Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – VIII osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. märts 2013 kell 10:30Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted. 

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

 

Alaje

8. osa

 

Kõik on energia. Iga asja põhjuseks on energia. Kõik, mida sa näed füüsilises reaalsuses, on kontsentreeritud olekus kosmiline energia. Madala sageduse tõttu ilmneb see füüsilise vormina ja kõrgema sagedusena on see valgus või hoopis nähtamatu.

 

Samu printsiipe kasutame me oma valguselaevades. Meie laevad ei ole lihtsalt objektid, vaid neil on teadvus, sest me lendame jumaliku energiaga. Selle jumaliku energiaga saame me lennata ükskõik kuhu terves universumis kõigest sekundi jooksul. Me võime ilmuda erinevates vormides – kristallina, pilvena, valgusena, lennukina või nähtamatuna.

 

Piibli-prohvetid olid meiega kontaktis

 

Ma olen rännanud igal pool tervel planeedil ja kõikjal on mind nähtud. 2005. aastal tegin ma Saksamaal pilti kosmoselaevast, mis oli muunduvas olekus; 2000. aastal olime ühe grupiga Puerto Ricos ja see laev hõljus meie kohal. 2002. aastal olin ma grupiga Austrias ja ühel õhtul ilmus palju valguselaevasid ja ma tundsin ühe neist ära. 1995 oli mul kontakt oma tähe perekonna ja kõrgema minaga. 2003 tundsin ma ära ühe valguselaeva Inglismaal Aveburys.

 

Ainult positiivsed maavälised olendid, kes teenivad valgust, saavad lennata spirituaalse energia abil. Betlemma liikuv täht oli meie valguselaev. Kui piibel on rääkinud midagi pilvest, millest tulid hääled, siis need olid tegelikult meie pilvekujulised laevad, et inimesed ei satuks paanikasse. Me oleme inglid, keda piibel kirjeldab. Enamjaolt plejaadlased ja veenuslased.

 

Inimesed nagu Mooses, Elias ja Hesekiel ei olnud prohvetid, vaid lihtsalt inimesed, kes olid meiega kontaktis. Meie laevade valgus ei ole tehniline, vaid spirituaalne. Meie laevad kiirgavad armastust. See on moodus, kuidas te saate meie laevasid eristada tumedate jõudude laevadest. Selleks, et teie näeksite meie laevu, peame me madaldama oma sagedust.

 

Tumedate jõudude kosmoselaevadel on tehniline valgus, nagu näiteks autol, ja nad suudavad teha tehnoloogilisi asju, mis tunduvad inimestele imedena. Nad suudavad luua võltsimesid 3D hologrammi abiga, et manipuleerida inimestega ja panna nad uskuma religioone ning kontrollida neid.

Igal ajastul on olnud vaimseid õpetajaid

 

Aga kui sul on vaimne teadlikkus, siis keegi ei saa sind petta, sest sa näed energiat selle taga. Kui sa oled ühendatud loome armastusega, siis sa näed õigeid imesid. Kui sa kasutad kosmilise energia armastuse sagedust, siis sa saad muuta füüsilist reaalsust enda ümber, nagu meie kosmosevend Jeesus näitas teile 2000 aastat tagasi. Ta ei olnud ainus õpetaja, kelle me teile saatsime: igal ajastul on olnud vaimseid õpetajaid. Õige spirituaalne meister räägib sulle alati, kuidas ka sina saaks samasuguseks meistriks ja ta ei taha, et teda kummardatakse.

 

Meie kosmoselaevades on väga palju vaimsed meistreid. Nad on hinged, kellel on palju kogemusi ja nad aitavad teisi oma tarkusega. Need vaimsed meistrid pole Maa inimestele teada. Õppimine ei peatu kunagi. Isegi kõige kõrgemates dimensioonides on sul midagi õppida. Transformatsiooni käigus, mis planeedil Maa toimub, võid sa tunda füüsilisi ja emotsionaalseid muutusi.

 

Algul su keha vabastab end kõikidest häirivatest energiatest, sel ajal tahad sa palju magada. Hiljem tunned sa rohkem energiat oma kehas ja vajad vähem und. Valgusekeha aktiveerub. Mõnikord võid sa oma kõrvus hääli kuulda, sest keha vahetub kõrgemate sageduste vastu. Käbinääre su silmade vahel on stimuleeritud ning sa hakkad nägema eeterlikke energiaid. Sul tekib soov terve keha järele, et hoida seda energiat.

 

Emotsionaalsest kehast tulevad välja kõik lahendamata blokeeringud, et sa saaksid vabastada ennast tasakaalutusest. Spirituaalsed inimesed tunnevad seda ja seetõttu arenevad nad kiiremini. Inimesed, kellel on ego, ei tunne seda, nad tahavad hoida oma ego alles ja olla ülbed ning solvata vaimseid inimesi.

 

Armastus on lahendus kõige jaoks

 

Kui su sagedus on kõrge, siis näed sa muutusi oma ümbruskonnas, kus sa elad. Valed inimesed lahkuvad või ründavad sind, sest nende ego kardab jumaliku valguse tõde. Kõrge armastuse sagedusega muutud sa intuitiivseks ja kuulad oma kõrgemat mina, mitte madalamat. Sa pöörad tähelepanu oma mõtlemisele, käitumisele ja tegudele. Sa kasutad oma hinge kvaliteeti – õiget armastust, tarkust, ilu, rõõmu ja reaalset kosmilist intelligentsust.

 

Armastuse sagedused avavad uksed kõrgematele teadmistele. Valgus ja armastus on võtmed kõrgematesse dimensioonidesse, mitte intellektuaalne meel sinu peas. See tähendab elada iga päev spirituaalset elu, mitte ainult lugeda selle kohta. Teadmised ilma armastuseta on tühjad ja piiratud. Spirituaalsel valgusel on teadlikkus. Sellel on informatsioon kõrgematest dimensioonidest.

 

Alati on vaja kasutada valgust oma meditatsioonides ja sa saad seda valgust ka kvaliteetselt laadida. Siin on väike meditatsioon, mida sa saad alati kasutada. Loo oma mõttejõuga valguse sammas, mis ühendab sinu keha universumiga. Kui sa hingad sisse, siis tõmba energiat universumist alla oma kehasse ning lae valgust nende sõnadega: universumi armastus, universumi tarkus, universumi teadmised. Lae ennast nende energiatega ja tunneta seda jõudu, mis neil on. Ole kooskõlas kosmilise energiaga. Saa valguseks. Saa armastuseks. Armastus on lahendus kõige jaoks. Elu mõte on omada südames armastust.

 

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

Toimetas Stefan JärvKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt