Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – X osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. aprill 2013 kell 12:11 

Väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinev Alaje on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

Alaje

10. osa

Tervist, mina olen Alaje Plejaadidelt.

Planeet Maa tulevik pole kindel. See on paindlik ja pidevalt muutuv. Igaüks navigeerib oma elu planeedil põhjuse järgi – vastavalt mõtete, tunnete ja tegude energiale, mida kõik loovad. Nii töötab Universum. Me oleme kõik teadvuse ehk energiasüsteemi osa, mida kutsutakse Jumalaks.

 

Kui sa teed teistele häid asju, siis sa lood endale head energiat

Me kõik oleme ühendatud vaimse kosmilise energiaga. Selles süsteemis on kõigil asjadel üksteisele mõju, isegi siis, kui sa ei näe seda. Isegi siis, kui sa ei usu seda. Kui sa teed liiga kellelegi või millelegi, teed sa tegelikult seda iseendale. Kui sa teed teistele häid asju, siis sa lood endale head energiat.

Enamik Maa inimesi on kaotanud valguse tee ja arvab, et hullumeelsus ja pahameel on normaalne. Nad loovad halba energiat, sest nad pole õppinud kasutama armastust ning nad on manipuleeritavad negatiivse energia poolt. Liiga palju inimesi on tumedate jõudude poolt manipuleeritud ja see juhib planeeti mitterahuldava tuleviku suunas. Liiga palju on viha, agressiooni, vägivalda… suitsetamist, jäätmeid, ülemäärast tarbimist ja manipulatsiooni – nii inimeste kui ka looduse üle.

Ma kutsun kõiki valgusetöölisi ja armastavaid inimesi, et teha järgnevat valguse tööd, selleks, et ravida planeeti Maa negatiivsusest. On aeg võtta juhtrool üle ja navigeerida valgusrikkasse tulevikku. Maa inimesed peavad leidma tagasi tee valguse juurde. Anname kõigile eksiteel olevatele hingedele võimaluse tunda armastust esimest korda elus ja hoiame ära katastroofi.

 

Kõigil inimestel peaks olema piisavalt süüa ja koht, kus elada

Täida ennast kosmilise valgusega ja saada see Maale. Kasuta järgnevaid afirmatsioone.

Kosmilise jõu armastuse ja valgusega puhastan ma planeet Maa kõikidest negatiivsetest energiatest, vihast, agressiivsusest, allasurumisest, vägivallast, sõjast, sõjaväest ja relvadest. Kõik agressiivsed inimesed peaksid tundma armastust oma südames ja kõndima valguse teel.

Kosmilise valguse ja armastuse jõuga puhastan ma planeedi ülemäärasest tarbimisest, konkurentsist, võitlemisest ning varude ja energiate raiskamisest. Kõik Maa inimesed peaksid oleme vabad majanduslikust orjusest. Kõigil inimestel peaks olema piisavalt süüa ja koht, kus elada. Kosmilise valguse ja armastuse jõuga puhastan ma planeedi kõikidest salaorganisatsioonidest, poliitikutest, negatiivsetest tulnukatest, illuminaatidest ja kõikidest ahnetest inimestest. Kõik kurjad asjad, mis nad on loonud, põlevad maha. Kosmilise valguse ja armastuse jõuga puhastan ma planeedi Maa industriaalsest maffiast ja vägivallast loomade vastu.

Tapmine loob kõige hullema negatiivse karma. Maa peab puhastama need kurjad energiad – üleujutuste, tsunamide, orkaanide ja maavärinatega. Maa inimesed peavad õppima, et kõik on ühendatud energiaga. Kõik, mida sa teed kellelegi teisele või loodusele, tuleb sulle tagasi, see on kosmiline teo ja tagajärje seadus.

Puuviljadel ja juurviljadel on kõrge energia, loomade söömine hoiab su energia madalal sagedusel. Lisaks sööte te tapetud looma surmahirmu. Kui sa tahad olla muutuvate energiatega kooskõlas, pead sa lõpetama loomade söömise, Maa inimesed peavad õppima lugu pidama loodusest, et olla sellega kooskõlas. Ainult siis saad sa looduse külluse.

 

Armastus on kõige lahendus

Kosmilise valguse ja armastuse jõuga puhastan ma planeet Maa kõikidest mürkidest ja haigustest. Õhk, vesi, maa, inimesed ja loomad on vabad kõikidest mürkidest. Kõik haiged inimesed on ravitud terveks, kõik suitsetajad ja alkohoolikud peaksid leidma enesearmastuse ja lõpetama enese ja teiste hävitamise.

Kosmilise valgusega ravin ma iga inimese tšakrad. Kõigi inimeste DNA on terve ja see töötab õigesti. Kosmilise valguse ja armastuse jõuga puhastan ma planeet Maa kõigist religioonidest, sektidest ja ebausust. Need asjad on maksnud miljonite inimeste elu ning blokeerinud teadvuse ja teaduse. Maa inimesed peaksid leidma loomega tõelise ühenduse – keskse kosmilise teadvuse, kõige allika.

Kosmilise valguse ja armastuse jõuga puhastan planeet Maa ignoreerimisest, hullumeelsusest, ülbusest ja teadmatusest. Igaüks peaks olema võimeline ravima kõiki blokeeringuid ja ravimata karmalisi probleeme. Igaüks peaks omama kõrgemat teadvust. Igaühel peaks olema universaalne tarkus. Igaüks peaks olema vaimne. Kõik peaksid nägema valgust.

Kõik peaksid aktiveerima armastuse oma südames. Kui sa oled korra kogenud universaalset kosmilist armastust, oled sa igaveseks muutunud. Armastuse energiaga oled sa valmis kõrgemateks transformatsiooni-energiateks. Armastus on keskse kosmilise teadvuse energia. Armastus on kõige lahendus.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

Toimetas Stefan Järv

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt