise energiad ei kasutata ainult naised vaid see on hinnas ka meeste hulgas. Need energiad on naistele veel ka abiks: ühenduse loomine partneriga, aitavad ka pereinimesi kodu hoidmise juures, kellel on lapsed, saavad selleks rohkem jõudu ja mõistmist.

Mitte ainult idamaad ja soojad maad ei halda suurimaid naisenergiate väekohti. Vaid ka siin samas meie põhjamaad eraldasid osa oma elutööst just naisenergiatele, ilule ja tervisele. Terve ja õnneliku naise kõrval on võimekas mees kes suudab juhtida ja vallutada. Seda peeti ülioluliseks.

Seega naise tervis oli iluideaali üks põhiosa, naiselikkus aga lahutamatu osa.

Druiidide energia aitab kiirendada rakkude uuendamise protsessi. Druiidide energiad on ülivõimsad ja nende kasutamiseks vajame lisateadmisi, ehk koode. Kõik druiidide kanalid on salasõnadega,  et igaüks ligi ei saaks ja ei tekitaks kahju. Druiidid olid keltide preestrid ja hõimu juures väga tähtsad tegelased, kuna nad oskasid ennustada. Keltide usk oli müstiline ja looduslähedane. Puud olid pühad ja tähtsad jõuallikad. Keldi preestrid õppisid tundma puude olemust ning märkasid, et inimloomus vastab puude omadustele. Teatud puud käsitleti inimese kaksikolendina, kes teda kaitses ja osa oma elujõust ära kinkis. Puud annavad meile eluks vajalikku hapnikku. Üks kuulsamaid energiaid, mida kasutavad võimsad inimesed, on noorendamise meditatsioon Pühade tammede hiies koos druiididega. See on ülivõimas ja hingele kaunis ning pehme.

Druiidide energiates kasutatakse igihaljaste tammede okstes kasvavaid pesasid “amelasid”, mis vanade kirjutiste järgi on sügava ning maagiliselt tervendava jõuga. Looduse poolt loodud pusakesed, milles peitub maa jõud ja taeva teadmised.

 

Kas need maagiateadmised võivad siis ka olla ohtlikud?

Jah, ikka, kui valesti ja vales kohas kasutada. Näiteks kui kasutada flirti vales kohas, võib tõmmata ligi maniakke ja jälitajad endale kannule saada.

 

Uuri kursuse kohta lisaks: Taevas ja Maa keskus

Pildid: Shutterstock, erakogu

 

Toimetas Ksenja KaskKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt