UFO-konverentsi korraldaja: avalikustamine tulgu sel aastal!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2013 kell 17:54 

Stephen Bassett on poliitiline aktivist, Paradigma Uurimiskeskuse asedirektor ja juhtiv valitsuse survestaja, lõpetamaks tõe embargo, mis puudutab maavälist elu ja UFO-nähtuseid. Bassetti eestvedamisel toimus Washingtonis maikuus viiepäevane UFO-konverents “Citizens Hearing On Disclosure of an Extraterrestrial Presence Engaging The Human Race” (Kodanike istung, avalikustamaks maaväliste rasside eksisteerimist inimeste hulgas), mis tänu alternatiivmeedia toele suutis kõlapinda saada ka massimeedias. 

 

Konverentsil osalesid lisaks paljudele legendaarsetele UFO-fenomeni uurijatele ka kuus endist USA kongressi liiget, kes samuti üritavad nüüd valitsust survestada, et tunnistataks maavälise elu olemasolu.

 

Kuidas sa ise tunned, kas konverents läks hästi ja kas jäid tulemustega rahule?

Meedia tähelepanu saime küll, kuid seda varjutasid traagilised sündmused Bostonis, mis toimusid täpselt samal ajal kui meie konverents. Sellegipoolest saime kajastusi ka massimeedias ja kokkuvõttes on see kõik alles algus. Meie tegevusest on huvitatud paljud ajakirjanikud, kes töötavad peavoolumeedias ja üritavad ka edaspidi meie tegemisi kajastada. Suur hulk inimesi üle kogu maailma vaatas konverentsi interneti vahendusel ja seda on endiselt võimalik järelvaadata meie kodulehelt www.citizenhearing.org.

 

 

Räägime veidi ka sellest, kuidas konverentsi kajastati: nii mõnigi artikkel oli üsna naeruvääristava hoiakuga mõnede tunnistajate suhtes.

Esimeste päevade kõnede kajastused olid nigelavõitu, aga need läksid päev-päevalt üha paremaks. New York Daily News saatis esimesel päeval meie juurde reporteri, kes tegi ühe kõige jubedama loo meist. See lugu sai aga lugejate poolt nii palju kriitikat, et nad saatsid reporteri tagasi meie juurde ja uus lugu, mille ta kirjutas, tuli palju parem. Siis ilmus lõpuks kohale ka New York Times.

Meie eesmärk oli korraldada nii võimas konverents, et saavutada kriitilise massi huvi, mis algataks inimestes n-ö ahelreaktsiooni. Selline ahelreaktsioon suudaks viia teema USA kongressini, kes tegelikult on nagunii teadlikud, et selline üritus toimus. Minuni on jõudnud info, et kongressi liikmed on täiesti kursis meie tegemistega ja nad teavad ka seda, kui laia kõlapinda me üle maailma saime. Sest nad teavad väga hästi, et kui nad ise hakkaksid selliseid konverentse pidama, siis kasvaks rahva usaldus ja poolehoid valitsusele praeguselt 10%-lt näiteks 40-le. Samuti suudaks vaid mõne kuuga ahelreaktsiooni tekitada mõni suur väljaanne, kui nad seda teemat kallutamata kujul kajastama hakkaksid.

 

Washington Post kirjutas teist üsna mõnitava artikli, samas on nad ise aastaid tagasi UFO-nähtuseid kajastanud küll. New York Times kirjutas aga üllatavalt positiivse artikli.

See on tõe embargo suhtes väga positiivne nähtus, et suured väljaanded on teinud nii paljude kõnelejatega intervjuusid. See, kuidas nad vanasti kirjutasid nendel teemadel ja nüüd enam mitte, on nende endi reputatsioonile laastavalt mõjunud, seega on nad nüüd sunnitud taas seda teemat kajastama. Külm sõda lõppes juba 22 aastat tagasi, meie sooviks oma tsivilisatsiooniga nüüd edasi minna.

 

 

 

Te saite mõningast kriitikat ka “UFO-kogukonnalt” endalt, sest see on üsna valus teema nii mõnelegi, paljud uurijad ei saa omavahel läbi ega mõista üksteist. Mõned avaldasid nördimust, et piisavalt “tugevaid” tunnistajaid oli liiga vähe ja liiga palju rõhku oli pandud n-ö eksootilisematele kõnelejatele ja te andsite seetõttu materjali just sellistele inimestele, kes seda teemat maha teevad.

Mina pole sellega sugugi nõus, me oleme saanud üle maailma tohutult palju positiivset vastukaja, rohkem kui ükski selline üritus eales varem saanud on. Ka meediakajastus oli enamjaolt positiivne. Mulle ei meeldi kasutada sõna UFO, sest UFO võib olla ka lendav taldrik (frisbee), linnuparv või lumepall… Me ei uuri “UFO-sid”, me uurime maavälise elu olemasolu. Meil kõneles kokku 40 võimsat tunnistajat ja uurijat, see kriitika, mis meieni jõudnud on, on marginaalne.

 

Räägime siis, mis on need tohutud tõestusmaterjalid, mille põhjal te oma teesid olete seadnud.

On fenomen, mida inimesed ei suuda ära seletada: juba 1940-ndatel teatati lennumasinatest, mis lendasid 15 000 miili tunnis; tohutu hulk inimesi on näinud olendeid, kel on ülikõrgelt arenenud tehnoloogia ja kes ise ei ole inimesed – nad ei tulnud kuskilt keldrist ega maa alt välja lambist; on võimalik, et osa nendest olenditest tulevad teistest dimensioonidest.

Meie enda galaktikas on miljardeid tähti ja planeete, kust nad suure tõenäosusega tulla võivadki. Alles suhteliselt hiljuti rääkisid teadlased, et Maa-sarnaseid planeete rohkem pole. Täielik nonsenss – need numbrid suurenevad pidevalt. Kas nad tulevad teisest ajast, teisest dimensioonist või teistelt planeetidelt – sellel pole suuremat pilti vaadates vahet. Keegi peab tulema välja ja ütlema, et keisril pole riideid seljas. Maavälised olendid on siin ja aeg on sellest rääkida avalikult! Viimase 25 aasta jooksul on uurijatele laekunud üle miljoni kirjaliku tunnistuse inimestelt, kellel on olnud tulnukatega otseseid kontakte. Miljon avaldust, aga meedia vaikib!

 

 

 

Kas sa tõesti usud, et teie korraldatud konverentsi teemad võiksid jõuda kongressi istungitele?

Kõik on võimalik. Need kuus endist kongressi liiget, kelle me olime kutsunud kuulama, istusid suud ammuli, kui nad kuulasid sõjaväelaste tunnistusi sellest, kuidas taevast tuli kosmoselaev, mis tegi sekundiga kahjutuks nende raketid. Ma usun, et meie tänane kongress, kel on ajaloo madalaim heakskiidu protsent, lubaks sajal sõjaväelise taustaga tunnistajal rääkida nendest teemadest vande all avalikult; laseks nendel rääkida kõik, mida nad teavad ja vaataks, mis juhtuks. Mõne päeva pärast passiks terve kongress suu ammuli ja kuulaks vaikides, mida räägitakse.

Kongressi usaldusväärsus tõuseks märkimisväärselt ja nad mõtleksid: “Mul on taas kord au olla kongressi liige.” President, tema partei ja kogu riik läheks auga ajalukku. Täna nad passivad nendel ametikohtadel, mängivad lolli ja samal ajal vedeleb ajaloo kõige suurem teema nende nina all. Massilised UFO-nähtused algasid 1947. aastal. 44 aastat ei suutnud nad midagi teha, sest käis külm sõda ja nad tegelesid võidurelvastumisega, mis oleks võinud viia isegi kogu tsivilisatsiooni hävinguni. Aga see lõpetati aastal 1991, mida kuradit on nad viimased 22 aastat teinud? Nad on viimased 65 aastat andnud endast kõik, et tõde ei pääseks päevavalgele.

 

Mida täpsemalt sa soovid, et valitsus üles tunnistaks ja avaldaks?

Avaldada on väga palju: viimase 65+ aasta UFO-nähtused, asitõendid jne. Kuluks aastakümneid, et kõik need täpselt avalikuks teha, aga meie soovime lihtsalt ametlikku ülestunnistust. Me ei soovi, et nad kõik UFO-failid lauale laoks, vaid lihtsalt öelgu avalikult välja, et maaväline rass on siin! See ongi avalikustamine.

 

Kes seda siis ütlema peaks? President?

See avaldus peab tulema riigipealt, inimesed ootavad seda. Kui maavälised olendid meid külastavad, siis seda peaks ütlema välja president, peaminister või kuningas. Selle avalikustamine oleks maailmavalitsuse ametlik avaldus, tunnustamaks tõendeid maavälise elu olemasolu kohta. See saab ilmselt alguse ühest riigist, ma ise eelistaksin näha Venemaa-Hiina-USA ühisavaldust ja teised riigid järgneksid üsna ruttu. Mis juhtub pärast seda, kes teab. Võib-olla varjaks valitsus detailsemaid andmeid järgmised 30 aastat, võib-olla rahvas ei hakka neid survestama. Kindlasti pingelised ajad jätkuksid.

 

 

 

Oletame, et Obama tuleb järgmisel nädalal välja avaldusega, et “maavälised olendid on reaalsus, aitäh ja head ööd” – tal poleks siis enam ühtegi vaba hetke ja ajakirjanikud piiraksid teda kogu ta ülejäänud ametiaja vahetpidamata…

Ta läheks ühtlasi ajalukku kui üks kõige võimsamaid juhte eales. See on inimajaloo kõige olulisem teema! Põhjus, miks väga paljud inimesed sellest aru ei saa, on selles, et inimesed, kes on alla 66-aastased, on terve oma elu elanud tohutu propaganda programmi sees, mille nimi on “tõe embargo”. See on loodud naeruvääristama ja maha suruma absoluutselt kõike, mis on maavälise eluga seotud. See on lausa uskumatu saavutus rahvusvahelise julgeoleku poolt, annan neile selle eest boonuspunkte. Nad on palju paremini saanud hakkama selle ajupesuga kui see ajupesu, mida katoliiklik kirik rääkis aastasadu meie Päikesesüsteemi kohta.

90% ameeriklasi usub, et kusagil universumis leidub veel elu peale meie, 50% usub, et nad juba külastavad meid, seega enamik inimesi on selle ideega juba leppinud. Maavälised olendid on siin, me saame sellest aru. Millest me aga aru ei saa, on valitsuse poliitika, mille kohaselt on rahvas liiga rumal, suutmaks tõega leppida ja läheksid hulluks. Seega peavad nad varjama meie eest seda teadmist, tehnoloogiat ja kõike muud, sest nemad on targemad. Selline poliitika peab lõppema! See konverents oli alles algus, meie soov on saada ametlik ülestunnitus käesoleval aastal!

 

 

Kuula täispikka intervjuud raadiosaatele Coast To Coast AM siit.

Allikad ja lisalugemist: Coast to Coast, Paradigm Research Group, Citizen Hearing

 

Intervjueeris George Knapp

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt